הגיוני שאחרי שמזערתי משחק , הדיסק הקשיח שלי יהיה על 100 אחוז מאמץ - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיוני שאחרי שמזערתי משחק , הדיסק הקשיח שלי יהיה על 100 אחוז מאמץ

SPONER

Recommended Posts

אז ככה מזערתי את הGTA IV והמחשב בקושי הגיב עד שנפתח מנהל המשימות לקח זמן וכשנפתח ראיתי 100 אחוז מאמץ על דיסק קשיח ...

אני כבר מועצבן רצח מהעניין המזד**ן הזה של ה100 אחוז = מחשב מגיב לאט או נתקע כשיש 100 אחוז (אבל לפעמים מגיב בסדר), פעמיים היה במעבדה ולא זוהה כלום ..

זה מחרפן !

תודה לעוזרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

b343cf17c0e64ffd63dcaf69cbe370c1.PNG

איפה שמסומן בכחול , תמיד כשזה מגיעה ל100 אחוז המחשב או נתקע לגמרי או עובד ומגיב ממש לאט ...

זה עצבים שחבל על הזמן , כי אתה לא יודע אם זה לא בסדר .. כי המעבדה לא מצאה כלום , אבל אני יודע שזו סתם מעבדת פח , אז מאמין שכן יש בעיה ...

מיד אחרי שזה חזר מהמעבדה היה לי 100 אחוז דיסק קשיח . מה שבדרך כלל קורה , זה מראה מ100 אחוז , המחשב עובד חרא ואחרי דקה או שתי דקות זה נרגעה והמחשב מגיב לא הכי טוב אבל מגיב אבל עדיין יש 100 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אם אתה מפעיל סריקת רוגלות , או אתה מתקין תוכנה כל שהיא , המחשב שלך מושבת? הכוונה שאתה לא יכול לעבוד איתו כמו שצריך?

אני בטוח שלא , במחשב הנייח הישן שלי יכולתי ללעשות סריקה התקנה והכל היה תקין והוא פי 1000 יותר חלש ממה שיש לי , וגם היה לו רק 4 GB כשלי עכשיו יש 8..

שהמעברה לא זההתה שיש בעיה בדיסק הקשיח הערור הזה ... אני מאז ומתמיד שהוא אצלי 7 חודשים הוא תמיד היה דפקה נתקע מגיב לאט ...היו לי קפיאות במחשב הזה שהמחשב לפתע קופא ולא מגיב ...

עשיתי בדיקה של דיסק הקשיח והתוצאותו הראו שהוא תקין (ככה נאמר באחד הדיונים שפתחתי בפורום לגבי הבדיקות )

הוא מרגיש ממש ממש ממש ממש משמ משמש משמשמש משמש מ לא סוחב ( לא מתעצבן עליך ולא מוציא אליך את התסכול אבל אני באמת מתוסכל מהקטע של ה100 אחוז הזה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה מספרת יפה איפה הבעיה.

פותח הדיון, כאשר זיכרון ה- שלך מתמלא, הרכיב הבא במערכת שלוקח אליו הוא הכונן הקשיח. בתמונה שהעלת הזיכרון שלך בתפוסה של 72%.

מה רץ שם שהוא בתפוסה של 72%?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/N550JV/specifications/

התמונה מספרת יפה איפה הבעיה.

פותח הדיון, כאשר זיכרון ה-RAM שלך מתמלא, הרכיב הבא במערכת שלוקח אליו זיכרון הוא הכונן הקשיח. בתמונה שהעלת הזיכרון שלך בתפוסה של 72%.

מה רץ שם שהוא בתפוסה של 72%?

סה"כ דפדפן כרום אבל עם 40 כרטיסיות .. בכל אופן לי במחשב הנייח כשהוא היה בשימוש , היו מלא כרטיסיות אפילו נראה לי מעל ל50 היו לי 4-5 דפים פתוחים והיה בו רק 4 GB ראם (אבל ווינדוס 7) לי במחשב הנייד יש 8 , בכל אופן לא היו לי את הבעיות האלו שיש לי במחשב הנייד עם ווינדוס 8 עם 8 GB ראם.

