הגדלת זכרון ל16GB בלוח Gigabyte P55A-UD3 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדלת זכרון ל16GB בלוח Gigabyte P55A-UD3

sanchouz

Recommended Posts

קניתי אתמול את הזכרון הזה [h=1]G.Skill 4x4GB DDR3 1333Mhz Ares Quad Channel CL9-9-9[/h]

כן הצלחתי להכניס את כל ה4 סטיקים ללוח אם שלי. החזרתי את כל המאפיינים בBIOS לברירת מחדל ואחרי זה החזרתי את ההגדרות של SATA.

הכך עובד טוב. הוא מזהה לי את כל ה16GB . תדר BLK ירד ל133. מכפלת המעבד עלתה ל21 וכו' ... בדיוק כמו שSMALUL הסביר..

תמונות מהBIOS ומהCPUZ אשים יותר מאוחר בערב. לא עשיתי בדיקה של MEMTEST.

עכשיו רוצה להחליף את הכרטיס מסך שלי לGTX970

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש.

מאד רצוי שתריץ בדיקה של +memtest86 - פשוט תן למחשב לעבוד כל הלילה. אם מתגלות שגיאות תוכל מייד להחליפו ב KSP, אבל אם תגלה שהוא לא תקין בעוד כשבוע או שבועיים החלפת הזיכרון תיקח כמה ימים (עד שב KSP יבדקו אותו ויגלו שהוא לא תקין, ישלחו אותו לסניף הראשי, שם יבדקו אותו שוב ויחליטו מה לעשות, יכול להיות שתצטרך להמתין לזיכרון חלופי מהיבואן או מהיצרן וכל זה לוקח זמן), ובינתיים אתה תישאר ללא ובפועל - ללא מחשב עובד (אלא אם כן תתקין את הזיכרון הישן).

אגב, אתה יכול עכשו לעדכן את מפרט המחשב שלך בפרופיל :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את תוכנת +memtest86 תוכל להוריד מהאתר http://www.memtest.org, אבל ניתן למצוא אותה גם בכל מיני דיסקים של "אוספי תוכנות" כמו Hiren's BootCD ו Ultimate Boot CD (אני חושב שהיא נמצאת גם בדיסקי ההתקנה של חלק מהפצות הלינוקס). בכל מקרה, תצרוב את התוכנה על דיסק או תתקין לכונן (שים לב - זה לא סתם להעתיק את הקובץ - צריך לבצע התקנה/צריבה של image). לאחר מכן תאתחל את המחשב מהדיסק או מכונן ה ותן לתוכנה לרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה. תתחדש.

אני רואה שבסוף לא עשית עדכון ביוס - אם הכל תקין, אז אין צורך לעשות. בנוסף שים לב שבתמונה מ CPU-Z כתוב שהמעבד שלך עובד ב 2400MHz ולא ב 2800MHz - אל תדאג בקשר לזה - כאשר יהיה עומס על המעבד התדר שלו אמור לעלות חזרה ל 2800MHz ואף ליותר מכך במקרים מסויימים (מצב טורבו, תלוי במספר הליבות שעליהם יש עומס, המתח של המעבד והטמפרטורה שלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...