מפרט | 4k Max gaming - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט | 4k Max gaming

azuri

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 4000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?200

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?משחקים, צפייה בסרטי HD

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

בעיקר את המשחקים הכבדים ביותר כגון BF4,Watchdogs

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). - 1440:900

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט?

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?5

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אני מאזור ר"ג ת"א ומעדיף את החנות הזולה ביותר.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?בטווח המיידי

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).מעוניין לכלול ,חיבור HDMI

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כן בעוד שנתיים שלוש כנראה.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך לוותר על ה SSD ולקחת מסך חדש שישפר משמעותית את חווית הגיימינג.

מפרט הכולל מסך IPS של DELL וכ. מסך חזק, משופץ עם אחריות לשנתיים:

מעבד:

Intel Core i5-4590 3.3 GHz 3.7Ghz Turbo LGA1150 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪893

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2

כמות: 1 - מחיר: ₪121

לוח אם:

Gigabyte GA-H81M-HD3 Front USB3 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪239

מארז:

בקניית מחשב חדש בלבד SilverStone Redline 04 Black USB3.0 + FSP 650W Raider

כמות: 1 - מחיר: ₪520

קירור למארז:

EVERCOOL EC-EGF-14 140mm Case Fan

כמות: 1 - מחיר: ₪37

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪349

כרטיס מסך:

Sapphire Radeon R9 280X BULK OC 3GB - תקינים לאחר החלפת יצרן - אחריות לשנתיים

כמות: 1 - מחיר: ₪899

קשיח למחשב שולחני:

Seagate Barracuda 7200.14 1TB SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪271

כונן אופטי:

Lite-On Phillips DVD-RW X24 SATA

כמות: 1 - מחיר: ₪95

מסך:

Dell 23 Monitor P2314H IPS Full HD Led

כמות: 1 - מחיר: ₪839

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪4263

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4178 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/2gs6ktny

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ לך לוותר על ה SSD ולקחת מסך חדש שישפר משמעותית את חווית הגיימינג.

מפרט הכולל מסך IPS של DELL וכ. מסך חזק, משופץ עם אחריות לשנתיים:

מעבד:

קירור למעבד:

לוח אם:

Gigabyte GA-H81M-HD3 Front USB3 - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪239

מארז:

בקניית מחשב חדש בלבד SilverStone Redline 04 Black USB3.0 + FSP 650W Raider

כמות: 1 - מחיר: ₪520

קירור למארז:

EVERCOOL EC-EGF-14 140mm Case Fan

כמות: 1 - מחיר: ₪37

זיכרון:

Hynix Original 8GB DDR3 1600 בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪349

כרטיס מסך:

קשיח למחשב שולחני:

כונן אופטי:

מסך:

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה עד 7 ימי עבודה

סה"כ: ₪4263

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית. ההרכבה, משלוח ואיסוף במקרה של תקלה חינם.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4178 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/2gs6ktny

אהלן, מסך אני אקנה בנפרד, כך שאפשר להכניס את ה- במקום המסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אשמח לעוד עזרה בנושא בבקשה אני רוצה לקנות כבר מחר.

התקציב עלה ל5000 כולל המסך כך שאפשר להוסיף ולנסות לנצל את התקציב בצורה טובה יותר עכשיו שהוא 5000.

אשמח למפרט מותאם לתקציב החדש!

בנוסף רציתי לדעת כמה זמן לוקח להרכיב את המחשב מהרגע שאני מזמין מהניסיון שלכם ותוך כמה זמן אוכל ללכת לקחת מהם את המחשב.

תודה רבה לכל העוזרים ממש חשוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מפרט שיעמוד בדרישות שלך ואפילו הרבה מעבר.. הכרטיס עבר שיפוץ בחברה והינו באחריות של שנתיים

ממליץ לך גם לקנות עוד מאוורר של 120 מ"מ ולשים אותו בחלק האחורי של המארז למען אוורר אידאלי ועדיין לעמוד בתקציב

בקשר לשאלתך: לוקח להם שבוע לעשות את זה אבל בחינם, אם תרצה תוסיף 75 ש"ח וזה יקרה תוך שלושה ימים(לא שווה,עדיף לחכות)

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

קירור למעבד:

לוח אם:

Gigabyte GA-H81M-D2V Retail Front USB3.0 - מחיר מבצע

כמות: 1 - מחיר: ₪245

מארז:

בקניית מחשב חדש בלבד NZXT H230 Glossy Black + FSP 650W Raider

כמות: 1 - מחיר: ₪620

זיכרון:

Kingston 8GB DDR3 (8Gx1) HyperX Fury Blu CL10 Kit

כמות: 1 - מחיר: ₪410

כרטיס מסך:

קשיח למחשב שולחני:

קשיח למחשב שולחני:

Ocz SSD 128G Sata3 Indlilinx Barefoot 3 Vector

כמות: 1 - מחיר: ₪458

כונן אופטי:

מסך:

הרכבה:

סה"כ: ₪4851

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 4754 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/tfn16lb7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה זה טוב?

