צריך המלצה לעכבר + פד - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לעכבר + פד

zagreb

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק אותו דבר כמו תאוצה של מכונית, איך הוא מאיץ מעמידה למהירות.

אז בmx510 זה יותר מהיר וגם עומד במהירות יותר גבוהה, זה בסדר אבל, גם 10g זה יותר ממספיק בשביל היד שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח איזה אנשים סרוטים

זה כמו חבר שלי משתמש ב

sens

שלוש מספרים אחרי הנקודה

אתם לא קולטים העכבר הוא לא זה שיהפוך אותכם ליותר טובים

אם יש לך את זה אז יש לך

אם אין לך את זה אז לא יהיה לך.

בכל זאת אתמול הייתי אצל חבר

ואני ממליץ בחום לקנות תעכבר הזה

http://www.pch.co.il/docs/pd-1106605582.htm

שאתה שם תיד על העכבר היד פשוט מתלבשת עליו בצורה נוחה שמאפשרת עבודה עם העכבר למספר שעות

רק חבל שהוא בא עם מקלדת

אבל גם המקלדת מעולה ואני שוקל לעבור לכזאתי היא מאוד נוחה

רק צריכים להתרגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א - לא הייתי ממליץ לקנות את ה "MX510" שיש ב KSP. ה MX510 הוא בלעדי לרשת BestBuy עד אמצא אפריל, ואין לי מוסג מה להם יש שם. מה גם שהם אומרים הוא ...

אני מביא לי MX510 אמיתי מ BestBuy.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל התעוררתי מוקדם (עכשיו) אני בערב יסע לאופיס דיפו, וקודם אמרתי שרק אם יהיה לי מספיק כסף לmx500 אני יקנה אותו (מישהו יודע אם יש 510 באופיס דיפו? אה הם אותו צורה? ה500 וה510?)

ואם לא יהיה לי כסף כנראה שאני יקנה משהו של מייקרוסופט.

תודה לאלה שפירטו על ההבדלים הקיימים בין mx500 לmx510, ולא סתם אמרו הוא יותר טוב.

וDarkMan אתה מחובר למציאות? נראה לך אני יקנה סט ב570?! (אם היית קורא הכל היית מבין שזה בכלל לא לעיניין) וגם לא אמרתי שהעכבר יהפוך אותי ליותר טוב, אני רוצה עכבר חדש כי אני רוצה משהו יותר טוב שיש לו גפ כפתורים של אחורה קדימה וגם ששלי גוסס הוא לא פועל ב70% מהזמן (ושאני אומר לא פועל אז הדבר היחיד שפועל זה הכפתור הימני) וגם אולי אם אני יחליף מעכבר של 50 של לאחד של 250\300 שקל יהיה שיפור קטנטן.

בכל מקרה אני יודע כבר מה עדיף לי תודה רבה ושאני יגיע לשם אני יחליט לפי המחירים.

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את האתר שלהם אבל זה בכלל לא מעודכן ובחנות עצמה יש הרבה יותר דברים.

וprexus קראתי את התגובה שלך אבל אני בכלל לא רואה שזה מוזר כי יכול להיות שהם לא היבואנים ובכל זאת יש להם את זה, בוא אני יתן לך דוגמא לכמה דברים שלא אמורים להיות אצל יבואן מסויים (שהם לא מייבאים את המוצר בכלל) אבל יש להם אותו המחיר יותר זול מהיבואן הראשי, יבואן x לא מיבא מסך , ויבואן y כן מיבא, איך שהוא הם עושים מעין "החלפה" בינהם ויוצא שx ימכור את המסך יותר זול מy, וזה בדוק על בדוק זה קורה לנו אם כמה יבואנים שאנחנו עובדים איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP לא קונים מהיבואן בארץ, הם מיבאיים ביבוא מקביל. בגלל זה הם כלכך זולים. כי הם מיבאיים לעצמם.

בכל מקרה, אחי חיפש לפני כמה שבועות עכבר.

היינו גם באופיס דיפו

הם יקרנים, אל תקנה שם, זה יוצא לא שווה!

אני אתן דוגמאות

MX700

באופיס דיפו - 550 שקל אם אני זוכר נכון

בKSP 330

מייקרוסופט אינטלי מאוס אקספלורר אופטי

באופיס דיפו - מעל 300 שקל

בKSP - 190

זה גם מה שאחי קנה בסוף, אחלה עכבר.

אם אתה לא מחפש , תיקח את הV3 של (זה מה שלי יש) או את הMX510, ששמעתי עליו דברים טובים, אבל לא ראיתי אותו במציאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח איזה אנשים סרוטים

זה כמו חבר שלי משתמש ב

sens

שלוש מספרים אחרי הנקודה

אתם לא קולטים העכבר הוא לא זה שיהפוך אותכם ליותר טובים

אם יש לך את זה אז יש לך

אם אין לך את זה אז לא יהיה לך.

Dude, its a crap!

its really true that if you`ve got the skillz so you`ll be good but the sens is very important.

its help you to fit yourself in the most comfortable possition and your mouse moves fits to your hand movments.

i for example, very sensetive and the first time to play any game, i fits myself to the mouse then i start to play.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...