מפרט למחשב גיימינג 3500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב גיימינג 3500 ש"ח

Aviad Cohen

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 3500 ש"חא) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל את התקציב כולו

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עד 3800 ש"ח אם ההבדל משמעותי

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים כבדים

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). מזדמן

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:כן

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כל החדשים, ושיחזיק כמה שנים קדימה 3, COD, BF4, , WATCHDOGS

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). אין לי מושג פחות להתייחס לזה כרגע..

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גיימינג

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אני שוקל לקנות מקלדת טובה ומגניבה, ניתן להוסיף למפרט בנפרד מהתקציב

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? כונן (מה זה נותן?)

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 3-4

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)?לא (אלא אם מישהו יגיד לי אחרת)

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? עדיפות שירכיבו את המחשב

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. חיפה והקריות

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? החודש

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). הארד דיסק 2TB (או שמספיק 1?) תלוי מה ההפרש..

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא נראה לי (אלא אם תגידו אחרת)

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: קראתי שאנשים גם לוקחים משומשים אבל אני פחות מבין בזה...

האמת שטרחתי והגעתי לאייבורי, הסברתי שאני מעוניין בסוג של מחשב גיימינג בתקציב הנ"ל והוא הפנה אותי למחשב מוכן שלהם:

מארז V3

ספק Seasonic 600W

מעבד Intel i5-4590 3.3GHz Haswell

קירור למעבד מאוורר Cooling דגם Freezer Xtreme R2

לוח אם דגם GA-H97-HD3

הארד דיסק Caviar Black 1TB

זכרון Kingston 2x4GB 1600MHz

צורב SATA DVD

כרטיס מסך

Powercolor R9 270 OC 2GB GDDR5

מחיר סופי: 3650 ש"ח

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=10196

קצת הרגשתי שהנציג מזלזל בבקשה שלי והמפרט נראה לי קצת פרווה.. (תקנו אותי אם אני טועה)

המארז זול ולדעתי בלי 3.0, הכרטיס מסך הבנתי שעדיף שאקח לפחות 3GB..

ובכלל.. אשמח לעזרה ולהצעות..

תודה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הינה מפרט עדיף מTMS יש להם משלוח עם שליח חינם ושירות משלוחים לאורך כל תקופת האחריות במקרה של תקלה(אם חשוב לך).

לגבי המקלדת אני מציע לך לשאול בנפרד בפורום ציוד הקפי .

לגבי הSSD הוא עוזר יותר בזמני טעינה תגובה מהירה יותר של המערכת ללא עיכובים עליו אתה מתקין את מערכת ההפעלה ועוד כמה תוכנות ומשחקים נבחרים הסרטונים בסוף התגובה ייתנו לך יותר מושג על הSSD.

כרטיס המסך אמנם משומש אבל חזק משמעותית מR9 270 והוא מגיע עם אחריות עד ה01.12.16, המארז גם מגיע עם חיבורי USB3.0 קדמיים וספק תקן 80+ Silver עם 5 שנות אחריות.

אחרי הנחת מזומן יוצא מפרט יותר טוב בערך במחיר דומה למפרט מאייבורי .

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Core i5-4590 3.3 GHz 3.7Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪973

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪146

לוח אם:

Asus B85M-G for 1150

כמות: 1 - מחיר: ₪311

מארז:

בקניית מחשב חדש בלבד SilverStone Redline 04 Black USB3.0 + FSP 650W Raider

כמות: 1 - מחיר: ₪520

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪349

כרטיס מסך:

Sapphire Radeon R9 280X Vapor-X 3GB - משומש,אחריות עד 01.12.16

כמות: 1 - מחיר: ₪748

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪297

קשיח למחשב שולחני:

Kingston SSD 120GB Sata3 SandForce 2281 V300+7MM

כמות: 1 - מחיר: ₪314

כונן אופטי:

Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪98

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3756

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3681 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/yxmvw3bk

הינה כמה סרטונים שייתנו לך מושג על היכולות של הSSD

כל הבדיקות שהוא עשה הם בדיקות די לינאריות.

