עזרה ברכישת מחשב נייד לצרכי עריכה גרפית ותכנות קלים - 3-3.5 אלף - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ברכישת מחשב נייד לצרכי עריכה גרפית ותכנות קלים - 3-3.5 אלף

LRNs

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשמע יש כאן משהו מסריח... הייתי צריך להלחם טיפה על החלטתי לרכוש את הAsus, בזמן שהוא הגדיר אותה 'ללכת בקיר' ו'רכישת התאבדות'. אחרי שהבין שאני לא מתכוון לשנות את דעתי, 'פתאום הבחין' שיש איזו תקלה עם ההזמנה או המלאי. כרגע העניין בבירור ו הוא יחזור אליי בהמשך היום...

לא אגזים אם אומר שמשהו כאן לא כשורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"טריק" ידוע.

כאמור - זה דגם אמנם "ישן" יחסית, כך שיתכן מאד שהמלאי מוגבל מאד או בכלל לא קיים. עם זאת, מדובר בדגם מצויין בהתחשב בסך המאפיינים שלו ושווה רכישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נהיה מגוחך. במקביל לפנייתי לאתר Mega buy (אני עוד ממתין לתשובה אם קיים המחשב במלאי בכלל) פניתי לאתר נייד-נייד בתקווה לקבל תשובה משמחת יותר. גם שם התעקשו על איכות החומרים הגרועה של ו הבנייה הגרועה. שוב דיברו איתי על הלנובו b5400 ועל העליונות הטכנולוגית שלו. שוב היו בעיות במלאי כי המחשב ישן וכבר לא טורחים להביא אותו.

שקלתי לוותר על העניין וללכת על המחשב השני ששבי הציע... החלטתי להזמין מחר על הבוקר את האסוס - אני נוטה לסמוך על הדעה של שבי,ולא של נציגי מכירות מלאים באינטרסים.

עוד מישהו חווה זאת? עד כדי כך המחשב הזה הוא פוקימון נדיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"פוקימון נדיר" - now that's a first :lol::lol:

כן, טוב - אך מסתבר שנדיר. באסה...

שתי החנויות האלו היחידות עם מחיר "איכשהו נורמלי" ולא חורג משמעותית.

תחכה, תראה מה התשובות של שתי החנויות האלו. אם לא ילך ננסה לחשוב על אלטרנטיבות אחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התייאשתי. סופית. בחיים שלכם לא עברתם כל כך הרבה ייסורים ומלחמות רק כדי להזמין דגם ספציפי של .

הבעיה היא שגם עקשנות לא תעזור כיוון שככל הנראה אין את הדגם במלאי...

אני מודה לכל מי שעזר כאן, בראש ובראשונה לשבי.

מבקש את עזרתך לPUSH אחרון למחשב בתקציב 3500 (אפשרי לחרוג בקטנה). הלוואי והייתי יכול להכיר את עולם המחשבים הניידים טוב יותר :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה יואב!

בחמישי אקפוץ לKSP להתייעץ ו לרכוש או את Flex2 או את Z510.

אם יש מישהו שרוצה להציע משהו טוב יותר - אני ממש אודה לו.

שוב תודה לכולם, ובעיקר לשבי, על קשב ותמיכה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ביקורות מפורטות על שני הדגמים, אז תקרא עליהם ביוטיוב ובביקורות ב-notebookcheck ותחליט.

איכות התצוגה משמעותית טובה יותר ותאפשר צפייה בזויות רחבות יותר בפלקס2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא נכנסתי לאתרי סיקורים ו ביקורות על כמו שנכנסתי בשבועיים האחרונים.

אם זה נראה כאילו אני שואל ונותן לכם לעשות את העבודה - אני מצטער.

בעניין המחשבים: זה נכון שהפלקס הרבה יותר טוב מבחינת תצוגה, אבל הוא מבריק וזה טיפה בעייתי אצלי. שוב, אני עדיין לא סגור על דגם ו בהחלט לוקח בחשבון את ההערות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

התגעגעתם?

כמובן שעדיין לא רכשתי ... המפרטים עדיין היו לוקים בחסר בשבילי.

יש לי אפשרות לרכוש באילת בשבוע הקרוב... אולי מכאן תבוא הישועה?

מזכיר שהתקציב הוא באזור ה3000-3500.

אזרח במצוקה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...