** התחלה צולעת למיזם של הסיבים של Unlimited - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** התחלה צולעת למיזם של הסיבים של Unlimited

Cheif

Recommended Posts

אם הייתי מנהל השיווק הייתי פועל באותו דרך אני לא מוכן עדיין טכנית המוצר עדיין לא רץ כהוגן ופרסום ואו התנסות של מובילי דעת קהל רק עלול להזיק וליצור רושם ראשוני מוטעה אצל הצרכנים....

היה פיילוט בק.שמונה ונגמר. הפיילוט היה כמה שנים, עכשיו זה פריסה של תשתית שצריכה לשמש בפועל את הלקוחות, לקוחות שמשלמים על השירות לעומת ק.שמונה שקיבלו שירות חינם ע"מ להיות חלק מהפיילוט.

אם יש תקלות אין מה לפחד מלחשוף אותן כי הן יתגלו כך או כך. בסופו של דבר מי שקובע אם חידוש טכנולוגי הוא מוצלח או לא אלה האנשים שמתעסקים בתחום ולא ההדיוטים. מי שמתעסק בתחום יודע שיהיו תקלות בתשתית חדשה לגמרי, אין מה להתבייש בזה ודווקא חשיפה מלאה הייתה נותן בהם יותר אמון מאשר שתי המתחרות שלה שבמודעות של הלקוחות, שתיהן חברות צבועות ורודפות בצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש עוד לא מעט דברים, למשל, הרי היה את השופט הגיס של אהרון ברק או משהו כזה שברח מהמדינה, מישהו זוכר למה? כי הוא קיבל שוחד לקנות לחברת חשמל ציוד של חברה A ולא B. איך אתה יודע שמשהו דומה לא קרה (גם פה חברת החשמל מעורבת עד צוואר) ובחרו בציוד במרכזיה שקורס כל עשרים דקות לחצי דקה? (כמובן שלא אומר שזה אותו שופט שברח, זו הייתה רק דוגמה לשחיתות בחברה שממש מקימה את המיזם) בגלל זה אני רק אומר שצריך לבדוק את הנושא. אתה קונה טלפון לפני שאתה קורא עליו ביקורת? למה פה זה שונה? ואני באמת מקווה שהם יקיימו בדיוק מה שהבטיחו. לא יהיה מרוצה ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כמה שנים ? על מה אתה מדבר?

אף אחד לא מדבר על תקלות. מדברים על חוסר בשלות של מוצר.

יש בזה הרבה היגיון לא לחשוף אותו לכלל הציבור.

והנושא העיקרי הוא מה ומי מנסים לשטוף לנו את המוח ומאיזה סיבות.

קצת מזכיר לי את חוק היום.

השליטה על היכולת לשטוף מוחות

השיבר של הדעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד לא מעט דברים, למשל, הרי היה את השופט הגיס של אהרון ברק או משהו כזה שברח מהמדינה, מישהו זוכר למה? כי הוא קיבל שוחד לקנות לחברת חשמל ציוד של חברה A ולא B. איך אתה יודע שמשהו דומה לא קרה (גם פה חברת החשמל מעורבת עד צוואר) ובחרו בציוד במרכזיה שקורס כל עשרים דקות לחצי דקה? (כמובן שלא אומר שזה אותו שופט שברח, זו הייתה רק דוגמה לשחיתות בחברה שממש מקימה את המיזם) בגלל זה אני רק אומר שצריך לבדוק את הנושא. אתה קונה טלפון לפני שאתה קורא עליו ביקורת? למה פה זה שונה? ואני באמת מקווה שהם יקיימו בדיוק מה שהבטיחו. לא יהיה מרוצה ממני.

קודם כל החברה היא חברה פרטית ולא ציבורית (בהתעלם מהעבודה שחברת חשמל מחזיקה 40% ממניות החברה) ככה שיותר כסף פרטי מעורב בסיפור מה שמקטין את הסיכוי לנפוטיזם ולשחיתות.

אף אחד לא ניסה למכור לך. לכן אין לך מה לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'יפ כנראה התרגל לכך שחברות משחדות אותו עם חומרה חינם והרצאות וכיבוד.

הוא חושב שככה העולם צריך להתנהל.