הם לא באמת מדגימים את היתרון החזק של הSSD, היכולת לבצע פעולות מקבילות ללא עיקובים הולכים וגדלים, או במילים אחרות: להחליק מצבים מורכבים כאילו הם כלום ולייצר תגובתיות מעולה בכל סיטואציה מורכבת ככל שתהיה.

https://www.youtube.com/watch?v=quZrknZZQVQ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה מפרט עדיף מTMS יש להם משלוח עם שליח חינם ושירות משלוחים לאורך כל תקופת האחריות במקרה של תקלה(אם חשוב לך).

לגבי המקלדת אני מציע לך לשאול בנפרד בפורום ציוד הקפי .

לגבי הSSD הוא עוזר יותר בזמני טעינה תגובה מהירה יותר של המערכת ללא עיכובים עליו אתה מתקין את מערכת ההפעלה ועוד כמה תוכנות ומשחקים נבחרים הסרטונים בסוף התגובה ייתנו לך יותר מושג על הSSD.

כרטיס המסך אמנם משומש אבל חזק משמעותית מR9 270 והוא מגיע עם אחריות עד ה01.12.16, המארז גם מגיע עם חיבורי USB3.0 קדמיים וספק תקן 80+ Silver עם 5 שנות אחריות.

אחרי הנחת מזומן יוצא מפרט יותר טוב בערך במחיר דומה למפרט מאייבורי .

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

קירור למעבד:

לוח אם:

Asus B85M-G for 1150

מארז:

זיכרון:

כרטיס מסך:

קשיח למחשב שולחני:

קשיח למחשב שולחני:

Kingston SSD 120GB Sata3 SandForce 2281 V300+7MM

כמות: 1 - מחיר: ₪314

כונן אופטי:

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה

סה"כ: ₪3756

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3681 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/yxmvw3bk

הינה כמה סרטונים שייתנו לך מושג על היכולות של הSSD

תודה רבה, מישהו אמר לי שה Radeon 7950 BOOST הוא באותה רמה של ה R9 280, וכרטיס חדש כזה ניתן לקנות במחיר זהה לכרטיס המשומש שהצעת. מה דעתך בעניין, מה עדיף?

כמו כן, מה ההבדל בין לוח האם שהצעת Asus B85M-G for 1150 ללוח האם שאייבורי הציעו ה H97?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב ששמתי את 280X שחזק יותר ולא את 280 שהוא מיתוג מחדש של 7950 שגם עם 3GB ויעלה 600ש"ח , ה280X הוא מיתוג מחדש של 7970 ולמרות זאת הוא עדיין קצת יותר חזק ממנו.

לגבי לוחות האם שני הלוחות מקבלים עד 32GB ולגבי חיבורי הSATA בB85 יש 6 ש4 הם SATA3 ו2 הם SATA2 ובH97 יש 6 שהם SATA3 בנוסף יש לו גם תמיכה במעבדי הדור החמישי וCrossFire(מיותר אלא אם אתה הולך על לוח יקר יותר שיאפשר יותר מx4 ובנוסף גם ספק בעל הספק גדול יותר) אז אם חשוב לך עוד 2 חיבורי SATA3 ותמיכה במעבדי הדור החמישי(אם בכלל תחליף מעבד בעתיד כי בדרך כלל קונים מחשב חדש) אתה יכול לרדת ל7950 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב ששמתי את 280X שחזק יותר ולא את 280 שהוא מיתוג מחדש של 7950 שגם עם 3GB ויעלה 600ש"ח , ה280X הוא מיתוג מחדש של 7970 ולמרות זאת הוא עדיין קצת יותר חזק ממנו.

לגבי לוחות האם שני הלוחות מקבלים עד 32GB ולגבי חיבורי הSATA בB85 יש 6 ש4 הם SATA3 ו2 הם SATA2 ובH97 יש 6 שהם SATA3 בנוסף יש לו גם תמיכה במעבדי הדור החמישי וCrossFire(מיותר אלא אם אתה הולך על לוח יקר יותר שיאפשר יותר מx4 ובנוסף גם ספק בעל הספק גדול יותר) אז אם חשוב לך עוד 2 חיבורי SATA3 ותמיכה במעבדי הדור החמישי(אם בכלל תחליף מעבד בעתיד כי בדרך כלל קונים מחשב חדש) אתה יכול לרדת ל7950 .

