יצירת הזדמנויות להכרויות של בנות(או אנשים) "נורמלים". - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצירת הזדמנויות להכרויות של בנות(או אנשים) "נורמלים".

Sargon

Recommended Posts

נראה לי הרבה מהאנשים שמחפשים בן\בת זוג לא מוצאים לא בגלל שמשהוא בהם לא בסדר או בגלל שהם יותר מדי בררנים. אלא בגלל שפשוט אין להם מספיק הזדמנויות להכירויות.

הבנתי כבר מנסיון אישי שהסיכויים למצוא באינטרנט הם לא ממש טובים. מכל מיני סיבות.

יותר קל למצוא חן בעיניי מישהו בעולם האמיתי מאשר בתמונה ותיאור בטקסט באינטרנט.

ובכלל, פנים מול פנים זה עדיין הדרך הכי טובה להכיר.

אז איפה מייצרים הזדמנויות להכירויות?

המקום שהיה הכי קל בשבילי להכיר מישהי היה למעשה ברכבת. במיוחד לנוכח העובדה שהייתי צריך להחליף רכבת ולחכות בתחנת בניים 10 דקות. אלא שבאותו זמן כאילו יצאתי עם מישהי אז לא ממש ניסיתי, אבל ראיתי הרבה הזדמנויות להכיר. ולא בנות שאני נופל עליהם משום מקום אלא בנות שנראו מעוניינות.

אפשר גם להכיר בפאבים. ואני לא מדבר על לצאת כל פעם לפאב אחר ולהתחיל מלא, אלא דווקא ללכת לאותו פאב ולהכיר שם את האנשים.

האמת האנשים שהולכים לפאבים נראה לי פחות מתאימים לי, ואפילו יותר קל לי לדבר עם מישהי ברכבת מאשר בפאב...

אז איפה אתם מייצרים הזדמנויות להכירויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן אבל השאלה היא איך לעשות לזה אופטימיזציה? xD

כנראה אני פשוט צריך לצאת יותר מהבית, אבל בבית אני משקיע הרבה זמן במשחקים לי ואני נרקב לי לאט לאט. חחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ... לא.

אני עובד בעובדה רגילה. ואני גם לא משחק במחשב כל כך, יש לי "תחביב" לכתוב משחקי מחשב ופלאפון שאני משקיע בו המון זמן. כבר שנים למעשה.

אז מה שקורה שאני חוזר הביתה מהעבודה אני מתחיל לעבוד על משחקים. כן זה די התאבדות חברתית.

מזלי שיש לי אפילו חבר אחד טוב במרכז שאני יכול לצאת איתו, אבל הרבה פעמים שהוא מזמין אותי אני מחליט להשאר בבית ו"לעבוד".

וגם לו אין את כל הזמן לצאת איתי כל סוף שבוע אם בכלל הייתי יוצא איתו כל סוף שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חרשתי כבר את גיי דייט ואלפא, זה די גרוע למען האמת.

הסיכויים שייבוא משם משהוא הם קלושים, אומנם לא אפס מוחלט, אבל הסתברותית ייקח לי הרבה שנים אם זה יהיה הנתיב השקעה היחידי שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר למצוא זוגיות באתרי היכרויות, אלא אם מראש אתה מגיע עם סטנדרטים ברצפה. בלי לפגוע באף אחד שאולי מסתובב שם, יש שם רק נואשים. ואצל בחורות זה אפילו יותר קיצוני - רק נואשות ברמות על.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת יש שם בחורות עם לב זהב, הן פשוט לא נראות כל כך טוב. :\

או בחורות שנראות טוב אבל כנראה לא יוצאות הרבה לבלות, ואז הן גם קצת עם ציפיות לא מציאותיות.

כן בגדול הרבה יותר קשה למצוא שם מישהי, אבל במשך השנים היו בודדות שאם זה היה מסתדר איתן לא הייתי מחליף אותן בעד אף אחת(כאלה שאשכרה יצאתי איתן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...