LG G3 יתרונות וחסרונות לטוב ולרע(רשמים) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG G3 יתרונות וחסרונות לטוב ולרע(רשמים)

idanmal

Recommended Posts

אז אחרי כחודש עם ה- G3 המדובר החלטתי לרשום את יתרונותיו וחסרונותיו של המכשיר ממה שמצאתי עד כה.

חרשתי את המכשיר מכל כיוון ואני חייב לציין שהוא משרת אותי נאמנה, בואו נגיד שאני לא עושה לו חיים קלים, אבל חייב לציין יתרונות וחסרונות ללא שום הנחות.

יתרונות:

1. מסך גדול ואיכותי, צבעים מדוייקים.
  2. ספיקר חזק ביותר, ברכב ויתרתי על דיבורית.
  3. צליל שמע איכותי.
  4. עיצוב יפה לטעמי(המכשיר שלי לבן).
  5. מכשיר מאוד נוח וידידותי.
  6. מלא פונקציות, אין כמעט דבר שלא ניתן לעשות איתו.
  7. מכשיר מהיר מאוד.
  8. מצלמה איכותית מאוד באור.
  9. טעינה אלחוטית.
  10. טאץ' מעולה.
  11. כולל חריץ הרחבה.
  12. צילום סלפי על ידי סגירת אגרוף (-:
  13. צילום במצלמה הראשית על ידי אמירת מילים קבועות.
  14. פיקוס מהיר על ידי מד טווח שמודד מרחק(עובד מעולה).
  15. כיסוי Quick Circle(יש לי כזה).
  16. סוללה מחזיקה יפה מעמד גם בשימוש אינטנסיבי(בשימוש בבהירות אוטומטית).

חסרונות:

1. מכשיר עדין, במיוחד הפאנל(מסגרת)הקדמי, הפס הכסוף המקיף את המכשיר הוא פלסטיק ואינו עשוי מתכת. המכשיר הספיק ליפול לי כבר 3 פעמים, בפעם הראשונה שמתי אותו על הרגליים, הוא החליק ונחבט

בפינה של ארון(מן מדרכה מעץ) מגובה של כ40-50 ס"מ הפאנל הקדמי ונמעך מעט בשני צידיו.

בפעם השניה שהמכשיר נפל הוא נפל מגובה המותניים לרצפה, מזל שהיה עם כיסוי ה-Quick Circle, במזל רק המגן מסך נסדק(מגן זכוכית בעובי 0.3 מילימטר).

בפעם השלישית היום, המכשיר עף לי מהיד על האספלט בכביש, נחבט ברצפה(זה היה כואב), הפינה של המכשיר נמעכה בצורה מגעילה(בעסה), פינה אחרת מעט התקלפה ועכשיו במקום סדק אחד במגן הזכוכית יש שלושה סדקים (-: של המכות יעלו בהמשך.

2. לטלפון יש בעית התחממות, הוא מתחמם במהירות, מוריד את בהירות המסך כדי שהטמפרטורה לא תעלה, שלא נדבר על לנסוע לים, לטבריה או למקומות חמימים, כאשר ממש חם הוא מפעיל הגנה ומכבה את עצמו.

3. נתקלתי בדבר מפגר כאשר צילמתי HD, לאחר 5 דקות של צילום המכשיר פשוט הפסיק את הצילום ורשם משהו כמו "אין אפשרות לצילום HD של יותר מ-5 דקות בכדי להמנע מהתחממות של המכשיר" WTF?

4. צליל מעט חלש ביציאת האוזניות.

5. המכשיר נתקע מדי פעם לכמה שניות .

6. המכשיר מרסט את עצמו לבד פעם ביום/יומיים בלי שנגעתי בו(ככל הנראה הסתדר בעדכון האחרון).

7. צילום ווידאו לא משהו בתאורה חלשה/בלילה.

אחרי כל אלו שלא תבינו לא נכון, אני מאוד מרוצה מהמכשיר, אבל יש כמה דברים קטנים שחשוב שאנשים ידעו.

