מחפש לוח אם מתקדם שתומך בDDR2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לוח אם מתקדם שתומך בDDR2

Cynicoren

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש לוח אם שתומך בזכרונותF2-6400CL4-2GBPK) DDR2 (GSKILL אך גם תומך בשבבים מהדור שבא אחרי סדרות הIntel Celeron, Intel Core 2 .

Duo, Intel Core 2 Extreme, Intel Core 2 Quad, Intel Pentium Dual Core, Intel .Celeron Dual Core

אם אין למעבדי אינטל, האם יש לוח אם כזה שתומך במעבדי הטובים מהמעבד שלי (E8400) בhierarchy chart של TOMSHARDWARE?

נתקלתי במספר חנויות בארץ שמציעות את הדגם הזה: GA-P85-D3 LGA 1150 בטענה שהוא תומך , אך באתר של GB כתוב שהוא תומך ב .

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי רציתי לשדרג את המחשב באופן זול. יש לי 8GB של טוב, חשבתי על החלפת לוח אם+מעבד.

ניתקלתי בבעיה קשה בOC שהמליצו לי להתחיל לשחק עם הג'אמפרים ובזה אני כבר ממש לא מבין ולא רוצה להרוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכת לאיבוד לחלוטין במה שכתבת...

המעבד E8400 יכול לשבת רק על תושבת 775 של אינטל ולכן הלוח אם שכתבת ממש לא מתאים לך.

לגבי DDR2 שהוא ישן גם הוא לא נתמך בלוח הפירסמת.

אם יש לך את שניהם תקנה לוח אם מתאים להם שהוא ישן והוא בערך משנת 2008-2009.

הלוח חייב להיות מתאים להם כי החיבור פיזית לא יתאים.

בנוסף אם הלוח הוא עם ערכת שבבים של אז רק מעבדי יתאימו לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לרכוש מעבד שרתים (XEON) ולבצע OC ל3.6-4GHZ, במידה ויש לך טוב. (יהיה גם צורך לבצע מוד לתושבת לוח האם)

כך עשיתי במחשבי, זה האריך את אורך חייו ואיפשר לי להתקין עליו את הGTX670 עם צוואר בקבוק מינימאלי (כרטיס מסך חזק יותר מGTX760 לא יהיה מנוצל במערכת כראוי)

האופציה השנייה היא כמובן להחליף את כל המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החל מהדור הראשון של i של אינטל , בקר הזכרונות נמצא במעבד והוא מותאם ל ddr3 כך שכל i יורד לך מהפרק.

בAMD בקר הזכרון היה במעבד עוד בדורות יותר ישנים כך שהבעיה שם עלולה להיות יותר מוקדמת , מזמן הפסקתי להיות בקיא בהבדלים בין כל הדורות של המעבדים שלהם .

תמכור את הזכרונות שלך , אני קיבלתי על 2 של 2 של קינגסטון 1066 , ( במכירה פומבית חופשית לחלוטין , החל מ 0.99$ ) 270 ש"ח כולל משלוח , זה גבוה יחסית כי זה קינגסטון היפר X של 1066 .

תוריד מזה בערך 10% עמלות של איבי ופייפל , תוריד מזה 10 ש"ח של משלוח רשום לחו"ל עדין יותר מ 200 ש"ח ביד ל 4 גיגה.

יש 8 גיגה בכרטיס אחד של ddr3 שעולה פחות מ 400 ש"ח כולל מע"מ בארץ ( 360-370 בערך ) . ב 400 אתה כבר מקבל משהו די איכותי .

וגם זה בגלל שהדולר עלה, עד לפני חודשיים היה היצע יפה של זכרונות ב 360 ש"ח.

אבל בגלל שהדולר חזק יחסית לשקל , אתה גם יכול לקבל מחיר יפה באיביי ( פרסם לכל העולם , יש הרבה קונים ממזרח אירופה )

חנות שמפרסמת שלוח עם צ'יפסט 85 תומך ב היא חנות שאסור לקנות בה, לא משנה ט.ל.ח שמלח . על אחת כמה וכמה וכמה וכמה( X100 ) אם אדם חי ונשום אמר לך דבר כזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין, אתה מחפש להחליף את כל המחשב כדי שיתאים לזיכרון שלך?

