Alienware חושפת נייד גיימינג עם יכולת לחיבור כרטיס מסך שולחני - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Alienware חושפת נייד גיימינג עם יכולת לחיבור כרטיס מסך שולחני

taltarablus

Recommended Posts

החברה משיקה גרסה מעודכנת לנייד הגיימינג הקטן שלה, שיגיע יחד עם עמדה ייחודית לכרטיס מסך שולחני חיצוני שתאפשר להקפיץ את הביצועים ברגע

לכתבה: http://hwzone.co.il/alienware-%d7%97%d7%95%d7%a9%d7%a4%d7%aa-%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%93-%d7%92%d7%99%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%a0%d7%92-%d7%a2%d7%9d-%d7%99%d7%9b%d7%95%d7%9c%d7%aa-%d7%9c%d7%97%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a8-%d7%9b/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים ההזוים

זה מגיע בסתירה של הקונספט הנייד

תקנה קליל שאפשר לשים בתיק

אופס רק שכחנו תקנה גם את הבלוק הזה ותסחוב אותו למתי שאתה רוצה להשתמש במחשב באמת

מה ההגיון גם לצאת עם זה בדיוק שיוצאים עם 980M מובנה שמשתווים לשולחני כמעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף עשו את זה... חבל רק שזה תקן יעודי ולא משהו סטנדרטי... למרות שבלי יציאה למסך חיצוני ורק העברת נתונים דרך אני לא רואה דרך אחרת לעשות את זה =\

מה ההגיון? להפוך פשוט בלי כרטיס מסך מפלצתי (שעולה הון ובד"כ לא מציע את אותם ביצועים, לצד פליטת חום משוגעת) למשהו יותר נגיש ואפקטיבי;

ככה שיש לי תחנת גיימינג בבית ומחשב לכל מטרה אחרת - במקום שתי קונפיגורציות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשבו קצת יותר רחוק.

זה אומר שאפילו אולטרה בוקים יוכלו להריץ משחקים.

לי יש XPS15. הוא מאוד נייד ומאוד קליל, אמנם יש לו מעבד I7 אבל הוא מתספק ב GT750M.

בעתיד נוכל לקנות מחשב דק, קל משקל, עם מעבד חזק וכמות זכרון גדולה (שתתן לך יתרונות אחרים חוץ ממשחקים) ואז רק שנרצה לשחק נצטרך לחבר את הבלוק הגדול הזה. אבל ביום יום אתה עדיין מקבל את האריזה הניידת של האולטרה בוק.

לפי דעתי זאת התקדמות אדירה, אמנם לא בטווח המיידי (כי 300 דולר רק על המארז זה קצת יותר מידי) אבל בעתיד החברות האחרות (HP, טושובה, , MSI) לא ישארו מאחור וכנראה יוציא גרסא משלהם.

מי יודע, אולי אפילו נקבל גרסא אוניברסלית כמו או PCI-E שתעבוד על כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוצר נישה לפריקים של הדבר, למשועממים בעלי כיסים עמוקים מדי ובעיקר לאתרי מחשבים שיכולים לצאת בשלל השוואות חדשות (עם זה אני הכי בסבבה).

הם יורים לעצמם ברגל עם המחבר המיוחד - למה אם לא לדברים כאלו קיים 2??

מחשב גימינג ITX יעלה אותו דבר אם לא פחות ולא תצטרך לחשוש מצוור בקבוק עקב המעבד החלש.

תשנו את המחבר היעודי ל ותתנו אופציה לבחור את ספק הכח (ל 760/970 לא צריך 460W שאולי נדרשים עבור 295X או Z) שיוריד לפחות בקצת את המחיר הגבוה מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פוטנציאל.

אני יכול לדמיין את עצמי בעוד כמה שנים עובר מנייח לנייד

כשאפשר יהיה לחבר את המסך, מקלדת, עכבר ועוד דרך כבל Display port

אז דבר כזה יהיה באמת שווה.

כי בתאכלס הסיבה היחידה למה לטפוט לא שווה את זה. זה כי יכולת עיבוד גרפית היא אף פעם לא כמו בנייח.

כשאתה בדרך אתה עם כשאתה בבית הנייד הוא תחנת עגינה למסך מקלדת עכבר וכרטיס מסך.

וואלה אהבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...