עזרה בבחירת מסך שיתאים לתכנות במשך שעות רבות ביום + מעט gaming - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מסך שיתאים לתכנות במשך שעות רבות ביום + מעט gaming

shayfroid

Recommended Posts

השאלה היא מה המטרה - להציג חלון ענק אחד או משחק על 3 המסכים יחד - עדיף מסגרת צרה. לעבודה עם חלונות נפרדים על כל מסך - פחות משנה המסגרת ואז הייתי מעדיף רזולוציה גבוהה יותר (במיוחד לגובה).

ימשוך את הסאונד שמגיע דרך כניסת הוידאו הפעילה כרגע. כלומר - הסאונד יגיע מאותו מקור שממנו מגיע הוידאו.

קודם כל תודה על התגובה!

אתה אומר את זה מניסיון? כי אני כנראה אקנה את ה U2414H ביחד עם הרמקול של AC511

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

idanmal- מבחינת כרטיס המסך שלי מדובר ב gtx-780. יש לך איזה אינפוט לתת לי בקשר לציפייה לעבודה עם 3 מסכים? תודה.

לעבודה אין בעיה, למשחק על שלושת המסכים, כרטיס בודד כמו ה-GTX780 לא מספיק, אלא אם אתה מכוון להגדרות בינוניות-גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר את זה מניסיון? כי אני כנראה אקנה את ה U2414H ביחד עם הרמקול של דל AC511
לא מנסיון, רק מהגיון. תחשוב על טלוויזיה עם כמה כניסות . כשאתה בוחר כניסה זה משפיע גם על הוידאו וגם עם האודיו. לא הגיוני שזה יתנהג אחרת במסך, ואם כן - זה פאק רציני. :)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מנסיון, רק מהגיון. תחשוב על טלוויזיה עם כמה כניסות . כשאתה בוחר כניסה זה משפיע גם על הוידאו וגם עם האודיו. לא הגיוני שזה יתנהג אחרת במסך, ואם כן - זה פאק רציני. :)

באסה, אין איפה לבדוק את הקומבינציה הזו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...