מפרט למחשב גיימינג 3500 ש"ח - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב גיימינג 3500 ש"ח

Aviad Cohen

Recommended Posts

אתה לא יכול לעשות OC בלי לקנות לוח אם שמותאם לזה מצד שני אתה יכול גם לא לעשות ולהשאר עם הלוח הנוכחי אבל אז זה יכול להיות בזבוז בכל מקרה זה תלוי בך ואם בכל זאת תרצה לוח טוב לOC תשאל בפורום מעבדים, לוחות-אם וזכרונות ולגבי ההמהרה תשאל בפורום אוברקלוקינג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אתה לא יכול לעשות OC בלי לקנות לוח אם שמותאם לזה מצד שני אתה יכול גם לא לעשות ולהשאר עם הלוח הנוכחי אבל אז זה יכול להיות בזבוז בכל מקרה זה תלוי בך ואם בכל זאת תרצה לוח טוב לOC תשאל בפורום מעבדים, לוחות-אם וזכרונות ולגבי ההמהרה תשאל בפורום אוברקלוקינג .

אני מבין אחי אין לך עצה לגבי לוח שכדאי להחליף אליו?

זה הפרש גדול במחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה להמליץ לך סתם בכל מקרה אתה צריך לוח עם ערכת שבבים Z87 או Z97 בכל מקרה מאחר וההפרש לא כזה גדול כנראה יהיה עדיף ללכת על Z97 כי בלוחות עם ערכת השבבים האלו גם עם H97 תיהיה תמיכה במעבדי הדור החמישי, בנוסף אולי כדאי שתשקול גם קירור אחר אפילו חזק יותר אז תשאל גם לגבי זה בפורום אוברקלוקינג(קישרתי אליו בתגובה הקודמת).

לגבי ההפרש במחיר אני לא יודע מה זה הפרש גדול בשבילך גם תלוי מאיפה אתה קונה אני כבר יוצא מנקודת הנחה שתזמין גם את זה מחו"ל ואולי יש איזה מבצע טוב בכל מקרה פה בארץ זה עוד איזה 200ש"ח+.

לגבי ספק הכוח תשקול שוב את הבאנדל עם הSeaSonic עם הZ1 ולא את הZ3 בגלל המראה או תעלה עוד את התקציב ותיקח גם מארז יפה יותר אם זה נורא חשוב לך או שתתייץ לגבי זה בפורום ספקים ומארזים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה להמליץ לך סתם בכל מקרה אתה צריך לוח עם ערכת שבבים Z87 או Z97 בכל מקרה מאחר וההפרש לא כזה גדול כנראה יהיה עדיף ללכת על Z97 כי בלוחות עם ערכת השבבים האלו גם עם H97 תיהיה תמיכה במעבדי הדור החמישי, בנוסף אולי כדאי שתשקול גם קירור אחר אפילו חזק יותר אז תשאל גם לגבי זה בפורום אוברקלוקינג(קישרתי אליו בתגובה הקודמת).

לגבי ההפרש במחיר אני לא יודע מה זה הפרש גדול בשבילך גם תלוי מאיפה אתה קונה אני כבר יוצא מנקודת הנחה שתזמין גם את זה מחו"ל ואולי יש איזה טוב בכל מקרה פה בארץ זה עוד איזה 200ש"ח+.

לגבי ספק הכוח תשקול שוב את הבאנדל עם הSeaSonic עם הZ1 ולא את הZ3 בגלל המראה או תעלה עוד את התקציב ותיקח גם מארז יפה יותר אם זה נורא חשוב לך או שתתייץ לגבי זה בפורום ספקים ומארזים .

סבבה תותח שוב תודה רבה, אני מניח שאת השאר כבר אקנה בארץ, אחרי שאשוטט בימים הקרובים בפורומים שהפנת אליהם אחזור אליך כדי שתאשר את ההצעות;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שעשיתי טעות עם כל השינויים עכשיו כי אני צריך לוח אם אחר וממה שראיתי הלוחות אם שמתאימים ל4690k יש להם רק 2 מקומות לזיכרון וכבר קניתי 2 כרטיסי של כל אחד 4 גיגה זה אומר שבעתיד לא אוכל להוסיף אלא רק לקנות חדש.. נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגעת למסקנה שהלוחות המתאימים לi5 4690K הם רק עם 2 חריצי זיכרון? בכל מקרה זה ממש לא נכון ואני מניח שלא שאלת בפורום מעבדים, לוחות-אם וזכרונות לגבי לוח מומלץ.

בכל מקרה המעבד הזה גם יתאים גם ללוח אם פשוט שלא יאפשר לנצל את המעבד ולבצע בו המהרה זה הכל כי זה בסך הכל i5 4690 עם מכפלה פתוחה וזה לא אומר שאתה חייב להמהיר אותו אבל עדיף שיהיה לך לוח אם וקירור מתאימים למקרה שכן תרצה ואז פשוט תוכל להתייעץ בפורום אוברקלוקינג .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...