אייפד 2 ננעל :( - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אייפד 2 ננעל :(

Re_Boot

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
זה מוזר, נסה להיכנס ל iCloud שוב, רק תדאג שאתה מקיש את המשתמש והסיסמה ולא בונה על מה שנמצא בזיכרון, בנוסף כדאי שתעשה את זה בדפדפן אחר שלא יהיו טעויות

הנה אני בתוך ה ICLOUD, זה מה שאני מקבל כאשר אני נכנס ל FIND MY IPHONE

<a  href=%7Boption%7Dhttp://up409.siz.co.il/up1/zazvm2imjyx2.jpg' alt='zazvm2imjyx2.jpg'>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל הוא כותב לך את האימייל של האפל ID בצנזור, תראה אם זה האימייל שלך (זה רושם אות ראשונה, ואת ה-@*שירות המייל שלך*)

לא לקנות מכשירי אפל?

בסדר, אתה googleness אל תקנה. אני מריח פאנבוי של איזה חברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לקנות מכשירי אפל?

בסדר, אתה googleness אל תקנה. אני מריח פאנבוי של איזה חברה...

מה הקשר, אם כבר הפוך... אני ההפך הגמור מפאנבוי של אפל. אני פשוט מתעב את המערכת שלהם ודרך ההתנהלות שלהם.

אני אתן דוגמא... לאחיין שלי יש אייפד, רציתי להעביר לו מהמחשב אצלי סרט כדי שהוא יוכל לצפות. מסתבר שמבלי להתקין Itunes על המחשב אני לא יכול להעביר את הקובץ ונאלצתי להעביר אותו דרך Drive והאפליקציה של VLC על האייפד.

לעומת זאת על הטאבלט של אחותי מסוג גאלאקסי טאב 2 כשרציתי להעביר לה על הטאבלט כמה פרקים של סדרה כל שהייתי צריך לעשות זה להתחבר עם כבל ונפתח לי התיקייה סטייל DOK בלי שטויות ובלי כאבי ראש.

לאורך השנים נתקלתי בהמון המון המון מקרים שמוצרים של בעלי מערכת דרקונית ונעולה בצורה כרונית ועם חוויית משתמש נוראית בהרבה מאוד מקרים, לכן אני לא אוהב את המוצרים שלהם.

לכן אני לא מבין את ההערה שלך.

בקשר לבעיה של פותח הדיון הצעתי שיפנה לחנות ממנה רכש עם הוכחת קנייה ואולי יוכלו לעזור לו לפתוח את הנעילה או במידה ואין הוא יכול לפנות למעבדה פרטית שעוסקת בשיטות יותר מפוקפקות למניפולציה של מערכת ההפעלה במכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר, אם כבר הפוך... אני ההפך הגמור מפאנבוי של אפל. אני פשוט מתעב את המערכת שלהם ודרך ההתנהלות שלהם.

אתה צוחק נכון?

התכוונתי שאתה פאנבוי של , גוגל!

התגובה הזאת רק מראה את זה עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF מה הקשר.... אויש אתה מקרה אבוד...
לא צריך להיות פאנבוי של איזה חברה כדי לשנוא את .

האמת, גם לא צריך כ"כ להשתמש במכשירים שלהם בשביל להבין עד כמה זה דפוק.

מספיק לקרוא על חוויות כאלה.

טעיתי, שניכם אנטי- פאנבויז.

זה יותר גרוע מאפל פאנבוי, זה שנאה עיוורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעיתי, שניכם אנטי- פאנבויז.

זה יותר גרוע מאפל פאנבוי, זה שנאה עיוורת.

ברור כשמש שאתה פנבוי של , והמסוג הגרוע ביותר - זה שמסתובב כל היום בפורומים ומתבכיין על זה שאנשים לא אוהבים את התפוח שלך.

תתבגר / תשיג חיים ותפסיק להתבכיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...