מה מצב מסכי 4K בשוק ובארץ בפרט ? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מצב מסכי 4K בשוק ובארץ בפרט ?

needacomp

Recommended Posts

יש כבר מסכי בארץ ? האם למי שלא עוסק בעריכת וידאו / תמונות ? אם אין מסכים כאלו עדיין או בארץ, האם יש צפי שזה יכנס באופן משמעותי ובמחיר שפוי (כמו IPS יקר אולי) בחודשים הקרובים ?

אני למשל משחק משחקי מחשב בלי כל הפילטרים של ה AA המטורפים וכו' ולא שם לב לבעיות באיכות התמונה, אז אפשר לוותר על ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, כפי שחששתי, המסכים ה"זולים" (3000 - 4000 ש"ח) לא שווים כלום בשביל משחקים. ככה שהטכנולוגיה לא בשלה עדיין... יש צפי או שפשוט למשתמש הבייתי אין צורך ב בשביל מסך מחשב (בגודל של עד 30").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן ? מה השינויים הצפויים ? לפי מה שאני מבין בניגוד לפלאונים שם הרזולוציה פי כמה וכמה יותר גבוהה, במסכי מחשב זה לא כלכך משנה בינתיים (בטח שאין תמיכה מלאה בכל התוכנות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה זמן, אבל המטרה היא להמתין למוצר המנצח. כמובן שהכל תלוי בהעדפות משתמשים.

יש כאלה שבשבילם מסך כמו ה-U2713HM של דל הוא מנצח. איכות תצוגה + מחיר שפוי-משהו + רזולוציה.

יש כאלה שאומרים במקרה כזה "לא מתאים לי 22 מילי-שניות של תגובה, רוצה פחות".

מוצר מנצח מבחינתי יהיה מסך גדול (26-28) שמשלב בין רזולוציה טובה, תגובה מהירה לקלט, איכות תצוגה וסנכרנון תמונות.

בניגוד להרבה טכנולוגיות אקסלוסיביות אחרות שקיימות בשוק, לטכנולוגיות כמו יש רק יתרונות ונוכחות שלה במסך מהווה עוד שיפור רציני בחוויית השימוש.

אני לא רוצה לבחור מסך שכולל רק 3 מתוך ה-4 תכונות הללו, ורוב מה שקיים מכיל רק 2 מתוך ה-4. כשיהיה, אשקול מעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה זמן, אבל המטרה היא להמתין למוצר המנצח. כמובן שהכל תלוי בהעדפות משתמשים.

יש כאלה שבשבילם מסך כמו ה-U2713HM של דל הוא מנצח. איכות תצוגה + מחיר שפוי-משהו + רזולוציה.

יש כאלה שאומרים במקרה כזה "לא מתאים לי 22 מילי-שניות של תגובה, רוצה פחות".

מוצר מנצח מבחינתי יהיה מסך גדול (26-28) שמשלב בין רזולוציה טובה, תגובה מהירה לקלט, איכות תצוגה וסנכרנון תמונות.

בניגוד להרבה טכנולוגיות אקסלוסיביות אחרות שקיימות בשוק, לטכנולוגיות כמו יש רק יתרונות ונוכחות שלה במסך מהווה עוד שיפור רציני בחוויית השימוש.

אני לא רוצה לבחור מסך שכולל רק 3 מתוך ה-4 תכונות הללו, ורוב מה שקיים מכיל רק 2 מתוך ה-4. כשיהיה, אשקול מעבר.

המסך המושלם..

פאנל va איכותי עם התקן Gsync לזירוז. גודל 27 אינץ' (אני לא אגזים עם ה30+ רחבים האלה), עם ספקטרום מושלם של צבעים, לא אכפת לי אם זה 8+2 או 10 ביט. ללא זליגות אור, ללא פיקסלים מתים, ללא צריבות. ללא גוסטינג/מריחות. חיבור DP אחד בלבד + כניסת 3.0.

ופופולרי מספיק כדי שיהיה קהל של מתלהבים, שיוכלו להעלות גרסות משלהם לקליברציה.

מחיר לדבר כזה יעלה בסביבות... 4762, לפני המכס, ואם זה מקוריאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...