Dragon age inquisition - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon age inquisition

eldar4455

Recommended Posts

איזה חזק.. שיחקתי את השניים הקודמים ונהניתי מאוד! התחלתי את החדש, חוץ מזה שבסרטוני מעבר יש צניחת fps שהבנתי שזה ככה ואין מה לעשות.. רציתי לשאול לגבי משחקיות.. רק התחלתי את המשחק והגעתי לשולחן מלחמה.. איך אני יודע את מי לשלוח לאיזה משימה, מה אני מקבל אחרי שאני משלים שם משימות? מה קורה איך נכשלים במשימה שם? איך בוחרים נכון שם מי יבצע משימה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקרא את התיאור של המשימה ואת התיאור של כל אחד מהדמויות שיש לך לשלוח למשימה.

יש משימות שזה לא משנה את מי אתה שולח, ויש כאלה שכן - כל דמות תבצע את המשימה באופן שונה וזה ישפיע על מה שאתה מקבל.

לא ראיתי שיש אפשרות לדעת מה אתה מקבל בסוף המשימה...

ועד עכשיו לא יצא לי להתקל במשימה שנכשלה, לא נראה לי שזה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הראשון שעשיתי אחרי שסיימתי את המשחק, זה להתקין את המשחק הראשון. על החצי שעה הראשונה שרק מתחילים לשחק, שמים לב להבדלים הקטנים. העובדה שאפשר ללחוץ על משהו מסוים והדמות הולכת אליו אוטומטית בניגוד למשחק הזה שבו צריך להתקרב קודם, וזה שאין את האנימציה של השנייה וחצי שלוקחים צמחים והם ישר נכנסים לinventory. גם המצלמה העילית הרבה יותר שימושית במשחק הראשון.

היה חסר לי גם משימות שמעורבות בהן דמויות מהעבר באופן משמעותי בעלילה. היו כמה, אבל לא מספיק. בכלל כשסיימתי את המשחק זה הרגיש לי קצר מידי ולמרות ששיחקתי 65 שעות זה היה הרבה יותר למשימות צדדיות והרבה פחות לסיפור. אני לא יודע אם פספסתי דברים מהותיים בין לבין אבל נראה לי שלא. המנוע הגרפי מרשים, האינטראקציות עם הדמויות מעולות וזה כיף שיש הרבה מקומות להסתובב בהם, אבל אני מרגיש שהיה אפשר לתת הרבה יותר במשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט בצד. הגדרות בינוני-גבוה (עדיין משחק עם זה קצת, בעקרון אפשר הכל על גבוה) ב- 1920x1080

ה- FPS פשוט בכל מקום, מינימום 40-45 ממוצע 50-60 ותלוי במקום גם עולה ל- 70-80 (כשהכל על גבוה כמעט ולא עובר את ה- 60, רוב הזמן על אזור ה- 45-50)

המשחק גם מסרב לעבוד אצלי על מסך מלא, אני צריך לשחק על borderless windowed כדי שיעבוד.

וואלה סוף סוף משחק שיוצא אפוי גמו שצריך מהתחלה! כל הכבוד להם.. אילן, אפשר כבר לקנות unity? או להמתין?

מה בדיוק אפוי ב "ה-FPS פשוט בכל מקום" ?

או מרשימת open issues בדריבר בטא של אנוידיה שיצא היום:

Dragon Age Inquisition runs poorly (stutters) on NVIDIA hardware.

אני יכול לאשר את הנ"ל, ולא תגיד מדובר באיזה מנוע חדש או משהו.

אם כבר הזכרת Unity, ישנם הרבה דיווחים כי הדריבר החדש של שיפר ביצועים ב-Unity משמעותית.

אי אפשר להתעלם מכך שברוב המקרים השותפה מקבלת יותר תשומת לב מבעוד מועד, כאשר המתחרה נאלצת לרדוף אחרי פאצ'ים ועדכוני דריבר. ככה זה עובד. הלינץ' על (או NV) הוא צבוע ולפיכך פתטי.

אני רואה שיש לך 970. לצורך העניין unity רץ לי סבבה עוד מלפני שלושת\ארבעת (?) הפאצ'ים כך שלא ברור מה עוצר בעדך מלבד קבוצת צבועים רועשים באינטרנט (שהיו בוכים על "downgrade" באותה מידה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מה970 והביצועים שלו, התקנתי wach dogs לפני חודשיים והייתי מרוצה מאוד מהביצועים.. קניתי את dragon age החדש ואכן מידי פעם יש בעיות fps במיוחד בסרטוני מעבר. לגבי unity לא רציתי להתקין עד שיפורסם שהכל תקין כמו שצריך.. אתה משחק את unity על 970? Fps תקין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי העדכון האחרון של המשחק בכלל הביצועים ירדו אצלי. נראה גם שרוב מי שמתלונן על זה גם יש להם כרטיס של nvidia

Unity אני בכלל מפחד לגעת בו עם מקל... אני אחכה קצת זמן עד שיסדרו את רוב הדברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו נאמר שאם הייתי מתמקד בעלילה הראשית, קווסטים של הקומפניונס וכמה תתי עלילות עם סיפור בתוכם הייתי יכול לסיים הכל ב50-60 שעות. רוב הזמן במשחק הזה הולך על משימות סטייל MMO של איסוף דברים וכיו"ב ככה שזה די מעיק.

מצד שני כשתסיים את המשחק תבין שהעלילה מאוד מאוד מאוד מאוד שבלונית והבחירות שלך במשחק לא עד כדי כך ישנו את העלילה. מה גם שהסוף מוזר ולא הבנתי אותו בשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...