overclock to Geforce mx 440 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

overclock to Geforce mx 440

aleXtazi

Recommended Posts

מה המצב חברה עשיתי OC לכרטיס שלי והגאתי למהירויות האלה הכרטיס מאוד יציב והגרפיקה ממש השתנתה במישחקים לטובה

:D :D :D

השאלה שלי היא מתי שאני מעלה עוד יותר מופיע לי במסך כל מיני נקודות אדומות וכחולות כאלה למה זה????

תשימו לב!!! ליד השם אמ אקס 440 יש כמה נקודות!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה כתוצאה ממהירות הזכרונות הגבוה ו אם הליבה תיהיה גם גבוה אז זה יגרום לחוסר יציבות לכן אתה צריך לעשות vmod כדי להצליח לסחוט עוד מהזכרונות וד"א אני הגעתי עם אותו כרטיס ל 400/500 אז קבל ח"ח על מהירות הזכרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד מהר את המהירות עד שיעלמו הנקודות!

חוץ מזה, 390 לליבה?! איזה קירור יושב על הליבה?

ד"א

אני הגעתי עם GF4MX420 ל305 ליבה סה"כ ו546 . (ב552 מהכרטיס התחילו לנזול חלקים בגלל החום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א` כל זה לא הליבה שאותה תאשיר כך היא גורמת ל אי יציבות בסביבות ה430 mhz וvmod זה עלאת המתחים לכרטיס מסך וכך להגיע לתוצאות oc יותר טובות כעקרון יש איזה מעגל משולב (גו`ק ועיברית מודרנית) שבודק את המתח ועל ידי הורדת המתח (לא של הכרטיס מסך אלא את מה שהוא מודד נגיד שהליבה ב1.65 ואת "אומר" לו שהיא על 1.60 אז הוא יעלה אותה עד שיגיע ל1.65 ואז זה יהיה 1.70 והמתח דרוש כיוון שככל שהתדר עולה דרוש יותר חשמל אבל זה גורם להרבה יותר חום אז תזהר!!!!!!!!! ותחליף לקירור הרבה יותר טוב בשביל הבטחון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה כרטיס כמו שלך עם אותם מהירויות שועון

שהעלתי את המעבד ל 300

ואת הזכרונות ל 400

הכרטיס התחיל להדפק

שהייתי מעלה תמונה גדולה הייתי מקבל בלאק לכמה שניות

ומידי פעם בלי שום סיבה הייתי מקבל פסים פסים פסים צבעוניים ועכבר מרובע מוזר כזה..

קירור אקטיבי סטוק ממש צעצוע

מה זה הקירור הזה שאמרת ולמה שווה לשים אותו על כרטיס כל כך זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...