אך אם אתה אומר שזה אשמת הראם , אז אני מניח שאני לא יכול לשחק ולהשאיר דפדפן פתוח...?

הרבה דפי אינטרנט?!

כן

הרבה דפי אינטרנט?!

כן

בדרך כלל זה הבעיה.

מה המפרט המלא של המחשב שלך?

http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/N550JV/specifications/

ועוד עם Google Chrome שזולל זיכרון.

Mozilla Firefox יעשה את אותו הדבר וייצרוך פחות .

ודובי לגבי המפרט שלו זה מחשב נייד והדגם הוא ASUS N550JV .

היי מה קורה?

אם אתם באמת צודקים וזה הראם , אז אני אשתמש בפיירפוקס ולא ..

ועד עכשיו לא ידעתי שמדובר בראם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ כרום אבל עם 40 כרטיסיות .. בכל אופן לי במחשב הנייח כשהוא היה בשימוש , היו מלא כרטיסיות אפילו נראה לי מעל ל50 היו לי 4-5 דפים פתוחים והיה בו רק 4 GB ראם (אבל ווינדוס 7) לי במחשב הנייד יש 8 , בכל אופן לא היו לי את הבעיות האלו שיש לי במחשב הנייד עם ווינדוס 8 עם 8 GB ראם.

אך אם אתה אומר שזה אשמת הראם , אז אני מניח שאני לא יכול לשחק ולהשאיר פתוח...?

היי, מה קורה P:

לא אמרת מה המפרט של הנייח? ובאיזה השתמשת בו? כי אני בטוח שזה לא היה בכרום וגם כתבת "נראה לי" ככה שיכול להיות שעבר הרבה זמן מאז שהשתמשת ואתה זוכר במעורפל.

בכל מקרה אתה יכול לשחק ולהשאיר פתוח העניין שזה תלוי בדפדפן, בכמות הכרטיסיות, ואיזה כרטיסייה טעונה ומה כל דף מציג וגם כמה תוספות יש לאותו דפדפן ובנוסף על כל זה גם באיזה משחק אתה הולך לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנייח המאבד שלו אני לא זוכר ממש היה E5200 משהו כזה של . ראם היה 4GB

דפדפדן היה עם 5 דפים

נכון עבר הרבה זמן ,אבל בהחלט אני זוכר שהיתה כמות גבוהה של כרטסייות. יודדע מה, בוודאות אני זוכר שהיו גם 5 דפים ובכל דף היו 20 כרטיסיות ולא היתה לי את הבעיה הזאת , חוץ מזה כשאני מפעיל את הדפדפן מחדש (כרום) וכל הכרטסיות והדפים נטענות זה היה לוקח רבה זמן ומאט את המחשב למשך כמה זמן , אך אחרי שכולם נטענו אף פעם לא היתה לי בעיה של תקיעות ,קפיאות, מגיב לאט או לא מגיב חלקית , כמו שכן יש לי במחשב הנייד הזה..

ואני יגיד עוד דבר , היו לי קטעים שבמשך כמה זמן שבוע שבועיים המחשב היה עובד ללא ה100 אחוז המקוללים האלו ! והוא לא נתקע ולא כלום , ואצלי כמו תמיד מפוצץ בכרטיסיות וגם אז היו הרבה כרטיסיות ...

אני באמת צריך לחזור לפיירפוקס עם הגיבוי עם כל התוספים שעשיתה לי ש1 התוספים פשוט מנטרל את הפלאש של הכרטיסיות או הוודיאו או לא טוען אותם , משהו כזה , לא זוכר במדוייק .. ואז לראות האם יש לי את 100 אחוז האלו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דפדפדן כרום היה עם 5 דפים

בוודאות אני זוכר שהיו גם 5 דפים ובכל דף היו 20 כרטיסיות ולא היתה לי את הבעיה הזאת

אז היה 5 או 20?

בכל מקרה כרטיסייה/לשונית/"טאב" כולם זה דף ככה שמה שאמרת לא ממש הגיוני.

בכרום בשביל להפחית עומס תנסה להשתמש בClick 2 Play בשביל הפעלת תוכן Flash וזה נמצא בהגדרות תוכן בכרום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...