האם רצוי לפצל את ה ssd לשני volumes ב partitioning ? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם רצוי לפצל את ה ssd לשני volumes ב partitioning ?

NRT

Recommended Posts

היתרון - נוחות. החסרון - אם בעתיד יתגלה שהחלוקה לא בדיוק תואמת את מה שאתה רוצה בכל מחיצה - זה דווקא פחות נוח.

החיסרון הוא כמובן בכך שבמציאות זה יהיה כמעט בלתי אפשרי לקלוע לחלוקה מושלמת שתתאים לסיטואציות עתידיות.

וכאב הראש וביזבוז הזמן בנסיון לפזר את המידע בניגוד ל"תוכנית הכללית".

אפשר לשנות בשניות (אבל ממש שניות) את החלוקה - להגדיל מחיצה אחת על חשבון אחרת כולל זו של מערכת ההפעלה.

דרך הdiak management המובנה בחלונות.

לא צריך לנחש/לקלוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה עם קבצים נעולים?

בכל מקרה יהיה צורך לעשות זאת מכונן/מערכת הפעלה אחרת.

ואז אפשר להשתמש בתוכנות שתמיד יכלו לעשות זאת.

ותמיד יש סיכון בדברים האלו.

עדיף להימנע כמה שיותר מפעולות(וודאי מורכבות) על מחיצות בהם יש מידע חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון, שזו התעסקות, ותמיד יש סיכון מסוים. למרות שלהבדיל מסיפורי זוועות כמו ששמעתי על Partition Magic וכד', לא יצא לי לשמוע על בעיות מיוחדות כשעושים את זה דרך ניהול הדיסקים של .

מה שכן, בהחלט לפעמים יש מגבלות, שבהם תסרב לעשות את זה, כמו מחיצת מערכת (בחלק מהמקרים), מחיצות זרות של מערכות הפעלה אחרות וכו'. למרות שזה כנראה לא ממש רלוונטי לסיפור. אז כן - בהחלט לא מדובר כבר בבעיה משמעותית, ואני מקבל את התיקון. :)

אני תמיד עובד עם מחיצה למערכת ההפעלה ולתוכנות ומחיצה נפרדת לאחסון. זה פשוט נוח יותר (לי אישית). במחשב שולחני אני גם ככה כמעט תמיד עם שני כוננים פיזיים, אז גם אין שום התלבטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשנות בשניות (אבל ממש שניות) את החלוקה - להגדיל מחיצה אחת על חשבון אחרת כולל זו של מערכת ההפעלה.

דרך הdiak management המובנה בחלונות.

לא צריך לנחש/לקלוע

שניות ? הרבה מאד שניות לפעמים תלוי בכמות המידע שיש להעביר על הכונן כדי לפנות מקום.

בפעם האחרונה שלי לקח לי כמעט שעתיים וחצי.

באשר לחלוקה זה תלוי לחלוטין ברצון של המשתמש והמטרה שלו בחלוקה. טכנית

חלוקה כזאת גם מאפשרת לקחת גיבוי של על המחיצה השניה. זה אמנם

לא טוב אם הולך הקשיח אבל לכל יתר השחזורים וחזרה אחורה זה מעולה.

אין שום בעיה בשום סוג של כונן לחלק למחיצות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפעמים האחרונות שעשיתי את זה, לקח שניות. אני מסכים שזה תלוי בכמות המידע אבל גם אם מדובר בשעה זה בהחלט לא נורא ומדובר בתהליך יחסית לא מסוכן. זה לא שמדובר בתהליך שעושים כל שבוע - אם עוד שנה הוא יגלה שהוא צריך עוד 30 ג'יגה במחצית המערכת - זה פתרון מהיר וקל. היתרון לדעתי עולה על החסרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן פתרון מצוין אבל לא לצפות לניסים במהירות. לתת לו את הזמן שלו.

אחוי שדואג לסדר את הקבצים בתחילת הכונן יעזור לפיצול מהיר וגם לביצועי כונן טובים יותר

בעבודה הרגילה. יש תוכנות אחוי כאלה ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוגן לחלוטין. התחיל ב 9 ונגמר קצת לפני 3.

אולי אני איטי אבל אני משריין יום עבודה מלא להתקנה מחדש ולא תמיד זה נגמר ביום אחד.

גיבויים, התקנה, עדכונים, התקנת תוכנות חיוניות, הגדרות שונות, טוויקים, והחזרת הקבצים המגובים.

לא מתעסק בזה מלבד למשפחה מקרבה ראשונה.

שיחזור מאיג כ 20 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...