וואלה איזה הסבר הבאת אח שלי אני מאוד מודה לך אתה מאוד עוזר לי..

תגיד משהו לגבי ה-280X ראיתי שיש כל מיני גרסאות

Gigabyte

Sapphire

Sapphire toxic

Gigabyte Windforce

sapphire VAPOR-X

מה ההבדל בין כל אלה מה יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל כולם אותו כרטיס עם שינויים כמו שחלק מגיעים עם המהרה(OC) מהמפעל וקירורים שונים ובכל מקרה זה לא ישנה לך מאחר וחדש הוא הרבה יותר יקר(מTMS בקניית מחשב חדש המחיר הוא 1239ש"ח וחדש ללא קניית מחשב חדש המחיר הוא 1419ש"ח) ולמרות שהוא משומש הוא מגיע עם קירור מעולה ויש ביקורת עליו פה באתר

Sapphire R9 280X Vapor-X בביקורת: כורה שקצת יקר - HWzone

גוף הקירור של ה-Vapor-X מורכב כמעט כולו מחלק אחד הניתן לפירוק. במרכזו של החלק ניצב תא (בלוק אם תרצו) עשוי נחושת ובתוכו נוזל מתכתי מוליך חום. מהליבה הגרפית החום מגיע אל אותו התא, הנוזלים שבתוכו מתחממים וכך חלקו העליון של התא מקבל במהירות את החום. משם, קולטים את החום 4 צינורות נחשות מצופי ניקל ומעבירים אותו אל מניפות האלומיניום הרבות.החום מגיע אל מניפות האלומיניום ואל הצינורות גם משבבי הזיכרון, אליהם באה במגע פלטת אלומיניום המחוברת אל אותו תא האידוי. כדי לוודא שיש מגע "יבש" וטוב בין גוף הקירור לשבבי הזיכרון משתמשים בפדים טרמים.

את החום כבר מסלקים 2 מאווררים הנמצאים בחלקו העליון של כרטיס המסך.

ומהסיכום(חלקי, תוכל לקרוא את הסיכום המלא בקישור אבל אבל יהיו דברים מסוימים לא רלוונטיים מאחר והביקורת ישנה)
ביצועים מעולים ברזולוציות FullHD

יכולות טובות

קירור ה-Vapor-X שומר על טמפרטורות פעולה טובות

שקט במנוחה ויחסית שקט במאמץ

צריכת חשמל נמוכה ביחס לדגמי R9 280X אחרים

ובכלל במחיר כזה ועוד עם אחריות אני רואה רק יתרונות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל כולם אותו כרטיס עם שינויים כמו שחלק מגיעים עם המהרה(OC) מהמפעל וקירורים שונים ובכל מקרה זה לא ישנה לך מאחר וחדש הוא הרבה יותר יקר(מTMS בקניית מחשב חדש המחיר הוא 1239ש"ח וחדש ללא קניית מחשב חדש המחיר הוא 1419ש"ח) ולמרות שהוא משומש הוא מגיע עם קירור מעולה ויש ביקורת עליו פה באתר

Sapphire R9 280X Vapor-X בביקורת: כורה שקצת יקר - HWzone

ומהסיכום(חלקי, תוכל לקרוא את הסיכום המלא בקישור אבל אבל יהיו דברים מסוימים לא רלוונטיים מאחר והביקורת ישנה)

ובכלל במחיר כזה ועוד עם אחריות אני רואה רק יתרונות.

קנית אותי, אני גם אקנה את הSSD שהמלצת עליו בנוסף.

לגבי הפתרונות קירור חוץ ממה שהצעת ראיתי שיש גם המלצות על

Scythe Katana 4 \ Freezer 7 Pro Rev.2 במחיר הזה

ו Cooling Alpine 11 Rev. 2 במחיר שהוא חצי מזה...

