כדאי להשתמש בתוכנה RegCure Pro ? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי להשתמש בתוכנה RegCure Pro ?

user1552

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נסה פתרונות שהוצעו...

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-performance/apphangxprocb1-help/6d564f2e-21a9-4560-a3f0-1d0edfab688e

לגבי יציבות החומרה אפשר להעזר בOCCT רק שים לב לגבי סוג הבדיקה, הזמן, מצב הבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם שלבים שאתה יכול לנסות ועשית רק את הראשון.

לגבי התוכנת יציבות ערכתי את ההודעה הקודמת שלי.

יש לך מדריך איך להשתמש בתוכנת יציבות? פשוט אני לא רוצה סתם להרוס את המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שזו אכן הבעיה, תמחק את הקיים ותעשה חדש שקורא לiexplore.exe.

אני לא צריך לעשות את זה:

הצעה של תעשה איפוס לרגסטרי לאחר מכן תכנס לc ותעשה port תוריד לאחר מכן שוב את ההתקנה ותעשה התקנה דרך דוס זה אמור לעזור לך

כי פשוט יש לי בעיה בקיצור דרך לכן זה עושה לי בלאגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, יש היום המון תוכנות מרושעות שמתחזות לתוכנות לגיטימיות ודופקות לך את המחשב / גונבות לך מידע / מנסות למכור לך איזה פתרון קסם לבעיות שהן יצרו או שבכלל לא קיימות.

הן משתחלות פנימה בהמון דרכים, כתוספים לדפדפן, כתוכנה אקסטרא שמותקנת יחד עם משהו לגיטימי לכאורה (מישהו אמר בבילון?) ובעוד שלל דרכים יצירתיות.

מה שאתה חווה כרגע זו / רושעה שדפקה לך את הדפדפנים. בנוסף, כדי לוודא שיהיה לך קשה להסיר אותה היא גם שינתה לך את קיצורי הדרך של הדפדפנים ככה שהפעלה שלהם תפעיל גם אותה.

לשנות את קיצורי הדרך שלך זה רק צעד אחד ולא הראשון.

דבר ראשון אתה חייב להריץ סריקות של אנטיוירוס ואנטי רוגלות (adaware, malwarebytes וכו') לפחות פעמיים, לא לשכוח עדכונים.

אחרי שהן סיימו את העבודה שלהן, שנה את קיצורי הדרך ותפעיל את הדפדפנים שלך. וודא שאתה מסיר את כל התוספים / דפי בית / מנועי חיפוש שאתה לא מכיר.

בעיקרון סיימת.

כמה דברים שרצוי לעשות:

1. גיבוי גיבוי גיבוי לפני שמתחילים להשתולל עם תוכנות שרצות על כל ההרד דיסק.

2. תבדוק מה בדיוק הזיק לך שם ותקרא עליו קצת בגוגל, אולי צריך להוריד שאריות בצורה ידנית.

3. להבין איך הדבר הזה נכנס אליך למחשב ולדאוג שזה לא קורה יותר (בלי Next Next Next בהתקנות של תוכנות שמורידות שירים מיוטיוב לדוגמא)

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, יש היום המון תוכנות מרושעות שמתחזות לתוכנות לגיטימיות ודופקות לך את המחשב / גונבות לך מידע / מנסות למכור לך איזה פתרון קסם לבעיות שהן יצרו או שבכלל לא קיימות.

הן משתחלות פנימה בהמון דרכים, כתוספים לדפדפן, כתוכנה אקסטרא שמותקנת יחד עם משהו לגיטימי לכאורה (מישהו אמר בבילון?) ובעוד שלל דרכים יצירתיות.

מה שאתה חווה כרגע זו / רושעה שדפקה לך את הדפדפנים. בנוסף, כדי לוודא שיהיה לך קשה להסיר אותה היא גם שינתה לך את קיצורי הדרך של הדפדפנים ככה שהפעלה שלהם תפעיל גם אותה.

לשנות את קיצורי הדרך שלך זה רק צעד אחד ולא הראשון.

דבר ראשון אתה חייב להריץ סריקות של אנטיוירוס ואנטי רוגלות (adaware, malwarebytes וכו') לפחות פעמיים, לא לשכוח עדכונים.

אחרי שהן סיימו את העבודה שלהן, שנה את קיצורי הדרך ותפעיל את הדפדפנים שלך. וודא שאתה מסיר את כל התוספים / דפי בית / מנועי חיפוש שאתה לא מכיר.

בעיקרון סיימת.

כמה דברים שרצוי לעשות:

1. גיבוי גיבוי גיבוי לפני שמתחילים להשתולל עם תוכנות שרצות על כל ההרד דיסק.

