בעיה של פינגים בתשתית הוט - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה של פינגים בתשתית הוט

duzapz

Recommended Posts

ה HOTBOX הראשון ממש מחורבן, כל מודם כזה שהביאו לי עשה בעיות, כל אחד בעיות אחרות. הרבה packet loss, ג'יטר מוגזם, מאבד את הקו טלפון כל הזמן, תוכנות/משחקים שלא הצליחו לעבוד עד שהמכשיר אופס (למרות שההגדרות הועתקו ממודם אחר שבו הם כן עבדו). יש סיבה למה הם הביאו מודם חדש יותר, חבל רק שהוא של אותה חברה צרפתית מחורבנת...

אפילו כשהראתי לנציגים שלהם שהבדיקה ב speed.hot.net.il לא תקינה הם עשו לי בעיות והייתי צריך לריב איתם יותר מחודש עד שהביאו לי מודם אחר. עכשיו אני צריך לריב איתם שוב שיביאו את ה HOTBOX 2 אולי זה יסדר את הניתוקי טלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי לשם מייל מתן, תודה.

Cheif, תוכל להסביר מה יכולה להיות הסיבה לכל ה-Uncorrectables שאני רואה? האם הנתון הזה הוא זה שמעיד על איבודי מידע והקפיצות של הפינגים שיש לי?

ol41j4M.png

היה אצלי טכנאי של שאמר שהוא מרים לי קצת את הסיגנל שלי ושזה יעזור לנושא של הפינג. (מה שלא עזר לצערי)

מה הסיגנל האופטימלי ל-US ו-DS? אני יודע את הטווחים שנחשבים לתקינים, אבל מה נחשב למצב אופטימלי והכי כדאי?

הסיבה לשגיאות היא בדרך כלל איכות החיבור שלך. השאלה היא כמה שגיאות לפרק זמן מסויים ונפח פעילות באותו זמן יש לך. כמה זמן המודם פעיל - יש את הנתון זה במסך הראשון של ה-HOTBOX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אנחנו מדברים על השגיאות האלה יש לי באמת שאלה בנושא, מה זה אומר אם כל השגיאות שלא ניתנות לתיקון נמצאות באותו הערוץ?

7ELwdYC.jpg

דרך אגב זה אחרי רק 17 שעות, בדרך כלל יש יותר שגיאות אבל הן תמיד מרוכזות אצלי בערוצים בודדים ולא מפוזרים כמו אצל השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הסבר נחמד, אפשר אפילו להבין בלי ידע בכלל בקידודים והעברת מידע. הדבר היחיד שמפריע לי זה החישוב של t, אין דבר כזה חצי ביט, אמורים להתבונן רק על החלק השלם.

http://volpefirm.com/docsis-codeword-errors/

בקיצור זה תקין שיש שגיאות, בלטי אפשרי להגיע למצב שהרעש בקו יהיה אפס ולא יהיו שגיאות בכלל. מה שכן מספר גדול של uncorrectables יכול להפריע לחיבור וצריך לשאוף שהיחד אות לרעש יהיה כמה שיותר טוב (אצלי למשל המצב יחסית טוב למרות שהייתי מעדיף פחות uncorrectables).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...