יצירת הזדמנויות להכרויות של בנות(או אנשים) "נורמלים". - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצירת הזדמנויות להכרויות של בנות(או אנשים) "נורמלים".

Sargon

Recommended Posts

יש כמה קבוצות בפייסבוק לא רעות להיכרויות.

המליצו כאן על סלסה - רעיון טוב. הייתי הולך פעם למה שנקרא "מדיה נוצ'ה" - מלמדים בכל הרמות ובחינם.

חפש בחורות שאה מכיר שיחפשו לך שידוך. משום מה, כשבחורות מתבקשות למצוא למישהו מישהי, העיניים שלהן בורקות והן לוקחות את זה כפרויקט.

בכל מקרה כל מקום הוא פוטנציאל להכיר מישהי. השאלה היא איך אתה מנתב את ה"היתקלויות" שלך עם בחורות. יצא לי להכיר מישהי תוך כדי שאנחנו מחכים לראיון עבודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קראתי כתבה של הפסיכולוג דן אריאלי שטען שהסיכוי להכיר באתר הכרויות קלוש. אני לא זוכר כל כך את הנימוקים, אבל זה היה משהו בסגנון "אשליה של מבחר". חוץ מזה רוב האתרי הכרויות זה פשוט הונאה. פרופילים מזוייפים, אתרים שלא רושמים בפרופיל תאריך כניסה אחרון, פרופילים של אנשים שלא יודעים מה הם רוצים מהחיים שלהם, צריך לשלם כסף כדי לקרוא הודעות (רובן בכלל הודעות פיקטיביות של המערכת) ועוד.

איפה מכירים? רוב האנשים מכירים או בתיכון או בצבא או בלימודים או דרך חברים. אם עברת את השלבים האלה בחיים ואין לך חברים "בליינים" עם מעגל חברים גדול שיכולים לשדך לך מישהי חמודה אתה בבעיה רצינית מאוד. שלא תבין לא נכון גם אני נמצא במצב הזה, אבל זו המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שעוד לא מכיר - טינדר.

מה שהן לא אוהבות (או יותר נכון, האיכותיות שבהן, וכבר שמעתי זאת מכמה) - בלי חולצה, גם אם אתה מידג'ט יש לציין גובה, ריבוי באימוג'י ו "חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!111111שבע" למיניהם.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם.

צא מהבית, תפתח את העיניים, תהיה נחמד ואדיב, אל תסריח ותשתדל לחייך.

זה יכול לקרות לך בתור של קופת חולים, בפאב בזמן יציאה או כשאתה מחכה לחבר שלך מחוץ לבניין אבל אם לא תפתח עיניים זה לא יקרה. נקודה.

אף אחד לא יודע מה גורם למשיכה בין שני אנשים ולכן אי אפשר לכמת את זה, בטח שלא על פי מקומות או אלגורתמים. (דאאא, באוניברסיטה יהיה מקבץ של בנות אינטילגנטיות, בבארים בתל אביב יש מקבץ של כוסיות)

נקודת המפתח פה (שוב) היא לפתוח את העיניים ולהיות עירני למה שקורה מסביבך.

אולי עכשיו ברגע זה ממש החמודה שיושבת שני מושבים לפניך באוטובוס עושה לך עיניים ואתה לא קולט את זה כי אתה שקוע בטלפון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...במקרה אחר שגל ושלח....

מראש אני מבקש סליחה על הנימה של הדברים הבאים.

זה בדיוק הדבר שאתה לא צריך לעשות - זה בדיוק מה שגורם לבחורות להיות בררניות - בגלל שאנחנו כגברים מאוד שטחיים שכל מה שמעניין אותנו זה "לנקנק" אותן.

אישה היא לא רק לצורך העניין הזה וזה הדבר האחרון שאתה צריך להתעניין בו כאשר אתה מנסה למצוא לעצמך שותפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של שטחיות. בן אדם רווק בגיל 34 שהיה בקשר עם מספר מועט של בחורות במהלך חייו (פותח השרשור סלח לי אם טעיתי בהערכה) צריך לצבור ניסיון

כדי שיהיו לו כלים לעצב את הקשר שהוא מחפש כשתגיע הבחורה נכונה. בסופו של דבר, המטרה היא לא להתחתן עם הבחורה הראשונה שנחמד לך בחברתה, כי צריך הרבה מעבר. התנסות עם מספר בחורות, גם אם רק לצורך גופני, תתן לו ניסיון מיני ובשלות לא להתרגש ולנתח כל דבר, מה שעכשיו הוא עושה כבר בתת מודע. להכנס לקשר רציני

שהכישורים החברתיים,הניסיון המיני ויכולת ההתמודדות עם רגשות כולם ברצפה זה מתכון לצרות בהמשך כששלב הפרפרים חולף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם Kurt, מה גם שזה מאוד לא נכון (ואפילו דיי שוביניסטי) לצאת מנקודת הנחה שבחורות בהגדרה מחפשות רק קשרים לחתונה ולא מעוניינות בשום אופן בסקס מחוץ לחתונה.

נשים אוהבות סקס בדיוק כמו גברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם אוהבים סקס. זה כיף ואמא טבע רוצה שנעשה את זה מלא אבל יש הבדל עצום בין מקומות שמוגדרים כמזננות ובין מקומות בהם בחורה תיעלב אם תיגש אליה כשאתה מחפש מין זמין. במזננות אתה לא צריך לחפש מישהי מיוחדת, מספיקות כמה וודקות וכמעט כל אחת תתאים. קשה לי לראות איך זה עוזר לך במערכות יחסים אמיתיות בעתיד.

(לדעתי) מה שמבגר אותנו בהקשר הזה אלו מערכות יחסים שחווינו, לא כמה איקסים יש על חבילת הדורקס שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...