לוח אם פחות מפוצ'ר.

מארז יותר יקר, מבודד רעשים - מה שלא ביקשו, לא מאוורר מספיק ולא מומלץ למערכות גיימינג חמות.

זיכרון יקר ולמרות זאת לא ייתן שום יתרון בביצועים.

SSD יקר עם נפח של 128 גיגה בלבד מה שלא מספיק ולא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה צריך לוח אם יותר מזה, כמו כן עדיין יש תקציב לשפר במעט את הלוח אם.. שיעשה מה שבא לו (ועדיין יהיה לו מספיק למאוורר אחורי)

המארז הזה מעולה והוא ביקש 5.. וזה יתן לו 5+

הוא יהיה מאוורר מספיק אם הוא יוסיף מאוורר מאחורה כמו שאמרתי לו

לא צריך 250GB של ומה שאני שמתי אומנם יותר יקר אך יותר משתלם וגם הרבה יותר מהיר

עדיף לקנות מחברה מוכרת ונורמלית עם אחריות שאפשר לסמוך עלייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנושא הלוח - לא רואה היגיון בלקנות יותר יקר (גם אם במעט) כשהוא מפוצ'ר פחות. תסביר לי.

בנושא המארז - כשלא מבקשים מארז מבודד רעשים (7 - 8) עדיף לקחת מארז מאוורר יותר שמתאים למערכות גיימינג, לטמפרטורה במאמץ יש השפעה ישירה על הביצועים. וזה גם זול יותר.

SSD - , כמה תוכנות בסיסיות וכמה משחקים בודדים זה כבר יותר מ 120 גיגה. מה ששמת ממש לא משתלם. 250 גיגה גם משתלם יותר פר גיגה כשסדרת ה EVO בראיד קרובה בביצועים שלה ל PRO.

Hynix זאת חברה גדולה מאוד ומוכרת שנותנת אחריות לכל החיים. TMS נותנת אחריות לשלוש שנים גם לה וגם לקינגסטון. בנושא הביצועים כבר אמרתי - אין שום יתרון, זה כסף מבוזבז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר הלוח זה לא בכלל לא הלוח שרציתי.. בהתחלה שאמרת את זה לא הבנתי למה התכוונת ואז ראיתי שזה בכלל לא מה שרציתי לשים- טעות שלי צודק

בנושא המארז- עדיף לקחת אחד איכותי ולא אחד מחומרים זולים ופשוטים.. עדיף לקחת אחד איכותי וטוב כל עוד זה במסגרת התקציב- אף אחד פה לא רוצה שהוא יתאכזב, חוץ מזה שהוא מכוער והרבה מתחת לרמת רעש 5 הוא בסביבות ה 3-4

לא צריך יותר מ 128 SSD תאמין לי- אני עם 128 וזה מספיק בהחלט ל BF4 3 WD ועוד כמה קטנים כמו שהוא רוצה לשים.. ויש לי מלא תוכנות כולל מערכת ההפעלה כמובן אופיס ומלא תוכנות כבדות- מסקנה: 128 מספיק ל 3 עד 4 משחקים

HYNIX אכן חברה גדולה אבל היא מוכרת רק בגלל המחירים הזולים וזאת חברת התפשרות במקרה של חוסר תקציב. שווה כל שקל ממליץ עליה מניסיון

אני הייתי מוותר פה על הצורב, לוקח מהישן ומשקיע יותר בלוח אם אולי אפילו H97 שיספיק לשנתיים שלוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שה Redline לא מספיק טוב? למחיר שלו הוא מצוין. קודם כל סילברסטון זאת חברה מצוינת שמייצרת מארזים איכותיים. במארז הזה יש כל מה שצריך - פילטרים, מקום לכוננים, סידור כבלים טוב ועוד.. רק חסר לו מאוורר אחד מה שהשלמתי. ובמיוחד הוא מאוורר הרבה יותר מה H230 החנוק שלא יתאים. ממנו הוא כן יתאכזב כשיראה את הטמפרטורות במאמץ. הוא כן ייתן רמת שקט 4 - 5. כשאין חומר מבודד רעשים מה שקובע זה החלקים הפניים, עד כמה הם שקטים, מאווררים, ספק וקשיח..

בקשר ל SSD - צריך לקנות מוצר משתלם שייתן נוחות בעבודה. עם ה 128 גיגה אתה צריך לבחור מה להתקין ומה לא וזה לא נוח ומעצבן.

