פרטים חדשים על המעבד שיוביל את מכירות LGA2011-v3 - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרטים חדשים על המעבד שיוביל את מכירות LGA2011-v3

djelectric

Recommended Posts

אהבתי את התגובה של פלונטר, זה לא אשמתם שאינטל לא רוצה להוציא 8 ליבות להמונים, דרך אגב כל הנושא של לפתוח עסק זעיר (פיקטיבי) כדי לחסוך מע"מ

חוקי? (i'm too pretty for jail).

כי אם זה חוקי אני פותח חנות מחשבים שתספק חומרה לי ולמשפחה שלי (מהבית).

או שיותר פשוט לנסות לסנג'ר חייל שיגיע לאילת עם חוגר? (אני אשלם לו יום עבודה צה"לי 30 שקל, אין כמו התאילנדים לבושי החאקי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אהבתי את התגובה של פלונטר, זה לא אשמתם שאינטל לא רוצה להוציא 8 ליבות להמונים, דרך אגב כל הנושא של לפתוח עסק זעיר (פיקטיבי) כדי לחסוך מע"מ

חוקי? (i'm too pretty for jail).

כי אם זה חוקי אני פותח חנות מחשבים שתספק חומרה לי ולמשפחה שלי (מהבית).

או שיותר פשוט לנסות לסנג'ר חייל שיגיע לאילת עם חוגר? (אני אשלם לו יום עבודה צה"לי 30 שקל, אין כמו התאילנדים לבושי החאקי).

לא שמת לב למשהו קטן שכתבתי :-)

זה מקוזז מהרווח. אז תצטרך גם שעסק הזה ירוויח (שימכור למשפחה ביוקר) וגם לשלם לרואה חשבון לעשות דוחות וכו' ודיווחים למע"מ ועוד ועוד.

אבל כעסק המחשב הוא הוצאה מוכרת. וכל מה שמסביב. אז אולי חברה לחיסול חייזרים וכו' במשחקים ? זה יכול להיות שוס. רק למצוא איך מרוויחים מזה ואז ברור לגמרי למה צריך מערך כרטיסי טיטאן :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מקוזז מהרווח. אז תצטרך גם שעסק הזה ירוויח (שימכור למשפחה ביוקר) וגם לשלם לרואה חשבון לעשות דוחות וכו' ודיווחים למע"מ ועוד ועוד.

אבל כעסק המחשב הוא הוצאה מוכרת. וכל מה שמסביב.ן :-)

כאב ראש רציני, עדיף כבר לשלם מחיר מלא :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא התחיל להמכר מעבר לים בקרוב לאלפיה ביורו, ויותר מאלפיה בדולרים. נו, זה לא בלתי צפוי שהקרם דה-לה "נה נה נה, לא תקבלו" קרם יגיע בתג מחיר שכזה.

לצערי, בשונה מדורות קודמים פה לא נקבל אותו מוזל, רק מקוצץ בזול יותר. אפשר להתנחם בגלידה, ואפשר להתנחם במעבד הכי חזק שעולה פחות מ-2000 שקלים מעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...