הגיוני שאחרי שמזערתי משחק , הדיסק הקשיח שלי יהיה על 100 אחוז מאמץ - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיוני שאחרי שמזערתי משחק , הדיסק הקשיח שלי יהיה על 100 אחוז מאמץ

SPONER

Recommended Posts

איך אני יגיד לך ? בכל אופן אולי אני אומר לא נכון אבל ככה אני רגיל וככה נראה לי הגיוני .. 5 דפים/עמודים (איך שלא תקרא לזה) בכל דף 20 כרטיסיות

לא הבנתי מה זה ה

Click 2 Play עושה .. אם אני לא טועה אתה התכוונתה שהוא מנטרל ולא מפעיל פלאש

ותראה וכולם תראו בבקשה ::

זה קרה אחרי סגירת כרום .. העכבר הגיב ממש לאט ובתקיעות , אבל ראם היה מנוצל רק 25 אחוז.. דיסק קשיח היה יורד ל86 ועולה ל98-99 במשך כחצי דקה דקה (לא ספרתי זו השארה בלבד)

c62b8ad0a58f4278330b96bfbcb88883.PNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
איך אני יגיד לך ? בכל אופן אולי אני אומר לא נכון אבל ככה אני רגיל וככה נראה לי הגיוני .. 5 דפים/עמודים (איך שלא תקרא לזה) בכל דף 20 כרטיסיות
זה עדיין לא ברור מה שגורם לקושי ולא רק לי להבין אותך.

זה נורא פשוט אתה פותח בתוכו 20 כרטיסיות או שאתה פותח 5 דפדפנים שונים(IE+FF+...) בכל אחד 20 כרטיסיות?

לא הבנתי מה זה הClick 2 Play עושה .. אם אני לא טועה אתה התכוונתה שהוא מנטרל ולא מפעיל פלאש
בדיוק, בכרום אין צורך בתוסף נפרד בשביל האפשרות הזאת, למרות זאת הוא עדיין זללן כי אצלו יש גם תהליך נפרד במנהל המשימות לכל כרטיסייה.

התקיעות הפעם זה בגלל אחוז השימוש הגבוהה של הדיסק הקשיח ולא בגלל מחסור בזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול להוסיף - תוסיף. זה ישפר לך בהרבה את העבודה במיוחד עם אתה "מעלה" לזכרון הרבה תוכן.

אני משתמש גם עם וגם עם waterfox (יש דבר כזה - לא שגיעט קטיב) כתלות למה אני מחפש - לכל אחד מהם יתרונות משלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נורא פשוט אתה פותח בתוכו 20 כרטיסיות או שאתה פותח 5 דפדפנים שונים(IE+FF+...) בכל אחד 20 כרטיסיות?

בדיוק, בכרום אין צורך בתוסף נפרד בשביל האפשרות הזאת, למרות זאת הוא עדיין זללן כי אצלו יש גם תהליך נפרד במנהל המשימות לכל כרטיסייה.

אז זהו אני לא יודע איך להסביר , אולי זה לא נכון אבל זה כמו שאני מבין את זה:

טב=כרטיסיה

דף =חלון

אני לוחץ על הדפדפן ,נפתח לי חלון=דף (ככה אני קורא לזה). בחלון הזה יש 20 טאבים= כרטסיות

במחשב הקודם הנייח היה לי 5 (על בטוח ) ובכל חלון היה 20 טאבים

מקווה שהפפעם זה יהיה מובן , אולי לא אומרים דף אלא חלון , אבל אני לא רגיל ..

אחי אז איך אני עושה את זה בכרום ?

אז זהו אני לא יודע איך להסביר , אולי זה לא נכון אבל זה כמו שאני מבין את זה:

טב=כרטיסיה

דף =חלון

אני לוחץ על הדפדפן ,נפתח לי חלון=דף אינטרנט (ככה אני קורא לזה). בחלון הזה יש 20 טאבים= כרטסיות

במחשב הקודם הנייח היה לי 5 (על בטוח ) ובכל חלון היה 20 טאבים

מקווה שהפפעם זה יהיה מובן , אולי לא אומרים דף אינטרנט אלא חלון , אבל אני לא רגיל ..

אם אתה יכול להוסיף - תוסיף. זה ישפר לך בהרבה את העבודה במיוחד עם אתה "מעלה" לזכרון הרבה תוכן.

אני משתמש גם עם וגם עם waterfox (יש דבר כזה - לא שגיעט קטיב) כתלות למה אני מחפש - לכל אחד מהם יתרונות משלו.

אוקיי אכן אולי אעשה זאת , אבל תכלס חשבתי ש8 GB זה הרבה ויותר מספיק.

ד"א העלתי תמונה והינה עוד תמונה שמראה שהדיסק הקשיח על 90 + אחוז אבל הזכרון לא עובר את ה30 אחוז ניצול

c10f0cfe6a360eac330b82412dc344dc.png

מה זה השירות המארח הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 עמודים ולא ראיתי שום דבר על מפרט חומרה ספציפי....

אתה משווה מחשב נייד X למחשב נייח Y.

בגלל שאתה לא נותן שום מפרט לא X ולא של Y אני אנחש.

במחשבים ניידים יש מעבדים עם צריכת חשמל נמוכה וכתוצאה גם הביצועים שלהם יותר חלשים ממעבדים בגרסאות "מלאות".