בגדול אני לא מבין באוברקלוקינג וכל זה אז אני לא מתכוון לגעת בדברים הללו, איזה מאוורר אני צריך לקחת אם בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט שהציגו לך מ-TMS נורא ואיום.

1. מארז עם מאוורר קדמי בודד. רחוק מלהתמודד עם ה-R9 280X.

2. כונן נורא ואיום שיציג ביום טוב מהירות קריאה של סטנדרתי.

http://www.anandtech.com/show/7763/an-update-to-kingston-ssdnow-v300-a-switch-to-slower-micron-nand

3. TMS מביאים רק שנתיים אחריות עם הכוננים קשיחים של . צעד טיפשי לקנות עם כזאת אחריות.

4. מחיר מאוד גבוהה בהתחשב במוצרים.

-----------------------------------------------------------------------------------

המפרט הבא מהווה בחירה נבונה יותר ללא ספק.

---------------

plonter_logo.png

הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

מעבדים - Socket LGA1150

CM8064601560615 - Intel - i5-4590 Quad core CPU - LGA1150 - 3.3 GHz - 6MB cache - 22nm - 84W TDP - Integrated HD Graphics 4600...

כמות: - 1 - 913/895

לוחות אם - LGA1150

B85M-Pro4 - ASRock - Socket LGA1150 CPU (Haswell, Broadwell) support - Intel B85 chipset - Dual channel DDR3 up to 1600 M...

כמות: - 1 - 355/348

זכרונות - - לנייח

AM2U16BC8R2-B - ADATA - 8GB DDR3 PC3-12800 - CL11 - DDR3-1600 - 1.5V - Premier Series...

כמות: - 1 - 360/353

כרטיסי מסך - PCIe

GV-R928XOC-3GDu - Gigabyte - Used RADEON R9 280X GPU Rev 2.0 - 3GB 384bit GDDR5 memory - Windforce 3x cooler - PCIe x16 v3.0 inte...

כמות: - 1 - 717/703

דיסקים קשיחים ו - SATA

ST1000DM003 - Seagate - 1TB - 3.5 inch - SATA3 6Gb/s - 7200rpm - 64MB Cache - Barracuda 7200.14 series...

כמות: - 1 - 279/273

דיסקים קשיחים ו - - SATA

SDSA6GM-128G - Sandisk - 128GB - SATA3 6GB 2.5 inch - SanDisk U110 SSD Series...

כמות: - 1 - 317/311

מארזי מחשב - מארז עם ספק

GX700-550 - Antec - GX700 mid tower with 550W Antec VP-550P- 2 x USB3.0 and 2 x USB 2.0 ports - Fan controller - 4 Exte...

כמות: - 1 - 524/514

פתרונות קרור - מאווררים למעבדים

CNPS8000T-Plus-OEM - Zalman - CNPS8000T Plus OEM for any Socket with screws - Base: Pure Aluminum, Heatpipes: Pure Copper - 2 Ball...

כמות: - 1 - 35/34

DVD צורבים תקליטורים ו - פנימי SATA צורב

GH24NSB0 - LG - x24 DVD-RW Drive with M-DISC™ Support - Burns DVD+R/-R discs at 24x speed - SATA interface - Black ...

כמות: - 1 - 84/82

שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים

SERVICEFORUM - Plonter - הרכבת מחשב, חיווט ובדיקות מקיפות חינם להזמנה של חבר פורום. זיכרו למלא בעת פתיחת בכרטיס הלקוח מאיזה פ...

כמות: - 1 - 1/1

3585.00 / 3513

המחיר אינו כולל משלוח

עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר

המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה

הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר

http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=12883

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ רק אל תגזים, גם ה שלך לא מהיר במיוחד ולבטח לא עדיף על הקינגסטון שזול יותר.

כללת גם מעבד לא מוצלח, עם בעיות הרכבה רבות, בסיס חלש ופעולה לא אפקטיבית.

