Dragon age inquisition - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon age inquisition

eldar4455

Recommended Posts

אתה מתבלבל.

KOTOR - Knights of the old republic

KOTOR 2 : Knights of the old republic 2

SWTOR : Star Wars: The Old Republic

שני המשחקים של KOTOR הם סינגל פלייר שאתה משחק ג'דיי, SWTOR הוא משחק MMO סטייל WOW בעולם מלחמת הכוכבים כ300 שנים לאחר האירועים של KOTOR.

http://www.swtor.com/

את ההשוואה שלי נתתי לSWTOR הMMO.

בקשר לדרגונים עם הAOE יש לך בתור knight enchanter מתקפה בשם FADE STEP או משהו כזה שאפשר להשתמש בה בלי הפסקה גם אם עשו לך STUN או משהו. מה שהיא עושה זה להפוך אותך לבלתי נראה ולשחרר אותך מכל הSNARES למיניהם ואם תוך 2 שניות אתה עומד בתוך אויב כשאתה חוזר למצב של גלוי אתה עושה לאויב נזקה ששוהה ל1000% מכלי הנשק שלך.

קל מאוד ופשוט מאוד.

לא יודע אם שיחקת במולטי של ME3 הוא היה מהנה ברמות קשות והמפתחים היו מתכתבים איתנו בפורומים והיינו משחקים בכל מיני איוונטים אז ציפיתי שזה יהיה פעיל גם כאן אבל בסוף זה לא היה באותו הסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מתבלבל אני חובב RPG שיחקתי בכל המשחקים בסדרה גם בMMO כשהוא נפתח לכולם ואפילו זרקתי עליו כמה דולרים. העלילה שם היתה די בינונית כך שלא היה לי כוח לסיים אותה אחרי שהגעתי לשלב 50 (רוב הכיף שם היה לשחק עם אנשים נגד הבוסים המקומיים והמשימות המיוחדות ושתוכננו יפה).

שוב אני לא רואה דמיון בין העלילה של המשחקים. גם הdatacrons היו קשים נורא להשגה ולפעמים דרשו עבודת צוות ואת הגרסא התלת מימדית לpixel jumping של המשחקים הישנים. הם לא היו מפוזרים וקלים להשגה כמו הshards. חלקם היו ממש קשים, היה שם אפילו אחד שהיית צריך לחכות בו לכדור פורח שעבר במקום כל כמה שעות ואם נפלת ממנו בטעות (קרה לי) נדפקת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף נכנסתי לduel עם מישהו שעלה כבר והשתמשתי בקפיצה נגדו כדי לחזור למעלה. שוב, אני +- זוכר את העלילה ואין שום קשר. כאן אתה ג'די רנדומלי שנלחם בכל מיני רעים די רנדומלים ובסית וכאן אתה שליח האלוהים שמציל את העולם מהפלישה של שדים ומאיזה מכשף שמנסה להפוך לאל. אם כבר אהבתי את הסיפור על Raven שהיה מעניין.

יש הרבה פחות פיקסל ג'אמפינג בדראגון אייג'. יש פה ושם אבל זה לא אותו הדבר כמו לנסות להסתנן לאיזור של האויבים שלך בSWTOR זה משחק הרבה יותר קליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DUDE בSWTOR אתה יכול לשחק:

Sith Inquisitor

Sith Warrior

Imperial Agent

Bounty Hunter

Jedi Knight

Jedi Consular

Republic Trooper

Smuggler

כל אחד מהם עם עלילה (Class) וקומפניונס שונים לחלוטין ועם גיימפלי מגוון. אבל המבנה הכללי של איך שDA:I בנוי מאוד מאוד מאוד דומה לSWOTR. זה המשחק תפקידים הראשון של ביוואר שנתקלתי בו ואנשים מדברים רנדומלית איתך כשאתה מחוץ לשיחה.

בקשר לפאזלים אין לי מושג על מה אתה מדבר כי חצי מהשארדס במשחק דרשו לגלות נתיבים בלתי אפשריים במפה במטרה לשרוף זמן.

המפות בכלל בנויות באותו סגנון של SWTOR עם Exhaustion Zone בקצה המפה ושטחים שאי אפשר בכלל לעבור דרכם בניגוד לסקיירים שהזכרנו ששם אפשר בהחלט להגיע לכל מקום במפה עם קצת מאמץ.

בכלל המפות בDA:I בנויות בסגנון MMO עם אויבים שחוזרים לחיים בלי הפסקה, משימות בלי עלילה שאתה מוצא על פתקים או מבאנטרים לא קשורים ועוד.

אל תיאחז בקרני המזבח זה משחק סיגנל פלייר שבנוי בסגנון MMO לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-

אז אנחנו מדברים על משימות הצד ולא העלילה הראשית. לי לא היתה בעיה גדולה עם כל השארדס חוץ אולי מהאיזור של הדרקון הראשון בהינטרלנדס שהיה שם מקום שהיית צריך לקפוץ בו כמה פעמים כמו אידיוט על איזה סלע. נכון, המפות אכן בנויות כמו MMO וכך גם הרספאון של האויבים ולא פתוחות כמו בסקיירים שהיה משחק עם חופש מטורף שהרספאון בו היה יותר אקראי אבל לרובן הגדול של משימות הצד היתה עלילה מעניינת ואת המשימות של הגרינד לא היה צריך לעשות אם באמת לא רצית. גם המפות המתקדמות כבר לא היו כמעט לינאריות ונפתחו הרבה יותר.

גם בסקיירים אתה מוצא ספרים שרובם לא קשורים ישירות לעלילה הראשית אבל מעניינים . שוב, רואים שהם ניסו לקחת אלמנטים מהמשחק הזה ולא כלכך הצליחו אבל זה עדיין יצא מעניין.

בסך הכל אני נהנתי מאוד, לדעתי זה לחלוטין משחק של 8\10 ואם ישפצרו בו קצת את הקרב 9\10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

עולה 15 אירו וממה שקראתי בREDDIT ובפורומים הרשמיים מוסיף איזור (שככל הנראה נחתך בעריכה) בסגנון האיזורים הקיימים במשחק.

עוד שארדס,

דרקון 1,

משימות FETCH,

קצת Exploration.

עלילת איזור אחת

בסך הכל 5-6 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...