2. תבדוק מה בדיוק הזיק לך שם ותקרא עליו קצת בגוגל, אולי צריך להוריד שאריות בצורה ידנית.

3. להבין איך הדבר הזה נכנס אליך למחשב ולדאוג שזה לא קורה יותר (בלי Next Next Next בהתקנות של תוכנות שמורידות שירים מיוטיוב לדוגמא)

בהצלחה.

יש לי את התוכנות שאמרת ועשיתי איתם סריקה ומחקתי.

מישהו אמר לי לעשות את זה:

הצעה של תעשה איפוס לרגסטרי לאחר מכן תכנס לc ותעשה port תוריד לאחר מכן שוב את ההתקנה ותעשה התקנה דרך דוס זה אמור לעזור לך

השאלה זה כדאי לי לעשות מה שהוא הציע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריקו, אם אתה מתעקש להסתבך ולחפש פתרונות מוזרים שמישהו אומר לך לעשות אז תעשה גיבוי ולך על זה.

אם אתה רוצה לפתור את הבעיה בצורה מתודולוגית ומסודרת אתה מוזמן להשתמש בפוסט שלי.

חוצמזה שאיפוס לרגי'סטרי זה משהו ממש קרוב לאבקת חשמל.

ואם אני כבר כותב את כל זה, למה שלא תסביר מה המישהו הזה רצה שתעשה, לי זה נשמע כאילו הוא רוצה שתתקין אמולטור של על המחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבריקו, אם אתה מתעקש להסתבך ולחפש פתרונות מוזרים שמישהו אומר לך לעשות אז תעשה גיבוי ולך על זה.

אם אתה רוצה לפתור את הבעיה בצורה מתודולוגית ומסודרת אתה מוזמן להשתמש בפוסט שלי.

חוצמזה שאיפוס לרגי'סטרי זה משהו ממש קרוב לאבקת חשמל.

ואם אני כבר כותב את כל זה, למה שלא תסביר מה המישהו הזה רצה שתעשה, לי זה נשמע כאילו הוא רוצה שתתקין אמולטור של נינטנדו על המחשב שלך.

הוא אמר שיש לי בעיה בקיצור דרך שלי ולכן זה מה שאני צריך לעשות בשביל שהדפדפן יעבוד כמו שצריך.

וניסיתי לעשות סריקות אם תוכנות נגד רגילות אבל זה לא עזר כלל.

שאני נכנס דרך נכנסתי דרך ה CMD START WWW.GOOGLE.COM זה עובד לי אקספלורר חלק

אבל שאני נכנס דרך הקיצור או דרך האייקון של תקיית התקנה זה פשוט לא עובד כמו שצריך ונתקע ונהיה לי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כי אתה עוקף הפעלה אחת של התוכנה הזדונית.

היא עדיין בתוך המחשב שלך, גונבת לך מידע או משחיתה לך קבצים או אלוהים יודע מה.

הפתרון הזה של להיכנס מה CMD זה מעקף שלא פותר את הבעיה הראשית שלך. יש לך תוכנה לא סבבה בתוך המחשב.

אם הרצת את הסריקות של האנטיוירוס והאנטי-מלוור ועכשיו הן אומרות שהמחשב שלך נקי, נקה את הדפדפנים שלך מתוספות שאתה לא מכיר ותעשה קיצור דרך חדש מ C:\Program Files (x86)\Internet Explorer

התיקיה של פיירפוקס אמורה להיות גם ב Program Files.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כי אתה עוקף הפעלה אחת של התוכנה הזדונית.

היא עדיין בתוך המחשב שלך, גונבת לך מידע או משחיתה לך קבצים או אלוהים יודע מה.

הפתרון הזה של להיכנס מה CMD זה מעקף שלא פותר את הבעיה הראשית שלך. יש לך תוכנה לא סבבה בתוך המחשב.

אם הרצת את הסריקות של האנטיוירוס והאנטי-מלוור ועכשיו הן אומרות שהמחשב שלך נקי, נקה את הדפדפנים שלך מתוספות שאתה לא מכיר ותעשה קיצור דרך חדש מ C:\Program Files (x86)\Internet Explorer

התיקיה של פיירפוקס אמורה להיות גם ב Program Files.

בהצלחה.

עשיתי סריקה עם האנטי-מלוור זה מצא אוביקטים זדונים ומחקתי אותם.

ניסיתי לעשות קיצור דרך שם אבל זה פשוט לא עוזר הדפדפן עדיין לא עובד.

יש לך תוכנה יותר חזקה לאנטי רגילות?

אולי אני אנסה סריקה בעזרת התוכנה ComboFix?[h=1][/h]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...