תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015... - עמוד 33 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעשו טובה כשאתם הולכים לקלפי במרץ 2015...

Born2Kill

Recommended Posts

אני לא מבין איך בניית דירות להשכרה באזורים חלשים תעודד אוכלוסיה חזקה לעבור לשם. דירות כאלו יהיו זולות לשכירה, כנראה, ויעודדו בעיקר צעירים (שעוד לא התבססו כלכלית), זקנים\סטודנטים (שנהנים מהרבה הנחות לרבות בארנונה, מה שיפגע עוד יותר בשכונה, מה גם שסטודנטים לרוב לא יצביעו בבחירות באותה עיר וזקנים ממעטים להצביע בכלל, מה שיעודד את העירייה להתעלם מהשכונה), או סתם אוכלוסיות חלשות (שאולי משלמות מס מלא, אך מוסיפות לנטל על מוסדות הציבור והחינוך הגרועים ממילא באזורים כאלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 829
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הדבר השני הוא בנייה להשכרה, באמצעות הקצאת קרקעות בחינם וגיוס אג"ח ייעודי לבנייה להשכרה. הדבר הזה יאפשר לבנות בהיקפים עצומים עשרות אלפי דירות להשכרה על ידי הטיית כספי הפנסיה באמצעות הממשלה. היום הבנייה הציבורית נמצאת בשפל גדול, והתירוץ שאין כסף הוא פשוט לא נכון.

הטיית כספי הפנסיה של מי? שלנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה בנדל"ן מניב אז למה לא? עדיף שהכסף הזה יושקע בנדל"ן מניב בחו"ל? אתה יודע כמה כסף מסתובב בקרנות הפנסיה, ביטוחי המנהלים וקופות הגמל? אם אני זוכר נכון - מעל 700 מליארד ש"ח, לגופים המוסדיים אין איפה להשקיע (השוק פה קטן עליהם) והכסף הזה יוצא בחלקו להשקעות בחו"ל (כולל בנדל"ן). אני הייתי מעדיף שיושקע (תמורת תשואה כמובן) בארץ.

כמובן שמדובר על אחוז יחסית קטן מסך הנכסים, לא הייתי רוצה שהפנסיה שלי תבוסס בלעדית על נדל"ן להשכרה בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק מוכיח כמה מהר הם מוכנים לזנוח את המושג "ציוני" כשהם מתקפלים מול דרישות הערבים.

ושבעצם היותם ציונים היא לא יותר מאחיזת עיניים.

אלו האנשים שידאגו לאינטרסים שלנו?

אין יותר צבועים ובוגדנים מהם(חוץ מחברי הכנסת הערבים כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברי הכנסת הערבים אינם "בוגדניים". הם מייצגים נאמנה ובגלוי את המחנה שכולם יודעים שהם מייצגים - המחנה הערבי להשמדת .

- - - תגובה אוחדה: - - -

אגב, מה לדעתך הסיכוי שזה יתפרסם בעיתונות ה"כללית", לעומת כל פלוץ של ביבי, ליברמן, כץ ושות'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה רוצה?

רוב המתפקדים הצביעו בעד.

הסכם הרוטציה של ליבני הרצוג כן בסדר?

מחר כל המפלגות הקטנות יתאחדו כדי להקים ממשלה על בסיס רוטציה של כולם, כך שכולם יוכלו לכהן כראש ממשלה על פי התור, כל אחד שבוע.

בשביל ההטבות כמובן.

ומה עם לפיד?

יש עתיד היא מפלגה דיקטטורית.

http://www.haaretz.co.il/news/politi/1.1699992

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...