איזה 970 הוא השקט ביותר? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה 970 הוא השקט ביותר?

Animor

Recommended Posts

לי יש את הכרטיס של 970 SSC ואני יכול להגיד לך שהוא מאוד שקט, וכל עוד הכרטיס במצב מנוחה ולא עובד ומגיע לאיזור ה60C המאוור שלו בכלל לא עובד, הוא נשאר על 0RPM כל עוד הוא לא במאמץ.

בנוסף אני יכול להגיד לך שלכרטיס הזה כן יש Coil Whine, ואתה תתחיל לשמוע Coil Whine בכרטיס הזה אך ורק כשהוא יכנס לפעולה וגם תצטרך ממש להקשיב טוב כשיש שקט בחדר בשביל לשמוע את זה, כשהוא מריץ דברים במהירות של כ100FPS מתחיל הCoil Whine לפי בדיקות שאני עשיתי, זה משהו שהוא בכלל לא מפריע כשהוא סגור במארז בפינה של החדר וכשהמחשב בפעולה אתה לא תשים לב לרעש הזה אפילו וגם אם כן זה רק בגלל שהתאמצת לשמוע את זה, אני אומר מניסיון.

לכרטיס הזה ספציפית (לא יודע לגבי אחרים כלכך) כן ידוע שזה אחת הבעיות שלו, אבל זה לא בעיה שאני חושב שצריכה לגרום לך לא לקנות את הכרטיס הספציפי הזה, כי זה בעיה ברוב כרטיסי המסך בערך בשלב כלשהו בעיבוד נתונים, פשוט יש כאלו שזה נשמע יותר ויש פחות, לפחות ממה שאני הבנתי.

הכרטיס הזה מספק לי את העבודה כמו שצריך, ודרך אגב כשהמחשב במנוחה והכרטיס לא עובד אין בכלל שום רעש של Coil Whine ככה שבמצב מנוחה לא תשמע את הכרטיס בכלל.

אם תרצה לדעת עוד משהו לגבי הכרטיס מסך הזה ספציפית, אתה מוזמן לשאול אותי ואני אבדוק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני אקנה היום את הכרטיס, וכרגע ההתלבטות היא בין ה- ל-GB, כאשר הנטייה היא לכיוון ה-.

אני מבין שהחיסרון העיקרי של ה- הוא שאין לו backplate. עד כמה זה חיסרון משמעותי? מה ההשלכה המעשית שלו?

ה-GB מרתיע אותי קצת בגלל הגודל הפיזי שלו. גם אין לו את הפיצ'ר של כיבוי המאווררים כשאין עומס שיש ב-, שמוביל למערכת שקטה יותר באופן כללי להבנתי.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...