מפרט שהמליצו לי עליו - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט שהמליצו לי עליו

natanel102030

Recommended Posts

פותח הדיון יכול לרצות הרבה דברים, אך גם ציין שהוא מעוניין להשאר באיזור 5K ואפילו פחות, אי אפשר לאכול את כל העוגה בתקציב שהציב, אם הוא מוכן לחריגה מעבר אז בבקשה.

1. מה התקציב המקסימאלי? נגיד... 5.5

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? זה הגג. אני מעדיף שלא לעבור את החמש.

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? NOT

Syszone

אם התכוונת לבאנדל הזה של ננוקסיה:

http://www.tms.co.il/product/13510

קח בחשבון שהמארז הזה נמוך יותר אך עמוק הרבה יותר, כלובי הקשיחים בו לא מתפרקים/נשלפים, מה שלא מועיל לזרימת האוויר.

אם היה באנדל של ה-DS1 כמו בעבר ב-850 שקלים, הייתי הולך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך IPS למשחקים? זה יעבוד בסדר?

אני יכול לרצות הרבה דברים אבל תסכים איתי שמיקום בהארדיסק זה יותר חשוב מULTRA או HIGH במחשב שמיועד למשחקים בהגדרות אמנם גבוהות אבל לא אמרתי גיימינג כבד מאוד.

בקיצור, המפרט עם המסך, שנמוך בכ. מסך ותוספת של SSD לדגם של ב600. מה מומלץ? ואם אפשר ( ולדעתי אפשר ) לא לעבור את החמש אלף עם זה זה בכלל יהיה פצצה

דבר אחד אחרון, יש חנות שממוקמת בראשון לציון שכדאי לקנות ממנה?

ובגלל שאני ממש קרצייה, אם אני מוותר על השקט המוחלט והולך על מארז רגיל כמו שהציעו פה, תמליץ לי על באנדל אחר?

תודה ענקית, מצטער על החפירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך IPS למשחקים? זה יעבוד בסדר?

אני יכול לרצות הרבה דברים אבל תסכים איתי שמיקום בהארדיסק זה יותר חשוב מULTRA או HIGH במחשב שמיועד למשחקים בהגדרות אמנם גבוהות אבל לא אמרתי גיימינג כבד מאוד.

בקיצור, המפרט עם המסך, שנמוך בכ. מסך ותוספת של SSD לדגם של ב600. מה מומלץ? ואם אפשר ( ולדעתי אפשר ) לא לעבור את החמש אלף עם זה זה בכלל יהיה פצצה

דבר אחד אחרון, יש חנות שממוקמת בראשון לציון שכדאי לקנות ממנה?

ובגלל שאני ממש קרצייה, אם אני מוותר על השקט המוחלט והולך על מארז רגיל כמו שהציעו פה, תמליץ לי על באנדל אחר?

תודה ענקית, מצטער על החפירה

זה תלוי מה העדפה שלך ... אישית אני ( ועוד כמה אנשים ... ) יוותרו על עם יש להם אפשרות לשפר משמעותית או קצת את הגראפיקה \ FPS ופשוט להוסיף בעתיד כשהתקציב יאפשר ... לא לשכוח לא נותן שום שיפור במשחקים ( כן בARMA לדוגמא יש השפעה אבל קטנה )

אלא רק עוזר לך בהרצת מהירה יותר של מערכת ההפעלה \ קיצור זמני טעינה של משחקים

המפרט השני שעידן הציע מצויין ... !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי מוותר היום על בשום מחיר, היום לקנות מחשב בסכומים האלו ללא זה כמו פול גז בניוטרל, גיא, אני חושב שאתה לא זוכר מה המשמעות להיות בלי , להמתין שמפה של BF תטען לך במשך דקה וחצי ויותר, בזמן הזה כולם כבר נכנסו וכבשו דגלים, הרגו כמה פעמים ואתה מתעצבן, בכלל כל פעם אתה שוקל אם לאתחל את המחשב ולהמתין שהמערכת תעלה וכל הדרייברים.

פותח הדיון, אם אני יורד לבאנדל עם מארז שאינו מבודד רעשים אפשר לחסוך כ250 שקלים במפרט השני, כדי להגיע לאיזור 5000 שקלים אצטרך להתפשר על הלוח אם ולרדת ללוח בעל ערכת השבבים H81 עם רק שני סלוטים לזכרונות, בהם תוכל לאייש שני סטיקים של 8 גיגה כל אחד ולהגיע לסך מקסימלי של 16 גיגה ראם, לא שאני רואה שתצטרך יותר מ16 גיגה של בכל תקופת המחשב. אם ישלך צורב ישן, תוכל לחסוך עוד 100 שקלים.

אי אפשר להנות מכל העולמות, תחליט מה אתה רוצה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...