התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים. - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקפת טרור במדריד: 173 הרוגים ורבבות פצועים.

Dark_Phantom

Recommended Posts

כשאני מדבר על לעשות עולם טוב יותר , מדובר שזה יביא לצמיחה כלכלית בארצות הברית ...

בקיצור מה שאתה אומר , לא היה צריך לעשות כלום ... לשבת בשילוב ידיים .

זה סתם הפסד כלכלי , אז למה בכלל לטרוח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה אני לא יודע בדיוק למה הם עושים , אם זה לרווח כלכלי או פשוט עצירת טרור ...

אבל אחת התופעות "הלוואי" של עולם נקי מטרור ,אנשים יהיו עסוקים יותר בחיים מאשר בלשרוד ... וזה כמובן יביא לצמיחה גלובלית בכלכלה .

שילוב ידיים זאת לא אופצייה לדעתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נט ספיידר, יש דבר שאתה לא מבין. טרור אי אפשר להשמיד. כי טרור שאיתו מתמודדת וארה"ב ושאר העולם הוא טרור

שמקורו בדת איסלאם וככזה אי אפשר לעקור אותו עם השורש. כי תמיד יהיו עוד פנאטים אשר ירצו ללכת על פי הקוראן ולהשמיד את

ארה"ב הרעה ולצאת נגד הכופרים הציונים. לא אכפת לאנשים האלה מכלום, לא ממות אנשים חפים מפשע, לא מתגובות העולם, אפילו

לא ממשפחה שלהם. אלה לא אנשים, אלא חיות. חיות שניזנות מספרי דת. אי אפשר לנהל איתם מסע ומתן, אי אפשר לרחם עליהם.

והכי גרוע שכלל שארה"ב נלחמת בטרור כך קמים פלגים חדשים וארגונים חדשים שרק מחמירים את המצב. זה כמו כדור אש שמתגלגל,

ואין מנוס שכל זה מתישהו יתפוצץ החוצה, במוקדם או במאוחר. מלחמת עולם שלישית זה רק שאלה של זמן ושל יכולת ארגוני טרור

להתחמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שה"צלבנים נגד הטרור" לא מבינים הוא שלא מספיק לטפל בטרור, אלא בשורש הבעיה השרוי במדינות עולם שלישי בהן יש שלטון של חולי נפש פנאטיים וצרייך לטפל קודם כל בהם. אם לא היה ה-11 בספטמבר, לאף אחד לא היה אכפת כמה אנשים סובלים באפגניסטאן ועירק ושאר מדינות מדוכאות שלטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להרגיע את כל האיסלם הזה ... הרי זה לא סתם . מאחורי כל זה יש סכומי כסף ענקיים שרצים לעידוד כל זה .

מי שחושב שכל הפעולות שעושים נגדם , רק מחמירים את המצב טועה .

כי אם לא תהיה שום התנגדות לזה , אז באמת יתחילו הבעיות ...

אני פשוט לא מבין איך האנשים פה חושבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מזל שהמחבלים ימח שמם וזכרם מעל פני האדמה אמן, לא הצליחו להגיע למיכלי הברום בנמל אשדוד!

הדבר היה גורם להרס טוטאלי של הנמל.

עדכון

עכשיו קראתי שלא רק הנמל היה נהרס, אלא היה נזק סביבתי גדול ביותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היה מתוך סערת רגשות

לא התכוונתי העיר אשדוד היתה נמחקת מבחינת פיסית

אלא התושבים היו מתים,

ברום זה דבר רעיל, אתה לא יודע כמה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נימנע מגה פיגוע ....

אחד הערבים היה מן עובד נמל אם אישורים , הוא כנראה היה נהג , משהו כזה .

הם כמובן ידעו מה קורה שם בנמל , ותיכננו לפוצץ כנראה את מיכלי הברום שהיו גורמים לנזק סביבתי חמור ...

בקיצור נימנע אסון גדול , התוכנית שלהם לא פעלה במלואה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת רק אני או שאיסלאם (ושאר דתות וזרמים קיצוניים) הם אחד הדברים הדפוקים בעולם הזה?

אנא מכם שמאלנים יקרים, אני מבינה ללבכם שיש לכם חבר טוב מכפר תיזי-איל-נאבי שהוא בחור מאד טוב ואתם מנגבים יחד חומוס ודופקים זעתר בימי שישי אבל אם נסתכל על דת האיסלאם (שמאד סוטרת את עצמה) נמצא התמסרות טוטאלית לספר נויירוטי שמטיף לשנאה והרג, דחיית השונה והכחדתו וכמובן, כפיה דתית. אחרי הכל מה עשה מוחמאד נביאם? יש להם סבלנות והם מתרבים מהר. האם הם רוצים בעצם להשתלט על העולם?... ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הםם..

אני לא שמאלני קיצוני =) שמאלני, אבל כמה דברים שאמרת הם ממש חסרי מהות, ואין הבדל רב

בין דתות הנצרות היהדות והאיסלאם.

נתחיל עם זה: " נמצא התמסרות טוטאלית לספר נויירוטי שמטיף" כאן אין מה להוסיף.. די ברור

שמדובר כאן בכל הדתות..

בקשר להרג, מסעות צלב? מספיק?

דחיית השונה - כאן אין מה להגיד.. היהודים גודלים בקטע הזה, יותר מכל שאר הדתות

במיוחד על מול הנצרות שמקבלות אליה כל מי שמצביע.. היהדות מאמינה בבידול טוטאלי.

"כפיה דתית"- אומנם במקור אין כפיה דתית.. אי אפשר לדבר על חרדים ללא זיקה לכפיה דתית

מתרבים מהר.. עוד פעם חרדים =)

אגב אני לא בטוח שמוסלמים מתרבים מהר.. אלא ערבים ספציפית.. לא חושב שזה עניין כלל מוסלמי

אבל אין ספק שבארצות המדוברות בהחלט תופעה.

להשתלט על העולם, מי לא רוצה?

ואם דיברת על כל האנשי דת הקיצוניים (אין כזה דבר דת קיצונית, אלא החבר בה הם קיצוניים או לא..)

בהחלט מסכים איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הבנת, אני לא שייכת לאף זרם מונוטאיסטי וחושבת שכל הזרמים האלו הם דיי, well, לא משהו. רק שעכשיו הם יותר מתונים ברובם וכבר לא צולבים אנשים כי הם לא סוגדים לישו, אבל במקומות רבים עושים את זה למי שלא סוגד למוחאמאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...