מתלבט בין 2 מסכים 27" של דל - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין 2 מסכים 27" של דל

BorisAlt

Recommended Posts

שלום,

אני כרגע מחפש לקנות מחשב חדש ועל הדרך לשפר את חווית השימוש הכללית שלי במחשב.

המחשב מיועד למשחקים, עבודה משרדית ופתיחה של שרטוטים (אולי קצת שרטוט למרות שבדרך כלל אני לא עובד מהבית).

למטרה הזאת הקצבתי תקציב של 6K למחשב וכבר ביקשתי עזרה בפורום המתאים באתר.

למטרת המסכים אני פונה אליכם, יש לי תקציב של בערך 3.5K.

אני מעוניין בשני מסכים, אחד מהם 27" ואחד מהם 24". אני רוצה מסכים טובים ולא מוכן להתפשר על סתם משהו בגלל שמנסיון אישי זה אחד הדברים שיכולים להרוס את כל ההנאה ממחשב, משחק וכו'...

טוב אז לאחר כל ההקדמה, זאת ההתלבטות.

מסך 24" אני מעוניין לרכוש

U2412M. פה אני לא ממש מתלבט (אלא אם כן יש למשהו המלצות טובות יותר)

מסך 27" אני מתלבט בין שני דגמים של , UZ2715H לבין P2714H כאשר ההפרש ביניהם הוא מעל 500 ש"ח.

המסך הגדול יותר הוא כמובן המסך העיקרי. השאלה האם כדאי להשקיע את ה 500 ש"ח או לא?

אני גם פתוח להמלצות שונות ודגמים שונים אם יש משהו בתקציב שיתן חוויה טובה יותר/ משתלמת יותר (העדיפות לחוויה טובה יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין בשני מסכים, אחד מהם 27" ואחד מהם 24".
לא ברור למה זה טוב. לעבוד עם שני מסכים בגודל שונה ורזולוציה שונה זה לא הכי נוח. בטח ובטח כשמדובר במסכים כל-כך גדולים. האם יש איזה שימוש ספציפי או צורת עבודה מסוימת שמצדיקה עבורך דווקא את הקונפיגורציה הזו?

מסך 27" אני מתלבט בין שני דגמים של , UZ2715H לבין P2714H כאשר ההפרש ביניהם הוא מעל 500 ש"ח.

שוב, אלא אם יש שימוש מסוים - לא הייתי ממליץ על אף אחד משני אלה. מדובר במסכים ברזולוציה של 1920X1080 - כלומר פחות מה1920X1200 של הU2412M. אז אתה קונה מסך גדול ברזולוציה נמוכה יותר ממסך קטן, ומתכוון להשתמש בו בתור העיקרי? מה ההגיון?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התגובות.

טוב אז ככה, אני רוצה מסך גדול משתי סיבות :

1. במשרד יש לי מסך 27", זה נורא מתסכל לחזור הביתה ולעבוד על מסך שהוא בגודל שונה ממה שיש לי במשרד.

2. כמו שאמרתי, יש פעמים שיוצא לי לעבוד מהבית או לכל הפחות אחרי שעות העבודה לפתוח שרטוטים ולכן אני רוצה שטח עבודה גדול, אבל גם שאני אוכל לראות מה משורטט.

המסך הקטן מיועד בעיקר לתוכנות משניות/אתרי אינטרנט/ספרות/וכו'... בזמן שאני עובד על המסך הגדול. אבל כמובן שהכל צריך להתאים.

כאשר בחרתי את המסך הקטן לא הגדלתי את המחשבה עד לרזולוציות וכמובן אתה צודק QTTP. אני רואה שאני צריך לחשוב על כל העניין מהתחלה.

אשמח אם תוכל ליעץ ולעזור לבחור את הסטאפ הנכון למערכת כזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להתחיל מזה שתגיד לנו מה המסך שיש לך בעבודה ומה הרזולוציה שאתה עובד עליו.

אם אתה רוצה שטח עבודה גדול - על אחת כמה וכמה לא הייתי הולך על "27 ב1920X1080 (שזו רזולוציה של "22-24).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה גדולה לעבוד רק על מסך אחד. זה לא עניין של חיים ומוות.

בגדול אפשר להתחיל עם מסך אחד ונראה משם. בסופו של דבר תמיד אפשר לקנות עוד אחד...

אבל כן חשוב לי מסך גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הקוריאניים אני לא ממש מכיר, אני מניח שבקרוב מישהו ימליץ לך. אתה יכול גם לערוך חיפוש בפורום. תוכל לרכוש שניים כאלה ולהישאר פחות או יותר במסגרת התקציב, כמו שאמרו.

המסך האיכותי הזול ביותר ברזולוציה שציינת, מחברה מוכרת, בישראל, הוא הU2713HM, אבל כזה תוכל לקנות רק אחד במסגרת התקציב:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=830777

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו מסך, מאותו מוכר, רק זול יותר:

http://www.ebay.com/itm/QNIX-QX2710-LED-Evolution-II-Multi-TRUE10-SE-2560x1440-27-DVI-HDMI-QHD-Monitor-/111380357505?pt=Computer_Monitors&hash=item19eec96181

אפשר פשוט לחפש באיביי "2560x1440" ולקבל את כל התוצאות.

יש עוד הרבה חברות, כאלה עם יציאה אחת או כמה יציאות, PERFECT ועוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...