שכל החברות צריכות להשקיע ולשחד את הטרולים על הגשרים.

כנראה שרק אדם שפוי מהשורה מבין שUNLIMITED לא צריכים להקים מחלקה לענייני עסקנים קטנים.

או לצאת בפרסומות ענק כשיש להם רק באשקלון.

הייתי מצפה מאדם שמתעסק בתחום רשתות/תקשורת שיבין את הדבר לבד רק מהעובדה שהתשתית שלהם כמעט ולא קיימת עדיין על המפה.

מהבחינה הטכנית זה לא הגיוני להתעסק בשיווק בשלב הזה.

גם מבחינה שיווקית זה לא יהיה נכון להשקיע בפרסום בשלב הזה.

כאילו חסרים להם כרגע אתגרים יותר מהותיים לקידום הפרויקט מבחנה מעשית.

מה שכתבת כאן מוכיח עד כמה אתה בור בנושא Unlimited ואת העובדה שאתה לא יותר מבריון מקלדת שמתחבא מאחורי כינוי.

את האוביקטיביות שלי הוכחתי יותר מפעם ולפטפטן כמוך אינני צריך להוכיח דבר.

בכדי לבטא את הסלידה שלי מאופן ההתבטאות שלך אני מודיע שעד שלא תתנצל על מה שכתבת, אני אחרים כל שרשור בו אתה כותב ואדאג גם לציין את הסיבה לכך. באופן זה כל מי שמבקש תשובה מקצועית ואוביקטיבית יבין שכדאי לו להתרחק ממך כמה שיותר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

ציפ התגלת במלא מערומייך כאן

לבחוש בנושא כחלק מהברנז'ה התקשורתית לטובת צד מסויים.

יהיה לך עוד את ההזדמנות שלך לבדוק את הנושא לעומק

אני אם הייתי מנהל השיווק הייתי פועל באותו דרך

אני לא מוכן עדיין טכנית המוצר עדיין לא רץ כהוגן

ופרסום ואו התנסות של מובילי דעת קהל רק עלול להזיק וליצור רושם ראשוני מוטעה אצל הצרכנים שייתכן שהוא נכון וייתכן שבעתיד כשהמוצר יהיה מוכן הביקרות שלך תהיה לא רלוונטית אבל את הנזק כבר עשית.

אני מבין שמדגדג לך לבדוק את התשתית החדשה (כמו לכולם)

ועוד להיות הראשון שעושה את זה (רייטניג טוב)

אבל אל תשתמש בנו כחלק מכלי הלחימה שלך

אם אני טועה תקן אותי

תקרא את מה שכתבתי לחבר שלך Art Tatum. לא רק שאני חושב עליך בדיוק את אותו דבר, גם אתה - אם לא תתנצל - תזכה לאותו חרם שהטלתי עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הוא לא חבר שלי. מקסימום חולקים אותה דעה מסויימת באותו פוסט.

ב. אתה פשוט יכול להתייחס לגופו של עניין

ולא להתפלץ כמו ילדה ולהחרים.

אם לא תתייחס לגופו של עניין אתה יכול להחרים אותי אותו ואת דודה שלו את מי זה מעניין.

מה שחשוב הוא שקיפות וגילוי נאות.

פעם הפורום הזה היה שקוף ממש מדרדר פה העסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכתבת כאן מוכיח עד כמה אתה בור בנושא Unlimited ואת העובדה שאתה לא יותר מבריון מקלדת שמתחבא מאחורי כינוי.

את האוביקטיביות שלי הוכחתי יותר מפעם ולפטפטן כמוך אינני צריך להוכיח דבר.

בכדי לבטא את הסלידה שלי מאופן ההתבטאות שלך אני מודיע שעד שלא תתנצל על מה שכתבת, אני אחרים כל שרשור בו אתה כותב ואדאג גם לציין את הסיבה לכך. באופן זה כל מי שמבקש תשובה מקצועית ואוביקטיבית יבין שכדאי לו להתרחק ממך כמה שיותר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

תקרא את מה שכתבתי לחבר שלך Art Tatum. לא רק שאני חושב עליך בדיוק את אותו דבר, גם אתה - אם לא תתנצל - תזכה לאותו חרם שהטלתי עליו.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...