גם בזכרונות יש בניידים זכרונות שצורכים פחות מתח אבל פה אני לא בטוח שגם הביצועים מופחתים (תקנו אותי אם אני טועה). בכל מקרה יכול להיות שהזכרונות בנייד יותר איטיים מבנייח (אתה לא מביא שמות, דגמים, מספרים).

לגבי ההארד דיסק, במחשב הנייח שלך היה לך HDD 7200RPM. במחשב הנייד סביר להניח שיש לך 5400RPM או אפילו 4800RPM.

תפסיק לבלבל עם מונחים של דפדפנים, טאבים, חלונות, דפי ......

תענה על השאלות ששואלים אותך. תאמין לי זה רק בשביל לעזור לך. אין לאף אחד אינטרס אישי לדעת איזה חומרה יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שגם הביצועים מופחתים (תקנו אותי אם אני טועה). בכל מקרה יכול להיות שהזכרונות בנייד יותר איטיים מבנייח (אתה לא מביא שמות, דגמים, מספרים).

על הנייר אולי. בפועל אין הבדל מהותי.

אבל לגבי הקשיחים אני מסכים איתך אבל מה זה קשור בפתיחת דפי אינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף זיכרון, קנה ותתקין עליו מערכת הפעלה+תוכנות+משחקים נבחרים, והעצבים שלך על תקיעות ועיכובים יהפכו להיסטוריה.

כל שאר הדברים שאמרו לך פה הם חסרי משמעות לעומת זאת.

עם 8GB זיכרון+SSD גם המערכת הכי מפוצצת ולא מתוחזקת תטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וסיף זיכרון, קנה ותתקין עליו מערכת הפעלה+תוכנות+משחקים נבחרים, והעצבים שלך על תקיעות ועיכובים יהפכו להיסטוריה.

כל שאר הדברים שאמרו לך פה הם חסרי משמעות לעומת זאת.

עם 8GB זיכרון+SSD גם המערכת הכי מפוצצת ולא מתוחזקת תטוס.

למקרה שלא שמת לב יש לו כבר עכשיו 8GB וזה בדיוק מה שמוזר.

ולא מבין שSSD ישנה את הכל.

מה שהוא מתאר זה תקלה , גם בקשיח ואפילו של נייד לא אמור להיות מצב כזה. לכן במידה והבעיה היא אכן בקשיח עצמו (ולא ברור לי איך אתם משוכנעים כל כך בזה) הוא יכול באותה מידה לקנות קשיח רגיל והמחשב יחזור לתפקוד סביר. איטי - אבל סביר.

ברור שעדיף על הדרך אבל אין קשר לתקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני שאחרי שמזערתי משחק , הדיסק הקשיח שלי יהיה על 100 אחוז מאמץ?

כן!!

GTA IV אוכל לא מעט זיכרון אאל"ט.

כשאתה עושה ALT TAB הPF טוחן את ההרדיסק.

יכול מאוד להיות שהוא עושה זאת גם כשיש לך 8GB זיכרון.

למה?

ככה!

ALT TAB למשחק כבד מאז ומתמיד לאורך כל ההיסטוריה של ההיסטוריה גרם לפעילות הרדיסק כבדה.

מכמה וכמה סיבות, שאת חלקם אני מבין, את חלקם אני מכיר, את חלקם אני מרגיש, ואני לא רואה סיבה להתחיל להסביר.

הבעיות שאתה מתאר אינם בעיות.

הרדיסק לא בנוי למולטיטסקינג.

כל פעילות כבדה מורידה את ההרדיסק על ברכיו.

כל פעילות שנוספת עליו מעבר לאותה פעילות כבדה מחסלת את התגובתיות באופן אקפוננציאלי עד פי 100.

מה שהיה אמור לקחת שניה וזהו!, יכול לקחת גם דקה או שתיים כשההרדיסק טוחן כמה פעולות רצופות במקביל.

הרדיסק לא מתאים למחשב המודרני.

אתה יכול לשפר ביצועים עם הרדיסק אם תתחזק ותנהל את המידע והתוכנות והדרך בה אתה פועל כדי לצמצם חוסר יעילות "ביזבוז"(באותו אופן שלנשום זה בזבוז) משאבים ופעולות מקבילות.

אבל למה לך?

קנה קיבינימט.

אני מוכן לוותר על ארוחות ערב ולא לוותר על .

אני אתן ליטרת בשר תמורתו אם לא תהיה לי ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קנה קיבינימט.

בלי קשר לנאמר אני מצטרף , ומפנה את זה כמו שאמרת לכל הגיימרים והמתעסקים בתוכנות כבדות.

קנו קיבינימט

אני מוכן לוותר על ארוחות ערב ולא לוותר על . אני אתן ליטרת בשר תמורתו אם לא תהיה לי ברירה

משפט גדול.

אז מה, שני משפטים שלך בחתימה שלי?:rolleyes:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^למה אתה מצטט מישהו וכותב בציטוט "נכתב במקור ע"י" במקום פשוט לשים את הציטוט עצמו שיראה ככה

?קנה קיבינימט.
אני מוכן לוותר על ארוחות ערב ולא לוותר על .

אני אתן ליטרת בשר תמורתו אם לא תהיה לי ברירה.

בכל מקרה הינה סרטון סתם בשביל לקבל אינדיקציה למרות שהוא ישן ושם ההשוואה מול דיסק קשיח בגרסה מהירה(WD 1TB Black) ביחס לSSD שגם הוא ישן והיום יש בעלי ביצועים גבוהים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...