איזה 970 הוא השקט ביותר? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה 970 הוא השקט ביותר?

Animor

Recommended Posts

אהלן,

אני מעוניין לרכוש בקרוב את ה-970. איזה מהדגמים נחשב לשקט ביותר?

קראתי גם שבחלק מהכרטיסים יש coil whine, יש מידע היום מאיזה דגם עדיף להימנע?

הרכישה תתבצע ככל הנראה באילת (KSP או אייבורי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי מאוד להאמין שתמצא הבדלים ברמת השקט בין ה- לאסוס במאמץ, מדובר על דציבל בודד ממרחק מדידה רציני למדי. פרקטית, שניהם שקטים מאוד ובאותה מידה.

אין סיכוי שמאווררי המארז, המעבד וספק הכח לא עושים רעש לפחות כפול מהרעש הזערורי שיפיקו כרטיסי המסך הללו במאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם הGB והמחשב 50 ס"מ מהאוזן הימנית שלי, ואני לא שומע אותו לא במאמץ ולא בIDLE, אני גם יושן בלילה 2 מטר מהמארז, ואני לא שומע אותו, המאווררים במארז של 800RPM, המארז הוא FD MIDI R2 והם נשמעים יותר מהכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם הGB והמחשב 50 ס"מ מהאוזן הימנית שלי, ואני לא שומע אותו לא במאמץ ולא בIDLE, אני גם יושן בלילה 2 מטר מהמארז, ואני לא שומע אותו, המאווררים במארז של 800RPM, המארז הוא FD MIDI R2 והם נשמעים יותר מהכרטיס.

אני גם עם GB ולא שומעים אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכדי לשמוע את נהמת ה G1 של GB צריך להגדיר פרופיל מאווררים ידני על מעל ל 60~ אחוזים (לא שיש סיבה להתערב, הקירור כ"כ יעיל שהכרטיס בכל מקרה לא עובר את ה 65 מעלות) ; ב 100% עצמה הוא בהחלט רועש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הGB במצב IDLE הטמפ' שלו הם בין 25C-30C ,הMSI בגלל שהמאווררים לא עובדים מתחת לטמפ' מסוימית עובד על חום יותר גבוה, וגם היו המון בעיות עם המאווררים וכו'.

הבנתי שזה תוקן בגירסא החדשה, אז תעשה קצת תחקיר בעניין בפורומים בחו"ל.

http://www.overclock.net/t/1516121/gtx-970-comparison-strix-vs-msi-gaming-vs-gigabyte-g1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...