Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים - עמוד 21 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce GTX 900 - אנוידיה טורפת את הקלפים

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 499
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו יודע איך עובדת החנות באילת?

אבא שלי יהיה שם סוף שבוע הקרוב מיום חמישי

אני מסתכל אצלהם במלאים וכמעט אין כלום בשני הסניפים

אין אפשרות טלפונית לבקש שיביאו לשם כרטיס מסך בשביל שאני יקנה שם נכון.?

כי אז ירצו שהתשלום יתבצע בטלפון בסכום המלא שלו + מעמ

בנוסף שקלתי לקנות מסך וגם זה אין שום דבר במלאי באילת

גם ספק כח רציתי ובקושי יש מלאי

הדבר היחיד שקצת מעניין זה EVO 250 ב 568 שקל

שווה קנייה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קונה את זה

אם יהיו מספיק לקוחות שירצו מוצר, ברמה שעדיין תהיה רווחית לחנות אז יתנו הצעות. אף בעל עסק לא יוותר על הזדמנות להכנסה, בטח שהוא יודע שאם הוא לא יתן הצעה אז חנות x או חנות y יתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הקניות הקבוצתיות האחרונות הגיעו להסכם אם חנות מסויימת וביום הקניה יצאה לפועל חנות אחרת הורידה את המחיר לכמה שקלים פחות. אנשים מתחייבים לקנות אבל ברגע שהם רואים בשקל פחות הם הולכים לחנות אחרת...כתוצאה מזה אף חנות לא רוצה לדבר יותר על קניות קבוצתיות אלה אם כן זה מוצרים שהיא יודעת שלא יוכלו להתחרות איתה (נגיד אם נפנה לאייבורי בשביל לעשות הזמנה גדולה של DUCKY או ZOWIE), גם אז לא בטוח שהם יהיו מעוניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי שאייבורי חיבלו בקניה קבוצתית, אני זוכר שבקבוצתיות האחרונות KSP הורידו מחיר איך שהקניה יצאה לפועל, יכול להיות שאייבורי הורידו גם כתגובה (בדרך כלל אייבורי ו KSP נלחמים במחירים אחד של השני או משווים אם הם לא יכולים להוריד יותר).

בפעם האחרונה שניסינו התגובה של כל החנויות הייתה מאוד פשוטה, הם לא רוצים כי ביום שהקניה תצא חנות אחרת תחבל בקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...