יש עוד המון יתרונות ופיצ'רים שלא רשמתי, כמו כן גם חסרונות אני בטוח שיש, אעדכן כאשר יהיו יתרונות או חסרונות מאוד משמעותיים שאגלה תוך כדי שימוש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה רבה על ריכוז המידע של יתרונות וחסרונות המכשיר למקום אחד :xyxthumbs:

לדעתי בעיית ההתחממות שאתה מתאר היא deal breaker כי המדינה שלנו מאוד חמה.

בנוסף, אם כבר עכשיו, כאשר הוא חדש, הוא לא כל כך יציב - מה יקרה בהמשך כשיתיישן?

בכל מקרה, למכשיר עדיין יש המון יתרונות, נראה מה לNote 4 יהיה להציע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן, קודם כל הכיסוי Quick Circle הרגיל הוא חיסרון ולא יתרון, והפגיעות במכשיר שלך מוכיחות את זה. אולי על הזכוכית הוא מגן יותר ממגן TPU ב 5 שקל, אבל על הפינות ועל השאר הוא מגן הרבה פחות טוב. אפילו על הזכוכית הוא מגן טוב יותר רק במידה והזכוכית נפגעת ישירות במכה, לדוגמה במקרה שנופל על פינה או על אבן בולטת והזכוכית נפגעת ישירות. אך מול פגיעות לא ישירות למשל על פינת המכשיר, המגן העלוב הזה מעביר את הפגיעה ישירות למכשיר ולזכוכית.

ה G2 שלי עם מגן TPU הכי זול. נפל עשרות פעמים מגבהים שונים ועל משטחים קשים שונים, ואין עליו שום צלקת או סריטה.

לגבי הבוטים. שיחררו איזה עדכון. אצל חלק זה פתר את הבעיה, אצל חלק לא. יכול להיות שמדובר בתקלת חומרה אצל חלק מהמכשירים. יש המון תלונות על אחוזים גבוהים של בעיות במכשירים אלו. כנראה כדאי לחכות ל REV2-3 למי שמתכנן לרכוש.

לגבי ההתחממות. כנראה אתה על הבהירות המקסימאלית... תנמיך. אומנם המסך שלו הרבה פחות מוצלח ברמת הבהירות משל ה G2, אבל אתה ממש צריך בהירות כזו?

תודה על הביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה לי את הכיסוי המעאפן הזה בפעם הראשונה והשלישית שהמכשיר נפל, כנראה שלא היה קורה לו כלום.

לגבי ההתחממות אני אכן עם בהירות מקסימלית, למה אני צריך שלא להנות מזה? כן אני אוהב בהירות גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן הבעיה שהמכשיר מרסט את עצמו זה בעיה נפוצה וכנראה שהעדכון גרסה שהגיעה היום (הגיעה כבר בשבוע שעבר לחלק) אמור לסדר את זה. לגבי הווליום יש פיתרון כפי ש-sashakrik צירף. אז במידה ואכן העדכון סידר את הבעיה אפשר להוריד מהחסרונות את הריסוט ואת הווליום כחסרון בעל פתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בקשר לבעית הריסוטים עדיין לא נתקלתי בריסוט ולפי מה שבדקתי אני יושב על העדכון האחרון.

2. אכן מדובר בוידאו 4K:

[ATTACH]6723[/ATTACH]

3. הנמכת הבהירות עדיין קיימת:

[ATTACH]6724[/ATTACH]

4. בקשר לעוצמת השמע בחיבור האוזניות, אני צריך לעשות root, לא ממש יודע איך אבל אחפש איזה מדריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר ב- אז זה ככה אצל כל המכשירים. נשמע מופרך שהוא לא יתן יותר מ-5 דק' ב-hd רגיל. באקספיריה z2 (המכשיר הראשון שנתן לצלם ב- אם אני לא טועה) אין הגבלת זמן מראש אלא הצילום פשוט מופסק כשיש התחממות יתר. אם תשים אותו מתחת למזגן ותצלם הוא יתן לך לצלם כמה שבא לך. חבל שב-g3 זה לא ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...