overclock to Geforce mx 440 - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

overclock to Geforce mx 440

aleXtazi

Recommended Posts

אפשר לתמצת את כל מה שאמרתם ככה :

כל אחד יעשה מה שהוא רוצה

אם אני רוצה לעשות אובר קלוק של אחוז אחד אני יעשה את זה ולא יתחשב בשיקולים של מה שיגידו עליי

אז בבקשה ממכם תסכימו שאתם לא מסכימים ותסגרו עניין כל עוד הדיון עוד מכובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מרטוק או Mr.Talk

אתה מבזבז המון זמן ואנרגיה על טענה ללא שום בסיס.

דיי מוזר לראות אדם בן 36 (לפ י טענתך) שלא מבין מדוע לעשות OC לכרטיס כזה.

עם כל הכבוד -ואין כבוד- כנראה שהניסיון שלך לא מכיל כלום - חוץ מזמן -.

כרטיס במהירות X נותן ביצועים Y

אותו כרטיס במהירות X+a נותן ביצועים Y+b

וכן זה מורגש ומשפר.

גאון של אמא.

מחיאות כפיים לחישובים המתמטיים, הוכחת סופית את טענותיך.

אני מבין את הצורך שלך לעודד פה ילדים לעשות אובר קלוקינג לכל דבר גם כאשר אין בזה תועלת כי אולי תצליח למכור לו

את אחת ממערכות המים המצ'וקמקות שאתה מיצר.

לך תתקין מים על ה MX 440 שלך ותהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלחו לי על הבורות, אבל מה בדיוק נותן אובר קלוקינג לגרוטאה כמו Mx440?

אפשר עכשיו לשחק בפריים וחצי לשניה במקום פריים אחד לשניה?

עכשיו ברצינות - הכרטיס הזה לא מיועד למשחקים עדכניים בכלל. (חוץ אולי ממשחקי קומפי).

כל אובר קלוקינג שתנסו לעשות לא יגרום לו להריץ משחקים חדשים בפריים רייט מספיק כדי לשחק.

בקיצור חבל על המאמץ ועל הכרטיס.

MARTOK אתה כן אמרת שהכרטיס גרוע, אז למה את מכחיש את זה?

אני ממש לא מבין את הטענה הזאת, נגיד שאתה מקבל בUT2K4 25 FPS לא תעדיף לעשות OC ולקבל 30 FPS?

זה שיפור שאפשר לראות במיוחד כשהFPS צונח, ואם אפשר אז למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Overload התגובה הראשונה שלי היתה קצת צינית ולא יותר מזה.

אני חושב שהבהרתי את עצמי מספיק בתגובות שלאחר מכן.

נראה לי שהדיון בנושא הזה דיי מיצה את עצמו.

אף אחד לא אומר לך מה לעשות עם הכרטיס שלך. בא לך לעשות לו אובר קלוקינג - בבקשה, תהנה.

אותי אישית מאוד הצחיק הדיון בשני עמודיו הראשונים - אנשים פה התרברבו בהצלחה להמהיר את הכרטיס שלהם בעוד מגה הרץ כאילו שמדובר פה באיזה הישג מרשים. צריך לזכור שבסה"כ מדובר פה בקצת משחק עם תוכנת אובר קלוקינג ומזל בקנית הכרטיס הספציפי.

נוצרה פה תחרות - עד כמה ניתן להמהיר את הכרטיס בלי לבדוק מה התועלת, מה הנזק והאם הכרטיס בכלל יציב.

פותח הדיון העלה תמונת מסך שנראים בה ארטיפקטס אפילו בדו מימד דבר שמעיד על כך שהוא מריץ את הכרטיס הרבה מעבר למגבלותיו.

הנתונים שהבאתי נועדו בסה"כ להראות שהתועלת לא גדולה כל כך. מי שרוצה כרטיס הרבה יותר חזק לא ישיג זאת על ידי המהרת כרטיס חלש.

נכון שבמקרים מסויימים עוד כמה פריימים לשניה עושים את ההבדל בין אפשרות לשחק בכלל או לא.

במקרה כזה אכן אובר קלוקינג יעזור קצת אבל תסכים איתי שלא תקבל פה איזו מפלצת ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

אים כול הכבוד שאין לי גיפורס 4 היה אחד הכרטיסים הכי חזקים בשוק ליפני כמה שנים והוא עלה 1000 שח ופאר קריי עובד בסדר גמור על גיפורס 4 תאמין לי שיחקתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Si-Nom

אים כול הכבוד שאין לי גיפורס 4 היה אחד הכרטיסים הכי חזקים בשוק ליפני כמה שנים והוא עלה 1000 שח ופאר קריי עובד בסדר גמור על גיפורס 4 תאמין לי שיחקתי

GF 4 MX הוא כרטיס מסריח ותמיד היה כזה,אתה פשוט חושב שהוא כזה טוב כי "הטכניים" בארץ עשו לך שטיפת מוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תחזור 700 שנה אחורה לא תמצא שום MX באלף שקל, הוא נועד להיות כרטיס ביניים, הג'יפורס4 שעלה ככה, היה מסדרת TI שהיו ידועים ככרטיסים מאוד חזקים גם בלי שום OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...