איטיות לא מוסברת של תחנת עבודה חזקה. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות לא מוסברת של תחנת עבודה חזקה.

tmpusr

Recommended Posts

לתופעת האיטיות הכללית זה בהחלט יכול להתאים.
לא, זה לא. קשקוש בלבוש מוחלט. מהירות קריאה איטית של קבצים ששוכבים הרבה זמן לא יכולה להסביר איטיות בקומפילציה, לא יכולה להסביר איטיות בגישה לרשת. אולי יכולה להסביר (קצת) איטיות בפתיחת תוכנות, אם הן מותקנות הרבה זמן, אבל גם זה בספק רב, כי רבים מהקבצים (קבצי קונפיגורציה בעיקר) גם ככה מתעדכנים כמעט בכל פעם שמשתמשים בתוכנה, ומערכת ההפעלה גם ככה עושה caching לתוכנות נפוצות לזכרון.

למה לא לשאול ולוודא? כדי לא לשלוח את הבחור לבזבז את הזמן בחפירות במקום שהוא בטוח שגוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מציע לך לקחת את זה צעד אחד אחורהתעלה את המחשב מאיזה LIVE תנסה להפעיל כמה דברים ותראה את התגובתיות של המחשבניחוש שלי שאיזהשהו דרייבר (צ'יפסט במיוחד) או תוכנה גורמים לך לעיכובים - העלאת המחשב ממערכת הפעלה אחרת פשוט תשלול את כל מה שמותקן ותתן לך כיווןבהצלחה,גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איטיות בקבצי יכולה להשפיע על הרבה תהליכים.

קומפילציה אינה מתרחשת רק על גבי המעבד והזיכרון.

אתה צודק, היא מתרחשת גם על שולחן הביליארד, וגם בתוך המקרר.

תבדוק ששולחן הביליארד חלק ושהמקרר לא מסריח. אם כן - תחליף את ה840 EVO של השכן. זה בטח בגלל זה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושש שזה דווקא כן 840 - צריך לבדוק פיזית.

עשיתי עוד חיפוש קטן בגוגל והסתכלתי ביותר תוצאות.

מדובר בגרסת OEM כנראה שמגיעה עם מחשבים ניידים.

נתקלתי בMZ7TD256HA שמישהו טוען שזה PRO.

http://www.offerany.com/p-39006227851-MZ-7TD256-840-evo-256G-SSD-SSD-spike-250G.html

קצת מבלבלות התוצאות.

נסה לבדוק עם התוכנה של אולי?

בכל מקרה אתה יכול לבדוק את מהירות העתקת הקבצים מול כאלו שנכתבו בסמיכות להתקנת הוינדוס.

תעתיק(לא העברה כמובן) קובץ גדול יחסית(כמה שאפשר) בתוך הSSD, אחר כך תעשה להעתק העתק ותשווה בין הקצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירמוט אחלה דרך להתחיל, אבל אם יש לו סמסונג 840 או 840 EVO(בגרסת OEM כמובן) אז האיטיות תתחיל לחזור בהדרגה שוב.

לפני שעושים זאת כדאי לבדוק את העניין.

תמיד צריך לזכור שיכולות להיות כמה תקלות במקביל.

למשל בעיה עם דריוורים פגומים או וירוס על גבי בו ביצועי קבצים ישנים הולכים ומידרדרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הכונן שלך:

http://www.ebay.co.uk/itm/Samsung-PM-841-Series-MZ-7TD256-OL7-256MB-2-5-SSD-RRP-170-ONLY-99P-START-/161303063423

פה רשום שהדגם הזה מגיע עם ה TLC...

אזי יכול להיות שכל מה שרשום פה תקף לגביך (האיטיות):

http://hwzone.co.il/community/threads/551845-%D7%91%D7%90%D7%92-%D7%91-840-EVO-%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה רשום שהדגם הזה מגיע עם ה TLC...

אזי יכול להיות שכל מה שרשום פה תקף לגביך (האיטיות):

http://hwzone.co.il/community/threads/551845-%D7%91%D7%90%D7%92-%D7%91-840-EVO-%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A

יכול להיות שתקף, אבל לא יכול להיות שזה הגורם לתופעות שהוא מתאר. קראת בכלל את ההודעה הראשונה שלו? זאת הבעיה בשרשורים כאלה. מישהו זורק איזה רעיון מפגר לא קשור, וכולם ננעלים עליו.

חוץ מזה - מישהו בדק שבאמת יש קשר לסוג הפלאש (MLC/TLC) לבעיה? שזה לא באג באחד האלגוריתמים שלא קשור ישירות לסוג הפלאש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא צריך להינעל על רעיון אחד.

ריבוי רעיונות תמיד דבר מבורך.

דבר שני, הרעיון לא מפגר בכלל.

אני בכוונה מתמקד בחלק מהתופעות, ולא מתייחס לחלקם האחר.

לא באתי לנסות לפתור את הכל, אלה לנסות גישה אחת לפיתרון חלק או בעיה מסויימת שכן יכולה להיות קיימת במכלול התופעות.

אני פועל כחלק מקבוצה של אנשים, וכל אחד תורם.

את מה שאני לא מנסה לפתור, אחרים כן, וטוב שכך.

גישה פרגמטית.

דבר שלישי, הבעיה כך נראית היא חומרתית ולא תוכנתית, וקשורה לצ'יפים הTLC.

בכוננים אחרים להם TLC גם כן "כנראה" ה"בעיה" קיימת, אבל לא מתממשת בגלל שהיצרנים מישמים אלגוריטמים הזזת מידע כדי לרענן את הביצועים.

הדבר בא במידה מסויימת על חשבון חיי הכונן, ולכן (כך החשד) ניסו להתקמצן ב"אגרסיביות" אותם אלגוריטמים כדי להאריך את חיי הכונן.

תראה את הסרטון שמסביר מתחילתו על סופו ותבין בדיוק מה אותו טכנאי(מאוד מקצועי) בדק ומצא, ואת התיאוריות שאפשר להסיק מכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין. אני רואה שזאת תוכנה לmac. אם אני אעלה את המחשב ממערכת הפעלה של אני אוכל "לרענן" כונן אחר שעליו הwindows? (שהוא NTFS כמובן וליוסמיטי יש רק אפשרות לקרוא כוננים כאלה בלי תוכנות צד שלישי ולא אפשרות לכתוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...