מפרט | 4k Max gaming - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט | 4k Max gaming

azuri

Recommended Posts

את האמת שלא שמתי לב שהוא לא כלול עם פתחים למעלה..

לי 128GB מספיק בהחלט.. אמרת 30-35GB אוקי אחרי נשאר לך 60 בערך-זה מספיק למשחק אפילו שניים- עם כבדים פחות גם 3

בקשר לזיכרון- מה הראת לי פה? זה שהם זולים זה בגלל שהם מיוצרים בסין והם נתח שוק גדול בגלל שהם זולים- נקודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mMmsak,

הטמפרטורות אולי הגיוניות אבל ממש לא טובות. וזה גם השוואה בין מארזים מבודדי רעשים שגם כך חמים יותר מהאחרים. המחיר שלו עדיין לא נמוך מספיק כדי לשקול אותו בחיוב, זאת לא בחירה טובה.

ה R330 טוב מאוד אבל הוא קטן יחסית ופחות מרווח וזה החיסרון הגדול שלו מול האחרים במחיר דומה.

זיכרון זה רכיב מאוד אמין כעיקרון שלא נוטה להתקלקל, תמיד יש מקרים יוצאים מן הכלל כמובן אבל זה ממש לא אומר שהם לא אמינים. לא צריך קירור בשביל כשלא מבוצע OC.

Hynix זאת חברה דרום קוריאנית שעובדת באסיה ובארצות הברית והיא בין 5 החברות הגדולות בעולם בייצור זיכרונות. זה שלא שמעת עליה לפני כן לא אומר כלום.

אל תמליץ אם אתה לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך זה מספיק אבל לא כולם רוצים למחוק משחקים, אני מעוניין להתקין 4-5 משחקים ולא כל פעם למחוק אחד ולהתנהל על בסיס מקום פנוי.

בקשר לזיכרונות: הראתי לך שהיא אחת החברות הגדולות שאתה כנראה לא מכיר או לא שמעת עליה:

Hynix אחראית על יצור של כ-30% מהזיכרונות בתחום ועכשיו היא תאבד ככל הנראה כמחצית מהייצור שלה, עקב כך הייצור העולמי ירד ב-15% בכמות ייצור זיכרונות מסוג זה. כמו כן המצב עלול להשפיע על המחיר הכללי של זיכרונות הפלאש יותר מאשר על מחירי זיכרונות ה-DRAM, כיוון שהעדיפות במפעל לאחרונה היא לזיכרונות NAND פלאש.

רק כדאי שתדע, זה שאין להם "צלעות קירור" לא אומר שהם לא טובים, כיום אף אחד כבר לא עושה לזיכרונות, לכן צלעות לזכרונות היום הוא רק גימיק וליופי, הם לא מגיעים היום לטמפרטורות

כאלו גבוהות כדי שיצטרכו שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...