בעיה קשה...............עם הסאונד בוינדוס-->קרס לי - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה קשה...............עם הסאונד בוינדוס-->קרס לי

wild_3d_raptor

Recommended Posts

אני עובד עם

XP professional

הבעיה היא כזו ...פיתאום המחשב החליט שלא בא לא להשמיע ... זה אומר -לא שירים ,לא צלילים בסיסים של הוינדוס - פשוט כלום ! דממה...

הכל מחובר כמו שצריך ...

המחשב מזהה תכרטיס קול .... אבל שעושים בדיקה אז הוא נותן הודעת שגיאה

"An error occurred during Directplay voice setup.

The error code is 0x80004005"

פעם כבר ניתקלתי בבעיה מה שאז עשיתי פשוט התקנתי דרך הדרייברים של הוינדוס את הכרטיס קול והבעיה ניפטרה...הפעם זה לא עוזר

מה עליי לעשות ????????

HELP ME PLEASSSSSEEEEEEEEE ??? ??? ??? ??? :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא onbordזה הcraetive lifeאבל יש לי כרטיס onbord ...אין שום התנגשות ....

ניראה לי שמשהו נידפק בלייף...הוא בן 4 שנים כבר....

בואו תעזרו לי לעשות דבר אחד- אני רוצה להגדיר במחשב את הכרטיס של הonbord...יש לי לוח asusולנטרל את הcraetive...שהמחשב יתעלם מימנו ...כאילו שהוא לא מחובר ....

איך עושים את זה ????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לנטרל את ה פשוט תנתק אותו פיזית..

כדי לזהות את ה onboard מחדש כנס לביוס וחפש שמה אם יש משהו שקשור לsound ונמצא ב disable ותעביר אותו ל enable

אם אין שמה, חפש בספר של הלוח אם שלך איפה נמצא הג'מפר של האיפשור של הכרטיס קול onboard

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... כי כשאתה רוצה להגדיר משהו שהוא און בורד אתה חייב להגדיר אותו מהביוס... פשוט ככה אל תישאל שאלות... ואת הכרטיס קול שלך אתה חייב לנטרל איכשהו, אתה יכול גם לעשות לו uninstall או להסיר אותו דרך הווינדווס אבל עדיף יותר שתוציא אותו...

איזה דגם של לוח של יש לך? לאיזה מעבד?

בכל מקרה אני יכול להגיד לך בערך איך זה אמור להיות, להיכנס לביוס אני משער שאתה כבר יודע... אז ככה, תחפש משהו שניקרא on board

או chip configuration או משהו עם peripherials (אני לא חושב שככה רושמים את האחרון אבל תחפש משהו כזה או שזה בא עם עוד מילה אני לא יודע בדיוק איזו)

ואז שתימצא משהו שקשור לכרטיס קול שכתוב ככה, sound card, on board chip card או משהו כזה ואז תהפוך אותו מ disable ל enable...

אאהה!! רק אל תשכח להוציא את הכרטיס קול שלך לפני שאתה עושה את כל זה... מקווה שתבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תנסה את הדבר המתבקש שמדור בWIN

uninstall מלא לכרטיס סאונד

restart

והWIN צריך למצוא לך חומרה חדשה ולהתקין את הדרייברים (במיוחד אם זה בן 4 שנים)

עוזר ברוב המקרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...