LG G3 יתרונות וחסרונות לטוב ולרע(רשמים) - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG G3 יתרונות וחסרונות לטוב ולרע(רשמים)

idanmal

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מפוקפקים? אלו אותן שיטות שבהם משתמשים ב G2 וגם בעשרות מכשירים אחרים. (שיטת TOWELROOT לדוגמה)

ברור לי שהשיטות האלו כבר צברו קילומטראז'.

הנקודה שלי הייתה שאלו לא פתרונות רשמיים של היצרנית, אלא hack-ים שמטרתם לעקוף את המדיניות (הדבילית) של היצרנית.

ולכן אני קורא לזה "מפוקפקים", לא משנה כמה אחוזי הצלחה יש לזה. אתה יכול לא להסכים עם שם התואר הזה. ממש לא בוער לי להתווכח על ההגדרה.

אני לא טוען שבגלל זה לא צריך להשתמש בשיטות האלה. אני טוען שיצרניות אחרות כבר שנים נותנות פתחים לגיטימיים למשתמשים בשביל להתאים לעצמם את המכשיר (בין היתר בעזרת root), במקום ללכת איתם "ראש בקיר".

שטויות, root אתה עושה בשניות ע"י אפליקציית Towelroot או Stump. אני לא רואה צורך קריטי ב- Bootloader פתוח כשיש לך את Xposed עם מאות Modules כמעט לכל צורך (שינוי מראה ומודים מערכתיים). החסרון היחיד כרגע שאין אופציה לצרוב רומים AOSP, אבל עובדים כרגע קשה על פתיחת ה- Bootloader, אז אני מאמין שלא יעבור עוד הרבה זמן שמצב זה ישתנה.

זה בדיוק, אבל בדיוק הפוך.

Xposed זה מעולה. Xposed דורש הרשאות root.

הרשאות root הן סיכון אבטחתי, ולכן מכשירי אנדרואיד לא מגיעים עם הרשאות root חשופות למשתמש באופן דיפולטי.

בדיוק בשביל זה המציאו את הקונספט של bootloader נעול או פתוח במכשירי אנדרואיד.

bootloader נעול => משתמש (או וירוס) לא יכולים לכתוב לתוך system => בפרט, לא ניתן להוסיף את הבינארי su => אין הרשאות root => המכשיר "בטוח".

bootloader פתוח => אפשר להוסיף את su => יש הרשאות root => המכשיר "פחות בטוח".

את ה-bootloader פותחים בשביל הרשאות root ולא להפך. זה העקרון המנחה במכשירי אנדרואיד, ואתה יכול לקחת כהוכחה לזה את כל מכשירי הנקסוס.

כשלא נותנים לך לפתוח את ה-bootloader "כמו בן אדם", זו הדרך של היצרנית להגיד לך: "אתה לא צריך הרשאות root לעולם". בפועל, אתה יכול לעשות תהליך עקום של ניצול חולשה בשביל להשיג הרשאות root, ואז שימוש בהרשאות ה-root בשביל ניצול חולשה נוספת לפתיחת ה-bootloader. וכמו שאמרת, ברגע שיש כבר הרשאות root, פתיחת ה-bootloader נותנת עוד דברים שלרוב הם באמת לא נחוצים. ואז זה אכן מיותר.

המכשירים היחידים שדורשים את התהליך העקום הזה הם:

1. מכשירי אנדרואיד ממש ישנים, שיצאו לשוק לפני שהייתה מודעות לכך שמשתמשים צריכים ורוצים הרשאות root (גם על חשבון האבטחה).

2. מכשירי "ספינות דגל" של , לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...