LG G3 יתרונות וחסרונות לטוב ולרע(רשמים) - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG G3 יתרונות וחסרונות לטוב ולרע(רשמים)

idanmal

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב הגעתי הבייתה... הנה טבלה שמציגה לכל גרסה ודגם של המכשיר את אפשרויות ביצוע הרוט שעומדות ברשותו. אני מניח שברשותך דגם D885 (תוודא) בגרסה E/F/G/I לכן עומדות ברשותך שני דרכים לבצע רוט. Purp13Dr4k3 שאני השתמשתי בו מספר פעמים ובהחלט נוח אך דורש שימוש במחשב לביצוע הרוט קישור לדיון ב-XDA. או Stump שמבצעים הכל ע"י אפליקציה קישור לדיון ב-XDA.

תבחר את הדרך שאתה מעדיף. ב-Purp13Dr4k3 אתה מוריד script מוכן שמבצע רוט למכשיר לאחר שאפשרת ADB במצב PTP. לאחר מכן 3 קליקים על אנטר וכל הפעולה מתבצעת בעצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, המכשיר שלי הוא D885.

מה ההבדל בין השתיים, לא עדיף כבר להתקין שתעשה זאת? (נשמע לי פשוט יותר).

גם לי אך מכיוון שכבר התנסתי בדרך אחת (כשלהאפליקציה לקח בסביבות השעתיים לפי הדיווחים ברשת לבצע את הפריצה) אני דבק בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היו צריכים להוציא את המכשיר לשוק עם בעיה כל כך חמורה. אי אפשר להקליט יותר מחמש דקות בגלל התחממות? אי אפשר לעלות בהירות מרבית בגלל התחממות? מדובר בחתיכת פגם בתכנון המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולשרוף את המכשיר /להזיק לסוללה?

כנראה שלא תראה את זה, לפחות לא מייד.

אם זה בטוח?

כנראה שלא ואף אחד שלא יגיד לי 'בטח שכן' כי כמה זמן המכשיר בשוק?? נחיה ונראה.

ולעידן: תודה על הביקורת.

אני, לפחות. לא אקנה את זה.

למרות שהסך הכללי נראה טוב אני זקוק למושלם (או קרוב לזה) כדי להוציא כאלו סכומים על דבר שנופל כל יום מהיד\ מהמיטה\ברכב\ הילדה מלקקת ומעיפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלמשתמש ה"פשוט" זה לא כזה קריטי, אבל אני חייב לציין שהעובדה שלא ניתן לפתוח את ה-bootloader בדרכים נורמליות, ושאפילו בשביל root מסכן צריך להשתמש בכל מיני exploit-ים מפוקפקים, זה חסרון עצום מבחינתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלמשתמש ה"פשוט" זה לא כזה קריטי, אבל אני חייב לציין שהעובדה שלא ניתן לפתוח את ה-bootloader בדרכים נורמליות, ושאפילו בשביל root מסכן צריך להשתמש בכל מיני exploit-ים מפוקפקים, זה חסרון עצום מבחינתי...

שטויות, root אתה עושה בשניות ע"י אפליקציית Towelroot או Stump. אני לא רואה צורך קריטי ב- Bootloader פתוח כשיש לך את Xposed עם מאות Modules כמעט לכל צורך (שינוי מראה ומודים מערכתיים). החסרון היחיד כרגע שאין אופציה לצרוב רומים AOSP, אבל עובדים כרגע קשה על פתיחת ה- Bootloader, אז אני מאמין שלא יעבור עוד הרבה זמן שמצב זה ישתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יהיה עם הטלפון הזה?

יצאתי לרגע מהרכב והשארתי את המכשיר בזרוע ברכב, כשחזרתי המכשיר היה תקוע על הלוגו של אורנג' כאילו באמצע עליה וכך נתקע.

לפני יומיים ביצעתי root למכשיר והיה נראה שהכל עובד בסדר (לא יודע אם קשור.

מישהו יודע איך אני משחרר את זה וגורם למכשיר לעלות? הוצאתי והפעלתי מחד אך ללא הצלחה, כפתור כיבוי לא מגיב או מכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...