כל מחשב i3 ב 1000ש"ח יתן לך תוצאות יותר טובות ממה שיש לך, אתה מחפש עתיקות כדי להרגיש שידרוג? זה לא יקרה..

חבל על המאמץ והכסף, בכלל ביד 2 אתה יכול למצא מחשבים מעולים בכלום כסף.

תגדיר כמה כסף יש לך ועם זה ותקנה מחשב נורמלי, אם אין לך מספיק, תחסוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@yoavke

הערה קטנה - במעבדי בקרי הזיכרון אכן נמצאים על המעבד, אך ישנם מספר מעבדים, בעיקר ה Phenom II וה II, שבקר הזיכרון שלהם תומך גם ב וגם ב DDR3. למעשה מה שמגביל אותך מבחינת הזיכרון במקרים כאלו היא התאימות הפיזית שהלוח מאפשר (לא בכל לוח יש אפשרות לחבר גם וגם , ובוודאות שלא בו-זמנית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי את הלוחות האלו, השאלה האם יתאימו:

http://www.amazon.com/ASUS-M4A785-M-AMD785G-DDR2-Motherboard/dp/B002OJVNRO/ref=sr_1_3?s=pc&ie=UTF8&qid=1417851714&sr=1-3&keywords=amd+motherboard

http://www.amazon.com/ASRock-AM2-AM3-Motherboard-960GC-GS-FX/dp/B00F0PLQDK/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1417851714&sr=1-1&keywords=amd+motherboard

לפי הטבלה בטומס הרדוור מדובר בלוחות שאכן תומכים בשבבי מתקדמים מן ה 8400. כפי שהוצע, למכור את הזכרונות ולעבור ל זה רעיון נחמד שאכן מבטל את עלות רכישת הזכרונות, אבל הוא דורש קצת יותר מאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בעניין AMD יש לך את זה: http://www.ebay.com/itm/ASUS-M4A785D-M-PRO-Motherboard-AMD-785G-SB710-skt-AM3-AM2-AM2-DDR2-/141496054308?pt=Motherboards&hash=item20f1d27224

אבל במקומך הייתי לוקח מעבד 4 ליבות בסוקט 771 כמו שאור אמר על סוקט 775 עם מתאם , הרבה יותר זול וחזק . אלו זולים יחסית (80-200ש"ח).

הם גם אוברקלוקרים טובים עם סוקט 775(תלוי בלוח כמובן). הם גם לו מתאימים לכל צ'יפסט - צריך לבדוק תאימות, אני יודע בוודאות ש-P45 ו-P35 מתאימים .אני אישית עם ה-P45

הוצאתי תוצאות די יפות עם המעבדים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לי לוח מתאים בשבילך.

GA-MA78GM-S2H rev 1

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2758#ov

הלוח מכיל DDR2 ב4 סלוטים שונים ותומך במעבדי PHENOM II בעלי 6 ליבות, שדי מקבילים ל core I5 מהדורות הראשונים.

הלוח תוצרת ג'יגה בייט - החברה הכי אמינה בשנים האחרונות מבחינת תוחלת שימוש של לוחות-אם (חבר טכנאי אומר לי שכל הזמן באים אליו

עם לוחות תקולים של אסוס שיוצרו לפני 3 שנים ואף פחות והכי נדיר זה ג'יגהבייט)

עם קצת מזל, אפשר להשיג מעבדים חזקים לא ביוקר. הנה רשימת המחירים הנמוכים בEBAY :

http://www.ebay.com/sch/CPUs-Processors-/164/i.html?_from=R40&_sop=15&LH_Complete=1&LH_Sold=1&Socket%2520Type=Socket%2520AM3&_nkw=phenom+II+X6&_dcat=164&Number%2520of%2520Cores=6&rt=nc

צור קשר ERZVIV בג'ימייל אם אתה מעוניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...