עזרה ברכישת מחשב נייד לצרכי עריכה גרפית ותכנות קלים - 3-3.5 אלף - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ברכישת מחשב נייד לצרכי עריכה גרפית ותכנות קלים - 3-3.5 אלף

LRNs

Recommended Posts

אוקיי יואב, תודה. סתם מתוך סקרנות - למה לא היית בוחר בהם?

אני מניח שאלך על המחשב שChevy הציע -http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=2&glist=1&uin=22469&txt_search=Z510&buy=&minprice=0&maxprice=0

אתם המומחים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מהסיבה הפשוטה שהם לא מציעים יתרונות אמיתיים על פני מה ששבי הציע.

למשל, פביליון לאורך ההיסטוריה זו סדרת מחשבים בעייתית, ויש לו מעבד יותר חלש ממה ששבי הציע. בנוסף, יש לו מסך בוהק, מה שיפריע בעבודה ממושכת או בתנאי שמש ישירה.

האסוס הוא מחשב 17" (ענק וכבד), עם מסך ברזולוציה יחסית נמוכה (רק 1600 על 900).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם המפרט של ה-N56VB במעט פחות טוב מהלנובו, אבל הוא עם תצוגה טובה יותר.

N56VB

csm_black1_42eee2_01_03b7d0c651.jpg

Z510

csm_Z510_Blickwinkel_5e4945e6bd.jpg

יש גם את ה-FLEX 2 של לנובו באותו מחיר כמו ה-Z510, אבל הוא מגיע עם מעבד חסכוני. היתרון שלו זה מסך עם פאנל איכותי - אבל (!) המסך מבריק כי המסך הוא מסך מגע. בכל מקרה, שווה לבדוק אם חשובה לך איכות תצוגה.

http://ksp.co.il/?select=&list=1&sort=2&glist=1&uin=23798&txt_search=5942-6630&buy=&minprice=0&maxprice=0

זו התצוגה שלו מבחינת זויות צפייה -

csm_CAM00401_d241a5bece.jpg

ניתן להבחין בקלות עליה באיכות מה-Z510 ל-N56VB ל-FLEX 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה חברים!

אני חושב שלאחר הסקירה המקיפה שעשיתם לי כאן, אבחר בLenovo. הזוויות צפייה אמנם מוגבלות, אך בפרמטרים האחרים המחשב הזה עולה על כולם. לצערי, התקציב שלי מוגבל ולכן הזוויות צפייה יהיו משהו שאצטרך ללמוד להסתדר איתו.

עזרתם לי מאוד. נותר לי רק להודות לכם ולאחל שבת שלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני עדיין הייתי הולך על ה-N56VB ומוסיף סטיק של 4/8 בפעולת שדרוג פשוטה.

אני חושב שאתה ממעיט בחשיבות המסך - המסך אלו ה"פנים" של המחשב ואתה תבהה בהם 100% מזמן השימוש שלך בו, לכן חשוב שהוא יהיה הכי איכותי שניתן במסגרת המגבלות.

לכן - אני מתעקש שתחשוב שוב על ההחלטה, קח את הסופ"ש, עליי :)

וכפי שציינתי קודם, יש את עניין שדרוג האחריות בלנובו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ככה ב-KSP אתה לא יכול לראות את המוצר.

אתה קונה ומקבל אותו ורק אז אתה יכול לפתוח אותו.

המשלוח חינם למחשב , מגיע אליך שליח תוך יום-יומיים.

לא הייתי שם את פרמטר "חנות X Y Z" כשמדובר במחשבים עם אחריות רשמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה דחופה!

אני מנסה לרכוש את הAsus ששבי הציע, אמנם נתקל בטענת megabuy שאני יכול לקבל תמורה גדולה יותר למחיר שלי מאשר המחשב הזה, בעיקר בגלל המעבד הישן. הם מוסיפים ו אומרים שהמותג הזה ידוע באי יכולתו לשמור על קצב עבודה זהה לזמן של יותר משעה, ושהחומרה מתבלה עקב מערכת קירור גרועה של Asus.

כמובן שאין לי שום תלונה כנגדם, אולם אני שוב מתמודד עם בלבול וחוסר אונים מוחלט.

המחשב שהם מציעים לי הוא http://www.megabuy.e-shops.co.il/Product/%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91-%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93-lenovo-b5400-mb82-niv

מחיפוש מהיר ברשת אני רואה שאיכות הבנייה של המחשב המוצע לא מהטובות, התצוגה לא ברמה גבוהה מאוד, והמקלדת אינה נוחה.

אני אובד עצות חברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבי אתה המשיח שלי.

יש משהו בטענות שלהם שנשמע לך הגיוני:אומרים שהמותג הזה ידוע באי יכולתו לשמור על קצב עבודה זהה לזמן של יותר משעה, ושהחומרה מתבלה עקב מערכת קירור גרועה של Asus?

המעבד היחסית ישן (גם מבחינת דור) יבוא לרעתי?

טיפה מרגיש שהם דוחפים לי בכוח . סה"כ שירות מעולה מצידם - שוב אין תלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אי יכולתו לשמור על קצב עבודה זהה לזמן" - מילים גבוהות בשביל נציג שירות. :P

הסוללה של המחשב מספיקה לכ-3.5 שעות עבודה בסיסית, וכו' עם WIFI דלוק. בעומס כמובן שזמן העבודה במחשב ובכל מחשב בשוק ירד משמעותית. כך שהטענה לא ממש ברורה.

מבחינת טמפ' - מע' הקירור טובה, בביקורות הטמפ' שנמדדו בעומס וב"רגיעה" טובות ומתאימות ולא חורגות מהנורמה.

מבחינת "מעבד ישן" - לא משמעותי בכלל.

"דוחפים" לך את הדגם הזה כי כנראה יש להם רווח יחסי גבוה לדגם הספציפי הזה שלדעתי לא שווה יותר מ-2800 ש"ח מבחינת סך המאפיינים שיש לו להציע.

שירות טוב כלפיהם - כן, כי הם מנסים למקסם רווחים סה"כ, מדובר בעסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...