מחשב נייד תקציב 2000-2500 לסטודנט מדעי המחשב. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד תקציב 2000-2500 לסטודנט מדעי המחשב.

FARKASH7

Recommended Posts

היתרון בארץ לכונן SSD - אחריות!

יש כונני SSD זולים יותר כפי שרשמת הקינגסטון ואינטל שנמכרים בארץ גם במחיר נמוך מה-EVO או ה-MX100, כנס לZAP ותראה, פשוט העדפתי להמליץ על דגם טוב שההבדל במחיר לא כזה משמעותי.

על ה-EVO יש דיון עם עדכון תוכנה כלשהו שצריך להתקין, אז תקרא קצת בעניין, אם לא מעניין אותך אז קח את ה-MX100 הוא גם סבבה.

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=c-harddrive&db812109=1453349&db141804=141810&db141804=1799192&orderby=price

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.

עוד 80 שקלים, אני כבר מתחיל לחשוב שעדיף לבטל הכל ללכת על הE+הSSD שהצעת בהצחלה מאמזון ולדחות את קנית הזיכרון. גם ככה הוא לא ישפיע הרבה על הביצועים. יצא אותו דבר.

Chevy מהנסיון שלך עד כמה כדאי למשתמש כמוני לשדרג אחריות?

ראה פירוט בהודעה האחרונה שלי בעמוד הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.

לגבי הבדל במחיר בין כונני הSSD, מסכים הוא קטן.

מה שקסם לי פשוט הוא שבאמת עמדתי בתקציב, זו אחת הפעמים הבודדות שאני קונה מחשב ועומד בתקציב.

עכשיו אני פורץ אותו רק ב80 שקלים, ואז אתה אומר לעצמך יאללה עוד 100...

חזרתי למצב שהייתי בו לפני, שאני מתלבט בין הE לG ומה לקנות.

עוד 4GB ישנו לי משהו בחיים כרגע?

אז או שאני פשוט אקח את אחד מהSSD הזולים, ולא אפרוץ את התקציב. או שאני פורץ ואולי משנה את כל העיסקה כבר.

טיפוס מאוד לא החלטי. כולה מחשב ב2000 שקל. מזל שיש לי רק שתי אפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה E531 אין להם במלאי.

דיברתי עם חנות אחרת, שניידר, להם יש במלאי.

http://store.pc365.co.il/product-1581-Lenovo_ThinkPad_Edge_E531_N4IEUIV_%D7%9C%D7%9C%D7%90_%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA_%D7%94%D7%A4%D7%A2%D7%9C%D7%94_%D7%91%D7%9E%D7%9C%D7%90%D7%99

מה שכן האחריות שם היא לשנה במעבדה, לא באתר לקוח, וזה לא מקובל עליי.

הרחבת אחריות שם עולה 500 שקלים! שאלתי אותו מה פשר המחיר היקר והוא אמר לי שזה המחיר, ואם אני רואה במקום אחר בפחות זה טעות או קומבינה. לי זה נשמע מאוד מוזר...

בחנויות אחרות הסיפור חוזר, או שהמחשב לא במלאי או שיש מפרט מוזר(2GB זיכרון!?!?). אני חושב שלפחות 4 חנויות עידכנו את האתר היום בגללי.

לגבי הG510, גם הוא לא במלאי דיברו איתי על שבועיים זמן הספקה.

די מתסכל.

לחנות אחרת שמוכרת במחיר זהה אין מס טלפון ליצירת קשר. די מינימלי בעיניי למרות דף תשאיר פרטים ונחזור אליך שלהם אני לא קונה בחנות בלי מס' טלפון.

לאחר מכן המחיר קופץ ל2150, וזמן ההספקה נשאר שבועיים.

היחידים עם המחשב במלאי בהספקה מיידית הם אייבורי, אבל אצלם המחשב עולה 2250. מוגזם מאוד.

יש עוד אפשרויות שפספסתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היה קשה להשיג את לנובו, מה גם שהם לא ממש עזרו לי.

בכל מקרה רכשתי עכשיו מחשב. פורסם g510 מעט משודרג מהקודם שהוזכר פה(דיסק 1tb) וכרטיס מסך של ATI R5.

יצא לי 2250 כולל הרחבת אחריות וכיסוי.

הקאצ' הוא שהמחשב הוגדר כ"קרטון פתוח".

האמת שעם ה3 שנים אחריות זה לא קריטי רק קצת מבאס, אבל נתגבר על זה.

המחשב במלאי מיידי(יגיע אליי השבוע) ובמחיר מצויין וזה היה חשוב לי יותר.

עכשיו נרכוש ונתקין אותו, ונזמין את המתאמים הדרושים מאיביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...