יצירת הזדמנויות להכרויות של בנות(או אנשים) "נורמלים". - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצירת הזדמנויות להכרויות של בנות(או אנשים) "נורמלים".

Sargon

Recommended Posts

^^ מקבל, משום מה קיבלתי רושם שזו הייתה הכוונה.

נסיון, בייחוד רגשי זה דבר חשוב מאין כמוהו במערכות יחסים ועדיף לבוא עם ניסיון מאשר להיתקל בכל המשברים בפעם הראשונה עם אשת חלומותיך.

בנוגע למזננות, כוונתי הייתה למקומות בהם גם בנות וגם בנים יוצאים "לחפש", לא כולם אבל אחוז לא מבוטל. דאנס-בארים זו הדוגמא הראשונה שעולה לי בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
קשה לי לראות איך זה עוזר לך במערכות יחסים אמיתיות בעתיד.

זה יעזור לך להבין שמה שרשמת זה שטויות. כמו שמילפורד אין מקומות מתאימים ולא מתאימים, יש בחורה שהיא בעניין או לא בעניין. הגישה הסקסיסטית הזאת שאתה מתאר כלפי נשים זה מה שעוצר את הבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאני מבין, אודה לך אם תפרט מעט למה הרעיון של "ללכת למקומות בהם מתכנסים אנשים שמחפשים מין זמין זה לא דבר שעוזר למערכות יחסים אמיתית" הוא סקסיסטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לגישה הזאת:

יש הבדל עצום בין מקומות שמוגדרים כמזננות ובין מקומות בהם בחורה תיעלב אם תיגש אליה כשאתה מחפש מין זמין.

בחורה זה לא יצור שצריך לפגוש בבאר מעושן רווי אלכוהול עם מוזיקת דאנס רק כדי שתסכים לשכב איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם מין זה חשוב אך לא העיקר במערכת יחסים.

דחילק, זה רק חלק מהיממה

צריך שתזרמו בכיף גם אם מתעצבנים, דומה לזה כמו בפנימיה או עם החברה בצבא, אם מתייחסים נורמלי, החברים מחזירים יחס כזה.

זה נכתב בדיון הזה שבע פעמים אך כתבתי את זה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לגישה הזאת:

בחורה זה לא יצור שצריך לפגוש בבאר מעושן רווי אלכוהול עם מוזיקת דאנס רק כדי שתסכים לשכב איתך.

זה לא מה שאני חושב.

אבל בכל זאת, יש הבדל בין מפגש במקום זימתי לבין מפגש בכל מקום אחר.

ממפגש במקום זימתי סביר להניח שתצא רק עם זימה ולו בגלל שגם הצד השני נמצא שם לאותן מטרות. (אני בטוח שיש יותר זיונים בשירותים של מועדון מאשר זוגות שיצאו משם). כשאתה פוגש מישהי בספרייה או בתור לקנות חלב או בקורס שירות לקוחות של ויש בינכם קליק אתם מתחילים ממקום אחר לגמרי.

בכל מקרה, אני מבין שהניסוח של הפוסט ההוא לא היה מבריק במיוחד, צר לי אם הוא הקפיץ לך את הפיוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרויות באות גם אם לא תחפש אותם.

אם יש לך חברים ואני מניח שיש, אז ברגע שהם יכירו מישהי, היא תעשה כל שביכולתה להכיר לך את החברות הפנויות שלה.

ולכל אחת יש חברות פנויות שמחפשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם Kurt, מה גם שזה מאוד לא נכון (ואפילו דיי שוביניסטי) לצאת מנקודת הנחה שבחורות בהגדרה מחפשות רק קשרים לחתונה ולא מעוניינות בשום אופן בסקס מחוץ לחתונה.

נשים אוהבות סקס בדיוק כמו גברים.

יש אכן בחורות כאלה קלות שמחפשות סקס מהיר . אבל לפי דעתי הרוב בדרך כלל מחפשות קשר רציני .

ולעשות קטע כזה של דפוק וזרוק יהווה בשבילם טראומה גדולה ולעיתים אף לנקמה .

מה שיקרה שהיא תתחיל לפרסם אותך אצל כל העולם ואישתו כמה אתה זבל של בן אדם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...