דרישות מערכת מטורפות נחשפות למשחק Dying Light - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרישות מערכת מטורפות נחשפות למשחק Dying Light

taltarablus

Recommended Posts

הנה פתרון (קצת עקום) למצב:

תשחקו רק משחקים בני שנתיים ומעלה. אל תחשבו בכלל על להתקין משחקים שרק יצאו עד שלא יגיעו לפחות ל"enhance edition" או כל מכבסת מילים אחרת שמשמעותה תיקון באגים וכיוונונים למשחק.

כרטיס המסך והמערכת שיהיו לכם עוד שנתיים אמורים להריץ בקלות את גם משחק שבור\חסר אופטימיזציה שכזה (ועד אז הוא יעבור מקצה שיפורים). ואם מערכת ממוצעת עוד שנתיים לא תריץ את המשחק - הוא לא שווה שישחקו בו.

ויש גם בונוס - אתם תשקיעו רק במשחקים השווים באמת אחרי שיהיו ביקורות מבסיס אוביקטיבי וגדול של אנשים.

ועוד בונוס - תשלמו רבע, לפעמים פחות, מעלות המקורית של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לא מבין על מה המהומה אצלי במחשב יש 32GB של RAM עוד מעט זה יהיה הסטנדרט במחשבים.

בלוחות DDR4 יש אופציה כבר ל 128GB של RAM ואת זה אתם מקבלים מ 4 סלוטים של 16GB כל אחד.

ממליץ לך לפתוח את הסקר של STEAM ולחזור למציאות...

זה עצוב כמה אנשים מאמינים לשקרים שמפיצות ומפתחים אומרים להם. גם אם הם מפתחים משחק שנראה מדהים זה לא אומר שהם לא יכולים לעשות scaling כמו שצריך שהמשחק יעבוד גם על חומרה חלשה יותר, להזכיר לכם ש BF4 ו THE WITCHER 2 עובדים גם על מחשבים בני 6?

הכל שאלה כמה המפתחים מוכנים לעבוד וכמה זמן נתנו להם, משחק שדורש במינימום CORE I5 חדש (וכן הוא חדש כי כל מה שיצא אחריו לא הביא שיפור גדול בביצועים) הוא משחק שפותח בזלזול. גם אם יש להם חדשני שדורש כוח עיבוד רב אם הם היו עובדים מעט קשה יותר ובאמת הולכים עם הקידמה הם היו מצליחים חלק מהדברים להעביר לכרטיס מסך והדרישות היו יורדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

arik100 מסכים איתך לגמרי אבל תמיד המחשבים מתקדמים משנה לשנה אתה חייב לשדרג כל כמה שנים אין מה לעשות.

ידוע שמחשב של צריך להיות מחשב עם חומרה חזקה אתה לא יכול לצפות ממפתחי המשחקים שישארו אחורה מבחינת גרפיקה.

מה שהיום נראה לך מחשב חזק שעולה מעל 10K בעוד שנתיים יהיה מחשב חלש לגמרי שלא יוכל להריץ הרבה משחקים חדשים שייצאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצפה למינימום שחומרת שזהה לקונסולות תריץ את המשחק באותן הגדרות ובאותה רמה, ולא על 30 FPS בגרפיקה מינימלית ביותר על מפרט שחזק עשרות מונים מהקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ווידאו של TotalBiscuit שהוא מריץ AC על ה סופר היי אנד שלו. מחשב שעולה עשרות אלפים. וגם על המחשב שלו זה רץ חרא.

יש פה כמה נקודות שאנשים לא מבינים.

קודם כל, יש עיניין של סיבוכיות.

יש אלגוריתמים בזבזניים שגם אם הGPU שלך הוא הכי חזק בשוק זה לא ייעזור לך.

דבר שני, אני חוזר, הדרישות לא מעידות על איכות הגרפיקה. זה לא קורלצייה אחד לאחד.

בתור מפתח משחקים למשל אני לפעמים קונה מודלים תלת מימדים בחנויות אונליין.

הרבה פעמים אני מסתכל על כמות הפוליגונים של המודל. אם אני רואה שהאמן השתמש בכמות מטורפת של פוליגונים, בלי קשר מבחינת ביצועים, אני יודע שהוא אמן חרא כי הוא לא יודע למדל.

כי אמן טוב יודע לעשות ניצול נכון של הפולגונים ולשפוך כמה שיותר פולגונים על המודל זה לא משפר.

המוסיף גורע, מה שנקרא.

ככה גם אני מתאר שמישהו שיש לו כאלה דרישות מטורפות ואין לו איזה רינדור ברמה מטורפת שלא תאמן, אז אני מתאר שהוא עשה עבודה חרא.

ומישהו שלא יודע לעשות אופטמיזציה לקוד שלו ככל הנראה גם כותב חרא קוד(מבחינת רינדור). אז אתה מקבל גם ביצועים נמוכים וגם איכות חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ווידאו של TotalBiscuit שהוא מריץ AC על ה סופר היי אנד שלו. מחשב שעולה עשרות אלפים. וגם על המחשב שלו זה רץ חרא.

יש פה כמה נקודות שאנשים לא מבינים.

קודם כל, יש עיניין של סיבוכיות.

יש אלגוריתמים בזבזניים שגם אם הGPU שלך הוא הכי חזק בשוק זה לא ייעזור לך.

דבר שני, אני חוזר, הדרישות לא מעידות על איכות הגרפיקה. זה לא קורלצייה אחד לאחד.

בתור מפתח משחקים למשל אני לפעמים קונה מודלים תלת מימדים בחנויות אונליין.

הרבה פעמים אני מסתכל על כמות הפוליגונים של המודל. אם אני רואה שהאמן השתמש בכמות מטורפת של פוליגונים, בלי קשר מבחינת ביצועים, אני יודע שהוא אמן חרא כי הוא לא יודע למדל.

כי אמן טוב יודע לעשות ניצול נכון של הפולגונים ולשפוך כמה שיותר פולגונים על המודל זה לא משפר.

המוסיף גורע, מה שנקרא.

ככה גם אני מתאר שמישהו שיש לו כאלה דרישות מטורפות ואין לו איזה רינדור ברמה מטורפת שלא תאמן, אז אני מתאר שהוא עשה עבודה חרא.

ומישהו שלא יודע לעשות אופטמיזציה לקוד שלו ככל הנראה גם כותב חרא קוד(מבחינת רינדור). אז אתה מקבל גם ביצועים נמוכים וגם איכות חרא.

גם אני עוסק בתחום.

יש לך עסק לפיתוח משחקים או תחביב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

באמת עוד לא הגעתי לשחק בלילה

העולם הפתוח עד עכשיו מרשים הוא עשוי צפוף ואפשר להגיע לאן שמסתכלים

אמנם לא ניסיתי ללכת לכל מקום עוד אבל בנתיים מרשים

המשחק רץ די חלק על מקסימום הגדרות אני העלתי למקסימום גם VIEW DISTANCE ובאמת רואים שזה משפיע על האופק שהוא יותר יפה

אבל הפריימים יורדים ל 30 לפעמים בגלל זה

במידה ושמים את ההגדרה על החצי זה מסדר את העניין והפריים רייט הרבה יותר חלק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...