אייפד 2 ננעל :( - עמוד 3 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפד 2 ננעל :(

Re_Boot

Recommended Posts

צריך להיות חתיכת ילד מסכן בשביל להסתובב בפורומים ולהאשים אנשים שהם פאנבויים.

במיוחד כשאתה בעצמך פאנבוי........

זה לא סותר את זה שהוא ניסה לעזור בדיון (לא יודע, לא קראתי את כל הדיון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עובד לשני הצדדים, כמו השיעור לחיים של Googleness לא לקנות מוצרי והערה לפני על נפלאות האפל וכו׳

הוא פשוט הגיב ל״ילד מסכן״ הראשון כאן בת׳ראד אבל לא לפני שהוא ניסה לפחות לעזור פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה תמיד מגיע לזה? כן פאנבוי לא פאנבוי, למי אכפת?

אני לא אתייחס לכמה תגובות האחרונות ואנסה להמשיך את הדיון המקורי...

יש לך גיבוי של המכשיר? תנסה לשחזר את הגיבוי דרך אייטיונס

אחרי זה במכשיר תכנס להגדרות -> icloud ותנסה לבטל את find my iphone. זה אמור להציג לך את הכתובת מייל של ה- apple id.

יש לך גישה למייל הזה? תעשה שחזור ססמא ב- https://iforgot.apple.com (ה- id זה הכתובת מייל שלך)

אחרי זה תבטל את find my ותכניס את הססמא החדשה

עכשיו אתה יכול לעשות ריסטור בלי בעיות

**אני ממליץ להשאיר אותו פועל, אבל תרשום לעצמך איפשהו את המייל והססמא כדי שלא יקרה לך דבר כזה שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להיות חתיכת ילד מסכן בשביל להסתובב בפורומים ולהאשים אנשים שהם פאנבויים.

במיוחד כשאתה בעצמך פאנבוי........

זה לא סותר את זה שהוא ניסה לעזור בדיון (לא יודע, לא קראתי את כל הדיון).

אני מסתובב בפורום ומחפש דיונים שאני חושב שאני יכול לעזור בהם, קורה שאני נתקל באנשים שאומרים משהו שאני כל כך לא מסכים איתו שאני חייב להגיב.

אם אני יכול לתרום לדיון אז בכלל.

אתה מוזמן לקרוא לי ילד מסכן, פאנבוי, מציק, נואש והרשימה ממשיכה.... לא ממש אכפת לי.

ולפותח הדיון, אם תצליח למצוא את ה-ID המדוייק שמקושר לאייפד, וכל הנסיונות לשחזור סיסמא כשלו, אפשר להתקשר לאפל, ואחרי שליחת פרטים מזהים (דרכון, ת"ז) תוכל לקבל גישה לחשבון.

רק בפעם הבאה, אל תפרמט "בכוח" מכשיר נעול עם 7 ומעלה.

וכדי למנוע מקרים כאלה, תשמור לך עותק של הסיסמא בפתק ושים אותו במקום בטוח בבית, שתזכור איפה.

זה הציל אותי לא פעם ולא פעמיים, בייחוד עם דברים רגישים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה עדיין רלוונטי - קרה לי מקרה דומה שלא הצלחתי להתחבר למשתמש ב- למרות שזכרתי את השם משתמש והסיסמה. לאחר שהתקשרתי לתמיכה הטכנית (בבריטניה), ניסינו לשחזר את החשבון עם המספר כרטיס אשראי, שגם לא עזר (שווה לך לנסות גם את זה).

בשיחה שלהם הבנתי משהו - ההתחברות ל- השתנתה - פעם היינו מזינים את ה-AppleID בתור שם המשתמש ובאיזשהו שלב בהיסטוריה, ההתחברות הפכה להזנה של כתובת המייל בתור שם המשתמש (הסיסמה נשארה זהה לדעתי), וזו הסיבה שלא הצלחתי להתחבר.

מציע לך לנסות להזין את הכתובות מייל הבודדות שיש לך עם הסיסמאות הקבועות שיש לך, זה כנראה אחד מהקומבינציות האלו.

מקווה שהבנת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעור לחיים לא לקנות מוצרים של אפל.

תנסה לפנות למעבדה פרטית אולי יש להם "טכניקות" לפתוח את המכשיר.

בהצלחה עם הטלפון המקרטע שלך שישר שאתה קונה אותו מחליף לו את הרום על מנת שיעבוד נורמלי וגם זה לחצי שנה +- עד ששוב יש בעיות.

כמובן שהתגובה הראשונה שלך תהיה שבמכשיר שלך הכל עובד חלק ואין שום בעיה.

אבל מספיק להיכנס לפורמים תמיכה של XDA ולגלות את הגועל נפש הזה.

דרך אגב, חביב הטלפונים שלך, 5 בין המובילים עם 11K הודעות תמיכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה עם הטלפון המקרטע שלך שישר שאתה קונה אותו מחליף לו את הרום על מנת שיעבוד נורמלי וגם זה לחצי שנה +- עד ששוב יש בעיות.

אתה טועה.

עם רום סטוק הטלפון שלי עבד מעולה שנה. החלפתי רום כי הפסיקו להוציא עדכונים למכשיר.

אחרי זה עם הרום החדש המכשיר עבד לי מעולה ויותר טוב מהמקורי לעוד שנה וחצי (עם עדכוני גרסאות לרום מידי פעם)

סה״כ חוויה חיובית היתה לי עם אנדרואיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה.

עם רום סטוק הטלפון שלי עבד מעולה שנה. החלפתי רום כי הפסיקו להוציא עדכונים למכשיר.

אחרי זה עם הרום החדש המכשיר עבד לי מעולה ויותר טוב מהמקורי לעוד שנה וחצי (עם עדכוני גרסאות לרום מידי פעם)

סה״כ חוויה חיובית היתה לי עם אנדרואיד

אייפון 4

-since 2010

עדיין מקבל עדכונים רשמיים מטים קוק וחבריו.

אייפון (כה, המקורי)

-since 2007

גרסה מקוסטמת של מערכת ההפעלה נותנת לו מראה של IOS7 ותאימות עם מספר אפליקציות חיוניות.

שני טלפונים, אחד בן 7 - שמיש מינוס. השני בן 4 - שמיש פלוס פלוס.

תן לי איזה מלפני 4 שנים שלא נשכח בידי היצרן שלו.

roeesnir צודק, בשביל מכשיר זול אקנה .

לאחי אני מזמין Doogee DG800 ב-150 דולר כולל עברית כולל משלוח אקספרס - פנאן.

אבל בשביל ספינת דגל במאות דולרים, את זה לא מחליפים כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בRAZR המקורי שיצא ב2011 כמדומני ועדיין עובד מצויין ולא מצאתי שום סיבה להחליף אותו, עבר שדרוג גרסא פעם אחת לאנדרואיד 4.0.4 ועובד מעולה בשביל מה שאני צריך.

לא דורש ממני שום תוכנות דרקוניות או התקנות כלשהן, גם לא אונס אותי להשתמש בחשבון "גוגל" אחד ויחיד למכשיר כל פעם שאני מאפס אותו להגדרות יצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...