יצירת הזדמנויות להכרויות של בנות(או אנשים) "נורמלים". - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצירת הזדמנויות להכרויות של בנות(או אנשים) "נורמלים".

Sargon

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי תפגוש מישהי נחמדה בסריגה, או בברידג'... בהשמדת העולם אולי תפגוש נשים שלא תרצה להסתבך איתן.

אבל ברצינות, לא יהיה לך מנוס מלהתחיל להשקיע בזה זמן.

וסתם כי זה יצא קצת מצחיק:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לפסול שום דבר - אני את אשתי הכרתי דרך שידוך (חברים משותפים) - ולא הכרנו בכלל לפני זה.

אפשר ללכת לרקוד - אפשר ללכת לחוג בישול - אפשר ללכת לפאב הכל סבבה - הכי טוב זה בלימודים או בעבודה כי אתה מקבל הרבה מידע מוקדם.

תתפלא - אני פעם הכרתי מישהי במועדון רכיבה (אופנוענית) והיה לנו ממש כיף למשך הרבה זמן.

מה שהכי חשוב זה לא לקחת קשה - יצאת עם מישהי לא הלך - מקסימום שתית כוס קפה ואכלת עוגה. לא לפסול אנשים על מראה (אלא אם כן מדובר בנוסע השמיני...) יש אנשים נפלאים עם תכונות אופי וטוב לב שהם מה לעשות לא נולדו יפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחפש כוסית על אבל גם חשוב לי המראה...

הבעיה היא שמצד אחד הבנות במרכז יפות אבל מצד שני אני חושש שהם יותר מדי קשוחות, שחוקות עם אופי קצת חרא.

יש עוד שיקולים כמו בנות עניות שהן נואשות לכסף :\ לא היית רוצה לצאת עם מישהי בגלל שהיא רוצה כסף.

אבל אוליי אי אפשר לדעת ובכל מקום יכולה להיות מישהי אחלה והריי אני לא מתכוון שתהיה לי יותר מחברה אחת במקביל אז צריך רק אחת טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל לייצר אינטראקציות עם כמה שיותר אנשים שאתה פוגש ביום יום, זה יוריד לך קצת את החשש. הבחורות הקשוחות עם האופי חרא שאתה מתאר זה סך הכל מנגנון התמודדות נגד הזויים ומציקים, ברגע שאתה עובר את הסינון הראשוני You are good to go. תפתח תחביבים ומסגרות שכוללים מפגשים עם קבוצות גדולות של אנשים. ככל שתהיה יותר בחברה, ככה הכל ירגיש לך יותר טבעי ולא תתעסק בלנתח כל סיטואציה. לסיום, אל תזניח את הסמול טוק היומיומי כי בזה אתה תתקל הכי הרבה. הכרתי מישהי בפאקינג תור לרופא שיניים. הכי חשוב לשמור על גישה חיובית של כיף ולא להכנס ל mindset של אמן פטוי, ולאט לאט אתה תראה שדברים יסתדרו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישקושי על, באתרי הכרויות יש גם שוות להערכתי באותו יחס באוכלוסיה, כמוך להרבה בנות לא מתאים לצאת לפאבים....., את אשתי הכרתי בפאב, לטעמי החסרון העיקרי באתרי הכרויות זה עודף מבחר אנשים לא מצליחים להתמקד יוצאים עם כמה במקביל ותמיד מרגישים שהם מפספסים, מצד שני להרבה כן יצא משהו רציני אם זה מה שאתה מחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...