המלצות משחקים ל-PS2 (כן, 2, זו לא טעות) - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות משחקים ל-PS2 (כן, 2, זו לא טעות)

yaloner

Recommended Posts

כתבתי למי שמחפש משהו בזול ושיהיה עם משחקים עדכניים בתור דוגמא הוא לא חייב לקנות סתם ככה אפשר לקנות באיזה יום הולדת או שהילדים יהיו קצת יותר גדולים והיו זמנים שPS2 ירד למחירים שכאלו עם הזמן וזה היה נחשב לזול ובמקרה הזה אפשר להישאר מקורי ועדיין להרוויח עם הזמן כמובן העניין שיש לו PS2 ואם הוא לא מעוניין להוציא יותר מידי שמתי גם קישור למוכרת ביד2 שמוכרת כל משחק ב40ש"ח בנוסף אולי כדאי להשקיע כמה שקלים על כבל Component בשביל לראות קצת יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונסולה זה משהו שיוצא כל הרבה שנים , ולכן הפרש של 2 דורות זה המון , וזה ממש לא לזרוק את הישן כשיוצא חדש.

גם אלי הגיעה לאחרונה קונסולה ps2 , ועוד אחת עובדת ושקוראת צרובים , ולא מצאתי לה שימוש או אפילו מישהו שיהיה מעוניין בה.

לילדים יש היום טאבלטים/מכשיר סלולרי/מחשב , שכולם מציגים גרפיקה טובה יותר , ולכולם יש אינספור משחקים.

תוסיף לזה את העובדה שקיים אימולטור של ps2 שכנראה יעבוד טוב מהקונסולה עצמה , ואת הצורך שלו לקנות איכשהו משחקים , אז באמת שאני לא רואה שימוש במכשיר הזה.

מה לעשות שיש דברים שאחרי יותר מ10 שנים , שאולי הגיע הזמן שיפרשו לדרכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניכם מפספסים את הנקודה.

זה לא דיון על מה עדיף PS2 או PS3, והאם עדיף לשחק PS2 על הקונסולה או באמולטור.

לבחור כבר יש קונסולה ביד, והוא מחפש כמה משחקים. במקום זה מציעים לו לזרוק אותה לפח ולקנות ב1000 שקל (ממש כלום כסף, נכון?) מערכת חדישה למשחקים.

מה שכן - הייתי מוודא יותר טוב שהקונסולה בכלל עובדת כמו שצריך (מנסה משחק אחד). אולי יש בה משהו תקול ואז כל הדיון הוא מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה QttP על החזרת הפוקוס.

הגיע איזה משחק היאבקות WWF דפוק והוא מאוד מקרטע, אבל נראה לי שזה יותר קשור לזה שה- שרוט.

בקיצור, אנסה למצוא דרך שיקרא צרובים או אחפש משחקים זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לPS2 יש הרבה "פנינים" ,אבל כמו שאמרו ,מתאים בעיקר לרטרו

דרך אגב ,במצב רישמי (בלי ציפ מיוחד) ,יש הגנה אזורית על מישחקי PS2

ככה שמישחקים יפעלו ,רק מהאזור של הקונסולה ,במידה ואתה הולך לקנות

בקשר לזמני טעינה ,לPS2 היה זיכרון מאוד קטן ,והרבה מישחקים ניטענים בקצב איטי ,חלק מהמפתחות הצליחו ליתגבר על הבעיה וחלק לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...