האם רצוי לפצל את ה ssd לשני volumes ב partitioning ? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם רצוי לפצל את ה ssd לשני volumes ב partitioning ?

NRT

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בSSD תיאורטית בכלל לא צריך להזיז את המידע בשינוי גודל מחיצות.

כי שלא כמו בהרדיסק המידע אינו צריך להיות ואינו נשמר רציף.

מכיוון שכך, לכונן עצמו יש MFT פנימי בו כתוב לאן כל קובץ הולך.

הדבר מאפשר(תיאורטית) שינוי גודל מחיצות וירטואלי.

וכל מה שצריך כדי לגרום לזה לקרות הוא להכיל את הפונקציה בFW של הכונן, ולהוסיף במערכת הפעלה/תוכנה זיהוי והתאמה לעשות שימוש בפונקציה של הכונן במקום בשיטה ה"רגילה".

במקרה שכזה גם קבצים נעולים אינם מהווים מניעה לביצוע הפעולה.

ואפשר לעשות זאת בשיטה בטוחה שתמנע איבוד נתונים גם במקרה של כיבוי חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני איטי אבל אני משריין יום עבודה מלא להתקנה מחדש ולא תמיד זה נגמר ביום אחד.
אתה לא איטי, פשוט קקדו מגזים פה.

10 דקות לוקח להתקין ערום שאי-אפשר לעשות איתו כלום.

משתמש שיש לו מערכת שהוא משתמש בה חודשים, אם לא שנים - סביר להניח שצבר עשרות אם לא מאות של תוכנות. להתקין את כולן ייקח לך כמה שעות טובות, אם תעשה את זה ללא הפסקה. ומי לעזאזל עושה את זה ללא הפסקה?

אם תתקין הכל מאפס - גם אחרי חודש המערכת שלך לא תהיה מלאה ותגלה ששכחת איזו תוכנה שהשתמשת בה פעם אחרונה לפני חצי שנה, אבל בדיוק עכשיו בא לך אותה.

עלק, "בקושי גירדת חצי שעה".

אולי זה ההבדל בין אנשים שאוהבים להשתמש במחשב שלהם לבין כאלה שבעיקר אוהבים לפרמט את המחשב שלהם ולמדוד עם סטופר כמה זמן לוקח לבצע התקנה נקייה וכמה זמן לוקח לעשות boot. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי התקנת מערכת הפעלה לוקחת כמה שעות טובות ונמרחת על פני מספר ימים. כל העדכונים, הדרייברים, כל התוכנות, ההגדרות של התוכנות...

את ה- שלי לא חילקתי. הוא משמש רק למערכת הפעלה ולמשחקים. המסמכים, התמונות והמוזיקה נמצאים ב-HDD ומוכללים בספריות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...