התפשרות זה כשאתה מתפשר על הביצועים על מנת לחסוך. כשאתה קונה אתה רק חוסך כסף ולא מאבד שום דבר מבחינת ביצועים. אנחנו כבר לא בתקופה שמהירות שעון, תיזמונים וערוץ כפול שינו משהו... זה עבר.

קינגסטון אכן חברה טובה מאוד אך זה יהיה מיותר לבזבז כסף רק על השם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן מאמץ זה לא משנה.. בקושי שומעים בגלל הרמקולים אז לא צריך לדון בזה אפילו, גם אם תשים אותו בתוך בטון אתה תשמע אותו.. H230 חוסם רעשים אבל הוא מאוורר עם אפשרויות רבות להוסיף והוא אכן שווה את המחיר ביחד עם הספק.. צריך להוסיף מאוורר אחד מאחורה וזהו

תוכלת חיים של פוחתת משמעותית אחרי שנה וחצי, הם פתאום יכולים להישרף מקצר או פשוט להפסיק לעבוד ואז אומרים לך שזה באשמתך ולא מטפלים בזה במסגרת האחריות. אז נכון שאתה לא מוותר על ביצועים אבל לאורך הזמן זה ישנה מאוד עדיף להשקיע פה במיתוג עם שם וחברה איכותית ולקבל מוצר איכותי מה גם שקינגסטו שמים קירור נורמאלי לזיכרון ולא משאירים אותו ככה חשוף לאבק וחום

בקשר ל - מספיק בהחלט 128 כמה כבר משחקים בכל ה BF4 וכאלה זה נמאס עוד הרבה לפני שיוצא משחק חדש וכבד.. את כל המשחקים הפשוטים שמים בדיסק קשיח רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת טמפ' הגיונית לחלוטין (למחיר כמובן).. שאר המארזים יקרים יותר

אגב- אני עם 330R והוא מעולה לדעתי, מה אתה אומר עליו? (סתם מתוך סקרנות)

בקשר לזיכרון: קרה לחבר של בן דוד שלי בזמן מאמץ אחרי שנה וחצי עם הזיכרון שלהם- אסור לשים בלי בימנו ובטח בקיץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

H230 חוסם רעשים אבל הוא מאוורר עם אפשרויות רבות להוסיף והוא אכן שווה את המחיר ביחד עם הספק.. צריך להוסיף מאוורר אחד מאחורה וזהו

מארז שלא מכיל פתחי איוורור בחלקו העליו(בגג המארז) מבחינתי לא מאוורר, אני לא יודע באיזו ארץ בוצעה בדיקת הטמפרטורה בסקירה, אני בטוח שבאוגוסט בארצנו הטמפרטורות יהיו גבוהות יותר.

תוכלת חיים של HYNIX פוחתת משמעותית אחרי שנה וחצי, הם פתאום יכולים להישרף מקצר או פשוט להפסיק לעבוד ואז אומרים לך שזה באשמתך ולא מטפלים בזה במסגרת האחריות. אז נכון שאתה לא מוותר על ביצועים אבל לאורך הזמן זה ישנה מאוד עדיף להשקיע פה במיתוג עם שם וחברה איכותית ולקבל מוצר איכותי מה גם שקינגסטו שמים קירור נורמאלי לזיכרון ולא משאירים אותו ככה חשוף לאבק וחום

מאיפה אתה ממציא את הדברים האלו, חברת

HYNIX היא אחת החברות הגדולות ביותר ליצור זיכרונות נדיפים והיא האחראית לזינוק במחירי הזיכרונות בעולם, למקרה שפספסת:

http://hwzone.co.il/%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%A4%D7%AA-%D7%A2%D7%A0%D7%A7-%D7%A4%D7%A8%D7%A6%D7%94-%D7%91%D7%90%D7%97%D7%93-%D7%9E%D7%9E%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%99-%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%AA-hynix/

http://hwzone.co.il/%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8%D7%99-%D7%94%D7%96%D7%99%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%96%D7%A0%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%AA%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%A4%D7%94/

בקשר ל - מספיק בהחלט 128 כמה כבר משחקים בכל ה BF4 וכאלה זה נמאס עוד הרבה לפני שיוצא משחק חדש וכבד.. את כל המשחקים הפשוטים שמים בדיסק קשיח רגיל

בקשר ל- במחשב גיימינג, 128 גיגה ממש לא מספיקים על אף כמה וכמה אם יותקנו עליו משחקים כמו BF4 שלא לא נמאס גם אחרי כמה חודשים, מספיק שאתה מתקין מערכת הפעלה, מתקין את BF4 עם כל ההרחבות(בערך 30-35 גיגה אולי יותר),

מתקין עוד משחק וכמה תוכנות והופ נגמר לך המקום. כשהיה לי של 128 גיגה תמיד נאבקתי עם המקום כדי שלא יגמר, עד שאמרתי לא עוד והחלפתי אותו בכונן של 250 גיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...