דרישות מערכת מטורפות נחשפות למשחק Dying Light - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרישות מערכת מטורפות נחשפות למשחק Dying Light

taltarablus

Recommended Posts

דרישות המערכת לאחד ממשחקי הזומבים המצופים ביותר היום, Dying Light, נחשפות, וגוררות לא מעט תלונות מהגיימרים

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%a9%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%a2%d7%a8%d7%9b%d7%aa-%d7%9e%d7%98%d7%95%d7%a8%d7%a4%d7%95%d7%aa-%d7%a0%d7%97%d7%a9%d7%a4%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%9e%d7%a9%d7%97%d7%a7-dying-light/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דרישות המערכת הן הזויות בהחלט. יש מקום לפתוח ז'אנר משחקים לעשירון העליון. כמו תמיד, במקום להשקיע באופטימיזציה של הקוד, מפתחים מהר כדי למכור מהר ויוצרים קודים לא יעילים ובזבזני משאבים בלתי נלאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...לפחות זה דוחף את שלושת המוסקטרים (אנוידיה, ואינטל).

לא נראה לי שלשלושת המוסקיטרים חסרה מוטיבציה לדחף ולשפר את המעבדים.

דרישות מערכת מומלצות הדורשות את טכנולוגית העילית הקיימת היא פשוט בלתי נסבלת.

נראה לי שאם החומרה הייתה חלשה יותר, זה היה מחייב את המפתחים

להשקיע ולא במעט באופטימיזציה של קוד ושל ניצול ושחרור משאבים בקודים - רק כדי למכור משחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכנו הבדלים גדולים מאוד בין דרישות המשחק, לאיכות הגרפיקה המתקבלת.

יש כל מיני שיטות לרנדר גרפיקה.

למשל ב RAGE הייתה שיטה יחודית שלא היתה כל כך מוצלחת אבל היתה מאוד חסכונית במשאבים עד כמה שזכור לי.

16 GB זיכרון זה באמת לא כל כך הגיוני.

הריי יש הרבה משחקים שהנכסים שלהם שוקלים יותר מכמה גיגות של זיכרון אבל אז ברוב המיקרים הם פשוט עושים STREAM לנכסים מההרדסיק. הריי באף משחק לא צריך 16 GB של נכסים באותה הסצנה של המשחק.

דרישות מטורפות יכולות להיות פשוט תוצאה של תיכנות והנדסה גרועים לא בהכרח איכות גרפיקה מדהימה בהכרח.

לצורך העניין אף כרטיס מסך, חזק ככל שיהיה, לא יתמודד עם שיטת רנדור בזבזנית וגרועה. יש תנאים מסויימים שכרטיסי המסך צריכים בשביל שכח העיבוד שלהם יהיה יעיל ואם האלגרותמים לא עומד בדרישות אז גם 4 כרטיסי TITAN 2 ב לא ייעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו סיפור שהיה עם קרייסיס.

והאמת שלפי התמונה המשחק הזה נראה טוב מאד.

מה אתם רוצים לעצור את הקדמה?

יש עוצמות חישוב הולכות וגדלות ובהתאמה מפתחי המשחקים מנצלים זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד שהדרישות מעידות על איכות הגרפיקה זה כמו לאמר שככל שאוטו צורך יותר דלק ככה הביצועים שלו יותר טובים. אוליי יש לו חור במיכל הדלק זה לא הופך אותו למכונית על.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאני מקבל מזה זו תחושה שמזלזלים בי. כשאתה רואה את הPS4 הגרוטאה הזאת עם APU נכה של מריצה את Uncharted 4 שנראה מרהיב לגמרי, אתה מתחיל לתהות מה הPC ביניים המסכן שלי שחזק מהPS4 בהרבה יכול לעשות... ואז אתה קורא חדשה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...