Dragon age inquisition - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon age inquisition

eldar4455

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

crestwood מאחורי הבית עם הדלת הנעולה.

ומתברר שיש גם מגן תואם :D :

On the top of a hill there is a cheese wedge on a table where you can loot a cheese wedge shield. The shield has a small cheese knife stabbed in it. I love the shield. Always makes me laugh when we go in to a fight.

Wedge_of_destiny2.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו עכשיו אני תקוע במשימה של ה BALLROOM ואני רוצה לקפוץ מאיזה חלון

שעות אני מריץ שם טקסטים מדלג על שטויות מסתובב ואני מרגיש איך אני נהיה גיי מרגע לרגע

למה היו צריכים לדפוק את הבולשיט הזה

טענתי את המשחק במחשבה של הנה יש לי איזה שעה לרוץ ולהרוג מפלצות

ואני מוצא את עצמי תקוע שעות בנשף מסכות של גייז

ועוד אני מרגיש לחוץ כי הזמן יורד לי לאחור וחס וחלילה שאני לא יצטרך לחזור על הכל שוב

תמיד הם עושים את זה החברה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את החלק הזה אתמול. האמת, שינוי מרענן.. התחיל להימאס לי מהאוייבים הרנדומליים האלה שמסתובבים סתם במפה רק בשביל שכל שנייה שיש לך זה יהיה בקרב - בא לי שנייה ללכת בשקט ולהנות מהאווירה, מהנוף. אין לי כוח כל 2 דקות להלחם ב- 5 אוייבים שאני מחסל ב- 2 מכות כל אחד.

אבל מצד שני החלק הזה גם היה קצת מציק. אם הם נותנים לי לחקור את מה שקורה שם, אז שייתנו לי לעשות את זה בשקט. אבל זה תקוע על טיימר מחורבן וכמה צ'קפויינטים שגורמים לך לרוץ ממקום למקום בלי שנייה לשבת ולחשוב (ספויילר - יש טיימר ברגע שמגלים רמז כלשהו שגורם לך לרוץ חזרה ל- ballroom בשביל דיאלוג עם מישהו או סרטון עם בחירות על פי הרמזים שאספת. לא יודע מה קורה אם הטיימר נגמר, לא נתתי לזה לקרות)

ואגב אין שם סיבה לקפוץ מחלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שאני לא אראה שום שיקוי או קסם לריפוי, אבל מתברר שיש:

VnzFqqA.png

ו- regeneration potion מספיק משודרג יש לו aoe (auroa) של ריפוי גם כן.

כמה שזכור לי אמרו שהם לא הוסיפו דברים כאלה למשחק כי השחקנים הספימו אותם וזה גורם ל"חוסר איזון"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

guard + barrier כבר הופך כל קרב לקל מידי. אפילו מול דרקונים ברמה שלי או קצת מעלי אני לא יורד מ- 50% חיים. הדבר היחיד שמגביל אותי זה שהדמויות שאמורות לתפוס מרחק (קשתים וקוסמים) משום מה חושבים שהם צריכים להילחם פנים מול פנים וכל הזמן אני צריך לרדוף אחריהם ולהחיות אותם. ב- tactics הם מוגדרים לא לעקוב אחרי ולשמור רק על עצמם, אבל לא.. הם עושים מה שב*** שלהם. וכמובן הסתומים לא חשבו לשים שם אופצייה לשמירת מרחק מהאוייבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...