איטיות לא מוסברת של תחנת עבודה חזקה. - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איטיות לא מוסברת של תחנת עבודה חזקה.

tmpusr

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

@tmpusr

1. תתחיל מזה שתוודא שהחומרה שמזוהה היא אכן החומרה שיש לך ושהיא עובדת בתדרים הנכונים - שאכן מזוהים 32GB שעובדים בתדר של 1600MHz (אני מניח שזה תדר הזיכרון שלך), שהמעבד עובד בתדר הנכון וכד'. יש אפשרות שמשהו פשוט השתבש בהגדרות הביוס.

אגב, לא יכול להיות שיש לך מעבד i7-4770K ולוח עם ערכת שבבים Z77 - אתה טועה במשהו.

2. אם ביצעת למעבד - תבטל אותה ותראה האם הבעיה ממשיכה. אולי מדובר כאן בבעיית התחממות (תבדוק טמפרטורות).

3. אם יש שגיאות בזיכרון או שהמעבד מייצר שגיאות הייתי מצפה לראות מסכים כחולים אקראיים ולא רק איטיות והתנהגות לא תקינה של תוכנות.

4. סרוק את המחשב נגד , רוגלות וכל מיני תוכנות מזיקות.

5. כאשר הבעיה מופיעה, תבדוק במנהל המשימות (או תוכנה מקבילה) מה קורה עם המשאבים שלך - כמה אחוזים מהמעבד בשימוש, כמה בשימוש, כמה הדיסק הקשיח בשימוש וכד', ואם יש יישום שגורם לעומס - סגור אותו ותראה האם הבעיה נפתרת.

6. כאשר הבעיה מופיעה, (בעיקר הבעיה עם העכבר והמקלדת), אני מציע לך להתחיל לסגור תוכנות במנהל המשימות ולראות האם הבעיה נפתרת - יכול להיות שיש לך תוכנה בעייתית שרצה ברקע (אולי התוכנה לניהול העכבר או המקלדת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית - תודה על התיקון.

רשמתי SPEC "מעורבב" עם המחשב השני...

לוח G1.Assassin2 X79 Revision 05

מעבד i7-3820 @ 3.60GHz

זיכרון 4X8GB

דיסק מערכת SSD MZ7TD256HAFV

HD 6870

G700S

Sidewinder X6

1. תדרים/מתחים מזוהים נכון אני חושב אבל ב-1333MHz. המעבד בסדר.

2. ללא OC, טמפרטורות תקינות, 40~50 מעלות.

3. BSOD קרה אולי פעם אחת. מדי פעם המסך מחשיך לשניה אבל אולי זה כרטיס מסך...

4. תמיד אפשר לסרוק עוד - נראה שהכל נקי. אולי ROOTKIT?

5. אין עומס על המעבד/זיכרון/דיסק כשזה קורה.

6. אנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...