פותח הדיון, ה i11 הוא מעולה ושקט שיתאים לדרישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הSSD של Kingston אצל TMS הוא אמנם לא ברמה של הSamsung EVO 840 עם הבאג שתוקן(ולא כולם מרוצים מאותו התיקון) או הCrucial MX100 שיש אצל Plonter אבל עדיין עדיף על קשיח רגיל זה בטוח וממילא הוא שונה לאחד מהיר יותר בעוד כמה שקלים.

שמתי לב ששכחתי להוסיף מאוורר למארז מאחר והוא מגיע רק עם 1 ויחד עם המאוורר הנוסף וSSD מהיר יותר והמפרט מגיע ל3817ש"ח לפני הנחת מזומן

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

קירור למעבד:

לוח אם:

Asus B85M-G for 1150

מארז:

קירור למארז:

ULTRA KAZE 1000rpm 12cm

כמות: 1 - מחיר: ₪47

זיכרון:

כרטיס מסך:

קשיח למחשב שולחני:

קשיח למחשב שולחני:

SanDisk SSD Ultra Plus 128GB 2.5" SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪328

כונן אופטי:

הרכבה:

סה"כ: ₪3817

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3741 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/q3g4hzbj

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ רק אל תגזים, גם ה שלך לא מהיר במיוחד ולבטח לא עדיף על הקינגסטון שזול יותר.

כללת גם מעבד לא מוצלח, עם בעיות הרכבה רבות, בסיס חלש ופעולה לא אפקטיבית.

פותח הדיון, ה i11 הוא מעולה ושקט שיתאים לדרישות.

מוזר, לי יש את ה-U110 שקניתי במחשב מפלונטר. הוא מגיע למהירות כתיבה של 420MBPS ב-CrystalSyskMark.

הם הסכימו להחליף לי את ה-V300 שלא עבר את ה-100MBPS. כונן נורא ואיום.

-------------------------------------

ה-Zalman8000לא אפקטיבי ? אני מקווה שזאת בדיחה שאתה מנסה להכליל כל מה שיש לי במפרט. אני יושב עם 4790 ועם הקירור הזה, המעבד לא עבר את ה-71C תחת PRIME95, הוא לא שקט כל כך אבל ממש לא רועש.

מה אכפת לך מקושי ההתקנה ? הטכנאים של Plonter יסתדרו עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז מזל שתיקנתם אותי עם הSSD, אני מבין שהכי כדאי לי לקחת את הSanDisk SSD Ultra Plus 128GB

לגבי הלוח אם, מה עדיף את ה ASRock B85M-Pro4 או ה Asus B85M-G?

ולגבי המארז קראתי באמת על ה GX700 ביקורות טובות אבל האמת שהוא נראה לי קצת מכוער.. אין איזה משהו שהוא גם טוב וגם נראה טוב פחות או יותר בתקציבים האלה? אגב כמה וואט של ספק אני צריך בשביל המחשב הזה עם הR9 280X ?

- - - תגובה אוחדה: - - -

יש את ה SSD הזה שמהיר יותר:

קשיח למחשב שולחני:

SanDisk SSD Ultra Plus 128GB 2.5" SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪328

אחי הרגע קראתי באתר שהבאת ביקורת על הSSD הזה שטוענת שגם הוא לא מומלץ..

http://www.anandtech.com/show/6553/sandisk-ultra-plus-ssd-review-256gb/9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קונה מTMS אז זה B85M-G לגבי הSanDisk Ultra Plus 128GB לא נראה לי שיש אותו אצל Plonter בנוסף לPlonter אין משלוח עם שליח חינם וגם לא איסוף במקרה של תקלה לאורך כל תקופת האחריות ככה שאם מרחק זה בעיה קח את זה בחשבון כי בהתחלה בכלל רצית מKSP בגלל שהם קרובים לכולם אני מניח.

500W איכותי ומעלה יהיה מספיק.

הביקרת שקראת מינואר 2013 בכלל וגם לא קשור למחירים בארץ אני מניח ותמיד אפשר למצוא על מוצרים שלמישהו לא עובד טוב וזה לא משהו ובשביל זה יש אחריות בכל מקרה הוא עדיף על הKingston .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...