רעש רצוף מהמחשב. - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעש רצוף מהמחשב.

Chaos

Recommended Posts

כבר יותר מחודש שמהמחשב שלי מפיק רעש חזק, רצוף, קבוע ומאוד מעצבן.

פתחתי את המארז, ניקיתי את המאוורים הקדמי והאחורי, בדקתי שאין חוטים שמפריעים לתזוזתם ואין עוזר.

יש למישהו רעיון להציע לי לפתרון הבעייה?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעשים נגרמים רק מחלקים אקטיבים (שזזים - ההפך מפסיבים)

זאת אומרת מאוררים, הרדיסקים, סידירום.. וכו

אם המאוררים שלך גנ'ריים (רגילים זולים שחורים מאובקים חחח) אתה יכול ללעצור אותם עם האצבע (פעם אחת לא יקרה להם כלום) ולראות מי מקור הבעיה ולנתק אותו

לאפשר לפרק ולשמן אותו או ב18 שקל לקנות חדש

אם ההרדיסק מקור הבעיה שהמחשב עולה נכנסים לביוס (ככה ההרדיסק במצב מנוחה) מחכים כמה דקות ואז מנתקים להרדיסק את החייבור חשמל

אם הרעש נפסק, הינה לך מקור הבעיה.. סוגרים את המחשב מחברים לו חזרה את החשמל ומדליקים רגיל.. רעש מההרדיסק אי אפשר לתקן רק להחליף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ההרדיסק מקור הבעיה שהמחשב עולה נכנסים לביוס (ככה ההרדיסק במצב מנוחה) מחכים כמה דקות ואז מנתקים להרדיסק את החייבור חשמל אם הרעש נפסק, הינה לך מקור הבעיה.. סוגרים את המחשב מחברים לו חזרה את החשמל ומדליקים רגיל.. רעש מההרדיסק אי אפשר לתקן רק להחליף

לנתק את הHD בזמן שהצחשב עובד זה לא קצת מסוכן? זה לא יכול לגרום לקצר?

תעצור מאורר מאורר או כולם יחד תראה עם זה מפסיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ההרדיסק מקור הבעיה שהמחשב עולה נכנסים לביוס (ככה ההרדיסק במצב מנוחה) מחכים כמה דקות ואז מנתקים להרדיסק את החייבור חשמל

אם הרעש נפסק, הינה לך מקור הבעיה.. סוגרים את המחשב מחברים לו חזרה את החשמל ומדליקים רגיל.. רעש מההרדיסק אי אפשר לתקן רק להחליף

הרבה יותר בטוח להגדיר POWER SAVING בווינדוס או ביוס, להגיד להארדיסק להכבות בזמן הכי קצר של מנוחה, להעלות את המחשב, לא לגעת בו ואז כששומעים את ההארדיסק יורד אפשר לדעת אם הוא מקור הרעש.

בכל אופן לא ניראה לי שההארדיסק יכול עד כדי כך להרעיש, אלא אם איכשהו הוא קיבל איזה אקוסטיקה - לא הגיוני. זה לא ההארדיסקים של לפני 10 שנים. (אלא אם אתה מחזיק כזה דבר במחשב : ) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצר? לא בהכרח. אבל יש סיכוי סביר ביותר שזה יהרוג את הדיסק הקשיח.

למה שזה יהרוג את הדיסק הקשיח הוא לא בפעולה הוא בביוס כולה לנתק לו את החשמל לדקה ולהחזיר...

אז אתה יודע מה תתיחס לכל ההודעה שלי רק במקום לנתק את ההרדיסק בביוס פשוט תפעיל את המחשב עם הרדיסק לא מחובר.. מה ההבדל

ותתפלאו איזה רעש ה 40GB של חבר שלי מפיק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...