כדאי להשתמש בתוכנה RegCure Pro ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי להשתמש בתוכנה RegCure Pro ?

user1552

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
פשוט תכתוב שהדפדפן IE לא עובד לך במחשב ואולי מישהו פה יידע מה לעשות.

אין סיבה להסתיר מידע או להתבייש.

גם פיירופקס עושה לי בעיות.

ניסיתי לאפס לא מצליח. אז אני שואל אם כדאי לי אם התוכנה הזאת לתקן את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לך כבר לא.

אין פתרונות קסם.

הREGISTRY הוא לא דבר שצריך לתקן או לסדר או לעשות עליו פעולות.

אתה מחפש פתרונות קסם בדברים שאתה לא מבין בהם, במקום לנסות לפתור בעיות באופן מדעי ומסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לך כבר לא.

אין פתרונות קסם.

הREGISTRY הוא לא דבר שצריך לתקן או לסדר או לעשות עליו פעולות.

אתה מחפש פתרונות קסם בדברים שאתה לא מבין בהם, במקום לנסות לפתור בעיות באופן מדעי ומסודר.

אז מה אתה מציע לי כאן לעשות.

ראיתי את זה: http://www.injurypc.com/apphangxprocb1-explorer-exe-error-message-easy-and-fast-way-to-fix-apphangxprocb1-explorer-exe-error/

לכן אמרתי אולי אני אנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה אתר סטנדרטי שמלא בשטויות משוכפלות המיוצרות אוטומטית כפתרון לכל בעיה אפשרית, שכל המטרה שלו הוא לבלבל הדיוטות בקשקושים טכניים לכאורה כדי לשכנע אותם להתקין / לקנות את התוכנה שלהם שלא עושה כלום (במקרה הטוב) ונזק (במקרה הרע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה אתר סטנדרטי שמלא בשטויות משוכפלות המיוצרות אוטומטית כפתרון לכל בעיה אפשרית, שכל המטרה שלו הוא לבלבל הדיוטות בקשקושים טכניים לכאורה כדי לשכנע אותם להתקין / לקנות את התוכנה שלהם שלא עושה כלום (במקרה הטוב) ונזק (במקרה הרע).

אז איך אתה מציע לי לפתור את הבעיה מבלי להתקין את התוכנה הנ"ל?

אני פשוט כבר אובד עצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך לפתור את הבעיה שלך. מה שבטוח הוא שהתוכנה הזו לא תפתור את הבעיה שלך. זה שאתה אובד עצות עוד לא סיבה להתחיל לעשות דברים מפגרים שבטוח לא יעזרו. באותה מידה אתה יכול לומר שאתה הולך לרסס את המחשב שלך עם ספריי צבע כדי לפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך לפתור את הבעיה שלך. מה שבטוח הוא שהתוכנה הזו לא תפתור את הבעיה שלך. זה שאתה אובד עצות עוד לא סיבה להתחיל לעשות דברים מפגרים שבטוח לא יעזרו. באותה מידה אתה יכול לומר שאתה הולך לרסס את המחשב שלך עם ספריי צבע כדי לפתור את הבעיה.

אני לא אשתמש בתוכנה הזאת אבל כל פעם שאני נכנס מהדפדפן לאינטרנט זה מפסיק לעבוד ויש את השגיאה הזאת:

AppHangXProcB1

ואני לא יודע מה לעשות אם הבעיה הזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...